• GoHome Professional
uredi makarska Zadnjih 14 dana - GoHome
  • uredi makarska Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uredi makarska Zadnjih 14 dana

  • Za upit "uredi makarska zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MAKARSKA, 180.000 €, 150,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Stara kamena kuća smještena u slikovitom selu Makarske rivijere. Radi se o dvojnom objektu tlocrtne površine 60 m2 trenutno u ruševnom stanju . Vlasnicima pripada i dodatna kućica koja se nalazi ispred većeg objekta površine 30 m2 koju je također potrebno renovirati ili je srušiti....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 400,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderna luksuzna vila s panoramskim pogledom i bazenom. Na prodaju nudimo luksuznu vilu smještenu u zapadnom dijelu Makarske koja se sastoji od 3 odvojene jedinice netto površine 400 m2. Na prizemlju i u polovici 1. kata smješten je veliki dvoetažni stan koji se sastoji od 4 spavaće....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 650.000 €, 120,00 m2 cca 5420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Vila s bazenom i panoramskim pogledom smještena na mirnoj lokaciji idealnoj za ljetni odmor. Ova izuzetna vila nalazi se na udaljenosti od 350 m od mora i prekrasnih šljunčanih plaža po kojima je poznata Makarska rivijera. Sastoje se od dvije spavaće sobe, 2 kupaonice te od kuhinje,....

 
 
 
  Zemljište, MAKARSKA, Centar, Na upit, 2463,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.euro-immobilien.hr

PRILIKA!!! Građevinsko zemljište iznad centra Makarske, površine 2463 m2, s kojega se pruža prekrasan nesmetani pogled na more, otoke i grad Makarsku. Po prostornom planu općine Makarska zemljište se nalazi u izgrađenom dijelu građevinskog područja naselja (tamno žuta zona - interpolacija)....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 498.000 €, 140,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Predivna novoizgrađena vila smještena u malom mjestu nedaleko od grada Imotskog. Vila površine 140 m2 neto površine smjestila se na zemljištu površine 3400 m2 od čega je 1800 m2 poljoprivredno zemljište na kojem se nalazi bunar za navodnjavanje. Ova lijepa prizemnica sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 108,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan, moderno namješten stan u centru Makarske, udaljen svega 5 minuta hoda od rive i mora. Stan ima 75,10 m² netto stambene površine, natkrivenu terasu 7,40 m², vrt 42,40 m², parking mjesto te vlastiti bazen. Nalazi se na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan površine 50 m², smješten ispod magistrale na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Stan zahtijeva renovaciju, što novom vlasniku pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama i potrebama. Idealan kao investicija za turistički najam, stanovanje ili dugoročno ulaganje.....

 
 
 
  Kuća, MAKARSKA, 1.450.000 €, 380,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jedinstvenoj lokaciji, na padinama planine Biokovo, svega 4 kilometra od centra Makarske, smještena je moderna novogradnja s predivnim panoramskim pogledom na Jadransko more. Vila se sastoji od tri luksuzne stambene jedinice, pažljivo osmišljene za maksimalnu udobnost i privatnost,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Ovaj izuzetan stan se nalazi u centru grada u Makarskoj. Novogradnja. Dvije spavaće sobe, 2wc. Podno grijanje, Daikin klima uredaji. Panoramski pogled na more, grad i otoke ! Parking ukljucen u cijenu. Zgrada ima lift, iz lifta se ulazi direktno u stan, takodjer je moguće uci zasebnim....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,63 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada.....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • makarska zadnjih 14 dana (63)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja