• GoHome Professional
stanovi pula najnovije kvalitetan 70 m2 - GoHome
  • stanovi pula najnovije kvalitetan 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula najnovije kvalitetan 70 m2

  • Za upit "stanovi pula najnovije kvalitetan 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Ghiro, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu smješten je novi stambeni projekt Šijana Gate Residence, koji obuhvaća izgradnju modernog i u potpunosti privatnog kompleksa od šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana. Projekt se nalazi u popularnom gradskom kvartu Šijana, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 209.000 €, 69,21 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.neelcon.hr

Na prodaju je stan tipa 3,5-sobni (3S+DB) površine 69,21 m², smješten u prizemlju na atraktivnoj lokaciji u Puli, u mirnom naselju Veruda. Ova nekretnina nudi savršenu ravnotežu između udobnosti i funkcionalnosti, idealna je za obitelji ili sve koji traže prostran dom u blizini prirode.....

 
 
 
  Stan, PULA, 254.000 €, 70,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan površine 70,47 m2, smješten u prizemlju dvoetažne zgrade u mirnom dijelu Pule, naselju Valdebek. Ova nekretnina predstavlja funkcionalan 2,5-sobni stan s dvije spavaće sobe i dnevnim boravkom, odlikujući se odličnom prostornom organizacijom i orijentacijom na istok....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 229.000 €, 70,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina u svojoj ponudi izdvaja stan u centru grada. Prodaje se renoviran stan površine 70 m2 smješten u samom srcu Pule, u pješačkoj zoni, svega nekoliko koraka od Trga Forum. Stan se nalazi na trećem katu stambene zgrade bez lifta i predstavlja savršen spoj urbane....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 69,54 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je izuzetno očuvan i potpuno opremljen stan površine 69,54 m², smješten na drugom katu stambene zgrade u mirnom dijelu Pule. Stan je redovito održavan, prozračan i funkcionalno raspoređen ? idealan za udoban obiteljski život ili kao investicija za dugoročni/kratkoročni najam.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 243.000 €, 68,38 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U manjoj stanbenoj zgradi s samo 4 stana, ponosno predstavljamo stan S2, smješten unutar mirnog naselja Štinjan, nedaleko od predivnog grada Pule, unutar modernog stambenog projekta. Ovaj prostrani stan površine 68,38 m² nudi sve što vam je potrebno za kvalitetan život, uključujući....

 
 
 
  Stan, PULA, 192.000 €, 68,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i uređenom rezidencijalnom naselju Šikici, u sklopu grada Pula. Šikici su sve traženija lokacija zahvaljujući idealnom spoju privatnosti i blizine svih važnih sadržaja. Udaljeni su svega 4 km od centra grada te približno 4....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 230.000 €, 72,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....