• GoHome Professional
uredi pakoštane 720 m2 - GoHome
  • uredi pakoštane 720 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi pakoštane 720 m2

  • Za upit "uredi pakoštane 720 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 680 m2 (malo manji)
    • 760 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, PAKOŠTANE, 87.100 €, 670,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

Građevinsko zemljište 670 m2 u Dragama kraj Pakoštana. Zemljište je pravokutnog oblika te je pogodno za izgradnju obiteljske kuće ili manje zgrade. Smješteno je na mirnoj lokaciji cca 700 metara od mora. Kontakt Ante Papić +385 95 509 0301 Jakov Kutija +385 95 893 8595 .

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 181.600 €, 778,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

DRAGE - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 778m2 Zemljište je površine 778m2, nalazi se u mirnom dijelu naselja oko 700m od mora i plaže. Priključci za struju, gradski vodovod i kanalizaciju su na terenu. Kontakt Ante Papić +385 95 509 0301 Jakov Kutija +385 95 893 8595 .

 
 
 
  Zemljište, PAKOŠTANE, 181.600 €, 778,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DRAGE - GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 778m2 Novo u ponudi, prilika! Zemljište je površine 778m2, nalazi se u mirnom dijelu naselja oko 700m od mora i plaže. Priključci za struju, gradski vodovod i kanalizaciju su na terenu. Financiranje dostupno za građane EU. Agencija broj jedan u Hrvatskoj....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 480.000 €, 723,62 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se turističko-ugostiteljski objekt na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Pakoštanima, izgrađen na zemljištu od 1554 m². Ukupna korisna površina je 723,62 m². U kući su mali podrum (8,74 m²), prostrano prizemlje (369 m²), prvi kat (236,44) i neuređeno potkrovlje (113,76 m²). U....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 480.000 €, 724,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se turističko-ugostiteljski objekt na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Pakoštanima, izgrađen na zemljištu od 1554 m. Ukupna korisna površina je 723,62 m. U kući su mali podrum (8,74 m), prostrano prizemlje (369 m), prvi kat (236,44) i neuređeno potkrovlje (113,76 m). U prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, PAKOŠTANE, 580.000 €, 727,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PAKOŠTANE TURISTIČKO POSLOVNA ZGRADA Pakoštane je mjesto u zadarskoj županiji okruženo s jedne strane morem ,a s druge Parkom prirode Vranskim jezerom. U tom turističkom mjestu nalazi se ova turističko poslovna zgrada sa odličnim potencijalom za smještaj gostiju, restoran i kafić.....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 580.000 € na 480.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, PAKOŠTANE, 480.000 €, 727,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 580.000 €
26.04.2026 - 480.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 480.000 €, 732,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.07.2025.,

www.c21.hr

Prodaje se nekretnina na odličnoj lokaciji pogodno za turističku i/ili ugostiteljsku namjenu. Pakoštane Kuća Samostojeća Prodaja.

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 480.000 €, 732,00 m2 cca 660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se nekretnina na odličnoj lokaciji pogodno za turističku i/ili ugostiteljsku namjenu. Nekada je bio poznati restoran, kasnije pansion, uz određena ulaganja može se urediti u motel, hostel i slično. Objekat ima ukupnu površinu 730 m2, nalazi se na parceli površine 1554 m2.....

 
 
 
  Kuća, PAKOŠTANE, 480.000 €, 735,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se veliki stambeno poslovnI objekat na samom ulazu u mjesto Pakoštane, na odličnoj lokaciji i veliki potencijal za poslovno-stambenu namjenu. Udaljenost od mora cca 900 m. Sama kuća ima 735 m2 stambene površine i 1554 m2 velike okućnice. Sastoji se od prizemlja ,kata i visokog....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • pakoštane 720 m2 (20)
  • uredi pakoštane (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni