- stanovi zagreb suteren balkon

  • Za upit "stanovi zagreb suteren balkon" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.471 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 2 nekretnina za upit stanovi zagreb suteren balkon Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 219.000 €, 52,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Trešnjevka - sjever, Ozaljska ulica. Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 52,47 m2 stambenog prostora te 2,25 m2 pripadajućeg spremišta u suterenu zgrade. Stan se nalazi na 13. katu uredno održavane zgrade s ukupno 17 katova. Funkcionalni raspored i tlocrt stana otvara....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 725.000 €, 341,00 m2 cca 2130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Potpuno renoviran stambeno-poslovni prostor na Črnomercu-341 m2. Nalazi se na vrlo poželjnom i dobro povezanom djelu Črnomerca, ovaj višeetažni stambeno-poslovni objekt nudi rijedak spoj udobnosti, funkcionalnosti i dugoročnog investicijskog potencijala. Kuća se prostire na tri etaže....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 390.000 €, 107,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Četverosoban stan u ulici Ivana Zajca ( Zajčeva), kod bolnice Merkur. Stan se nalazi na drugom katu (zadnjem) stambene zgrade sagrađene 1995. godine.Stan je površine 74,47 m² + galerija 32,57 m², ukupno 107 m².Sastoji se od:dnevni boravak s blagovanjem, kuhinja, izba, kupaonica, dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb suteren balkon'
604.000 €
280.000 €
390.000 €
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 330.000 €, 107,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Na odličnoj lokaciji u Zagrebu, neposrednoj blizini Maksimira, na Lašćini, prodaje se ovaj potpuno namješten stan od 107m2. Stan se prostire preko 2 etaže i nalazi se na drugom katu stambene kuće. Sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, velikog dnevnog boravka iz kojeg stepenice....

 
 
 
 
+18%

Promjena cijene sa 330.000 € na 390.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 390.000 €, 107,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 330.000 €
07.03.2026 - 390.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

www.biliskov.comID: 14361 Zagreb, Maksimir Prekrasan četverosoban stan od 107 m2 na drugom katu zgrade građene 1997 godine. Zgrada ima ukupno dva kata. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka s blagovaonom i kuhinjom, dvije spavaće sobe s izlazom na balkon, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RAVNICE!! VIŠEETAŽNA KUĆA, 2. KAT - Mogućnost kupnje cijele kuće koja se sastoji od 4 etažne jedinice: 3-sobnog stana u prizemlju (156,42 m2), garsonjere u suterenu (53,70m2), 3-sobnog stana na 1. katu (106,35 m2) te 3-sobnog stana na 2. katu (98,11m2) - sve prema kvadraturama iz....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 252.000 €, 180,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u privatnoj kući od 107 m2 na 1 katu s pripadajućim potkrovljem od 73 m2 korisne površine. Prema građevinskoj dozvoli potkrovlje je moguće povezati sa stanom u otvoreni prostor kao dvoetažni stan. Potkrovlje je visoki roh- bau i može se urediti po ukusu kupca. Nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 295.000 €, 106,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RAVNICE, VIŠEETAŽNA KUĆA, ETAŽIRANA! - Mogućnost kupnje cijele kuće koja se sastoji od 4 etažne jedinice: 3-sobnog stana u prizemlju (156,42 m2), garsonjere u suterenu (53,70m2), 3-sobnog stana na 1. katu (106,35 m2) te 3-sobnog stana na 2. katu (98,11m2) - sve prema kvadraturama....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 259.900 € na 269.900 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 269.900 €, 54,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.02.2026 - 259.900 €
25.03.2026 - 269.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo potpuno novouređeni trosobni stan u tramvajskoj zoni Črnomerec, površine 54 m², smješten u mirnoj i slijepoj ulici svega pedesetak metara zračne linije od okretišta Črnomerec. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 60-ih godina, armirano-betonske konstrukcije, što pruža....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 240.000 €, 197,72 m2 cca 1210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

DVOETAŽNI TROSOBNI STAN I DVOSOBNI, NA BRIJEGU, DO CENTRA VRAPČA 700m! PRODAJA U PAKETU! Stanovi se nalaze u manjoj stambenoj zgradi, na brijegu, svega 700m od centra Vrapča. Sam stambeni objekt ima 3 stana u 4 etaže. Prvotno je to bila kuća, ali se nadogradnjom 80-tih godina dobilo....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 400.500 €, 89,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MEDVEDGRADSKA 3s PENTHOUSE Na atraktivnoj lokaciji i blizini svih sadržaja Prodaje se kvalitetan 3s stan na IV katu od 89 m2. Sastoji se od: Predsoblja, gost. WC-a, kuhinje s izlazom na balkon, DB s blagovaonicom,terase kupaonce s kadom,tušem, WC-om,bideom,2 SS,ostave u suterenu.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 390.000 €, 107,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Lašćina, Četverosoban stan od 107 m2 na drugom katu zgrade građene 1997 godine. Zgrada ima ukupno dva kata i tri stana te se nalazi u neposrednoj blizini Merkur bolnice. Stan se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka u sklopu blagovaone te odvojenom manjom kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 650.000 €, 128,00 m2 cca 5080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Agencija Zagreb4U Vam predstavlja prostran stan u samom srcu Zagreb, smješten na drugom katu uredne stambene zgrade bez lifta. Ukupna površina stana iznosi 128 m², a dodatnu vrijednost daju dva balkona. VIRTUALNA ŠETNJA: https://www.360.zagreb4u.com/1513/ Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 335.000 €, 129,16 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednom od najtraženijih i najatraktivnijih dijelova Maksimira, na Bukovačkoj cesti prodajemo nekretninu, u naravi koncipiranu kao: 4- sobni 2-etažni stan na drugom katu i 1-sobni stan u suterenu manje, uredno etažirane stambene kuće sa još dva stana. Uredno vlasništvo i dozvole....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 275.000 €, 67,36 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se: Uređen i polu namješten 2- sobni komforni stan na Trnju, Držićeva ulica 6, NKP: 67,36 m2, na trećem katu, odmah useljiv, lift u zgradi, stan je pun prirodnog svjetla. 1958 . godina izgradnje. 2018. godine: - sanitarije - keramika - instalacije: struje, vode - protuprovalna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 525.000 €, 350,00 m2 cca 1500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prostran i funkcionalan stan površine 350 m² smješten u mirnom dijelu Gračana nudi izuzetnu priliku za obiteljski život ili poslovni prostor. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade s tri etaže te pruža udobnost, privatnost i brojne mogućnosti prilagodbe. Stan se sastoji od prostranog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 540.000 €, 151,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA STANA ? CENTAR GRADA, BLIZINA ZVONIMIROVE ? 151 m² Prodaje se prostran i funkcionalan stan u samom centru grada, smješten na 4. katu stambene zgrade bez lifta, u neposrednoj blizini Zvonimirove ulice. Osnovne karakteristike: površina prema tlocrtu: 151 m² neto površina: 144....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u prizemlju etažirane kuće s ukupno 3 stana. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje s blagovaonicom i boravkom, kupaonice, izbe i dvije sobe ukupne površine 59,60 m2 (pripada mu i dio vrta koji po potrebi postaje prostor za parkiranje). Cijena stana: 220.000,00....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 800.000 €, 245,50 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pantovčak ? peterosoban stan s vrtom, terasom, garažom i parking mjestom Na jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih lokacija u Zagrebu smješten je ovaj ugodan stan koja pruža spoj privatnosti, mira i blizine samog centra grada. Stan je pozicioniran u drugom redu od glavne ulice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 230.000 €, 53,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Molim agencije da me ne kontaktiraju. Prodajem stan u zgradi u nizu u blizini Parka Stara Trešnjevka. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka iz kojeg se ulazi u walk-in ormar, velike spavaće sobe, kupaonice, zahoda i kuhinje s izlazom na balkon. U kuhinji,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 550.000 €, 137,57 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se svijetao dvoetažni četverosobni stan nedaleko od Trešnjevačkog placa, u neposrednoj blizini javnog prijevoza. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s tri stana, koja u nizu sa šest takvih istovjetnih zgrada čini jednu zajedničku vizualnu cjelinu. Stanovi su etažirani, vlasništvo....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 540.000 € na 530.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 530.000 €, 151,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 540.000 €
15.05.2026 - 530.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran četverosoban stan, smješten u samom centru grada, na 4. katu stambene zgrade bez lifta. Stan se nalazi u izuzetno mirnoj i tihoj ulici, Stančićevoj- što je rijetkost za strogi centar. Netto površina stana iznosi 144 m2, a tlocrtno 151 m2 Nekretnina predstavlja....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam ekskluzivnu novogradnju u Petrovoj ulici, jednoj od najboljih lokacija Zagreba. Riječ je o projektu u kojem je svaki detalj osmišljen je kako bi pružio maksimalnu udobnost, stil i sofisticiranost. Stan se nalazi na 3. katu i sastoji se od ulaznog hodnika, dvije kupaonice....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, Na upit, 85,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam ekskluzivnu novogradnju u Petrovoj ulici, jednoj od najboljih lokacija Zagreba. Riječ je o projektu u kojem je svaki detalj osmišljen kako bi pružio maksimalnu udobnost, stil i sofisticiranost. Stan se nalazi na 4. katu i sastoji se od ulaznog hodnika, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, Na upit
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr