zemljista parcele LUKORAN bazen - GoHome
  • zemljista parcele LUKORAN bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista parcele LUKORAN bazen

  • Za upit "zemljista parcele lukoran bazen" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 166 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 600 m2
    • do 750 m2
    • 750 m2 (prosječna površina)
    • barem 750 m2
    • 900 m2
  •  Po cijeni
    • do 12000 eura
    • do 16000 eura (prosječna cijena)
    • do 19000 eura
    • do 160 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-9%

Promjena cijene sa 132.000 € na 120.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 120.000 €, 750,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 172.500 €
29.03.2025 - 135.000 €
26.07.2025 - 132.000 €
25.04.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na izvanrednoj lokaciji u Lukoranu, na otoku Ugljanu, smješten je teren od 750 m², koji predstavlja savršen temelj za izgradnju luksuznog objekta ili turističkog kompleksa. S pristupom asfaltnom cestom, teren je lako dostupan tijekom cijele godine, a sama lokacija nudi sve prednosti....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 95.000 € na 87.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 87.000 €, 540,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 124.200 €
29.03.2025 - 97.200 €
26.07.2025 - 95.000 €
25.04.2026 - 87.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzni Teren na Lukoranu ? Savršena Prilika za Investiciju s Pogledom na More Ovaj jedinstveni teren od 540 m² smješten je na jednoj od najlepših lokacija u naselju Lukoran, na otoku Ugljanu. S lako dostupnim pristupom asfaltnom cestom, teren se nalazi na savršenoj poziciji koja....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 134.000 € na 122.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 122.000 €, 760,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 174.800 €
29.03.2025 - 136.800 €
26.07.2025 - 134.000 €
25.04.2026 - 122.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Izvanredan Luksuzni Teren na Lukoranu s Pogledom na More ? Savršen za Investicije u Turizam i Luksuznu Gradnju Ovaj izuzetni teren od 760 m² smješten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija na otoku Ugljanu, u naselju Lukoran, koje se ističe svojom neponovljivom prirodnom ljepotom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zemljista parcele lukoran bazen'
95.000 €
132.000 €
120.000 €
 
-7%

Promjena cijene sa 352.000 € na 328.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Zemljište, LUKORAN, 328.000 €, 2118,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2025 - 423.600 €
29.03.2025 - 360.060 €
26.07.2025 - 352.000 €
25.04.2026 - 328.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrani Teren na Lukoranu ? Idealna Prilika za Luksuznu Gradnju s Pogledom na More Na prestižnoj lokaciji u Lukoranu, na otoku Ugljanu, smješten je teren od 2118 m² koji nudi brojne mogućnosti za razvoj luksuznih objekata. Pristup terenu je osiguran asfaltnim putem, što omogućava....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr