- uredi ROŠINI

  • Za upit "uredi rošini" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, ROŠINI, 352.000 €, 80,62 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina predstavlja na atraktivnoj lokaciji u okolici Poreč, svega nekoliko minuta vožnje od mora 4,700 m, u ponudi je stan koji se ističe praktičnim rasporedom i ugodnim ambijentom.Smješten na drugom katu, ovaj stan površine 80,62 m² pruža dobro organiziran životni....

 
 
 
  Apartman, ROŠINI, 342.000 €, 78,23 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina u svojoj ponudi izdvaja, stan u okolici Poreča, u mirnom i ugodnom okruženju, nalazi se ovaj moderno organiziran stan koji pruža savršen spoj funkcionalnosti i udobnosti. Udaljen svega 4,7 km od mora, idealan je izbor kako za svakodnevni život, tako i za odmor.....

 
 
 
  Kuća, ROŠINI, 560.000 €, 110,00 m2 cca 5090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

U manjem naselju svega 15-ak minuta lagane vožnje od nezaobilaznog grada Poreča smjestila se ova visoko kvalitetna niskoenergetska vila. Nalazi su u manjem naselju okružena vilama za odmor, a svoje posjetioce ne ostavlja ravnodušnima. Smještena na parceli od 599 m2, dok njena stambena....

 
 
 
  Kuća, ROŠINI, 469.000 €, 120,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kamenu kuću sa bazenom i dvorištem u mirnom naselju Rošini nedaleko od Poreča. Nekretnina površine 120m2 sastoji se od dnevnog prostora u komunikaciji sa kuhinjom i blagovaonicom te kupaonica. Iz dnevnog boravka imamo izlaz na prostrano dvorište gdje se nalazi bazen, jacuzzi....

 
 
 
  Stan, ROŠINI, 352.000 €, 80,62 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ROŠINI, 690.000 €, 188,48 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Tel.: 095/564-7500 (Tomislav) agent5@bestcroatianproperties.com Prodaje se prekrasna, luksuzna vila s okućnicom i bazenom na području Istre, u mjestu Rošini udaljenom svega 4km od Poreča. Izgrađena je 2019.-e godine. Vila je koncipirana na 2 etaže (prizemlje i prvi kat), s ukupnom....

 
 
 
  Stan, ROŠINI, 342.000 €, 78,23 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, ROŠINI, 690.000 €, 186,02 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • rošini (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.