- stanovi pula dvoetažni balkon

  • Za upit "stanovi pula dvoetažni balkon" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.143 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Kaštanjer, 265.000 €, 101,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA Prekrasan obiteljski stan na odličnoj lokaciji! Na super lokaciji u blizini škole, vrtića, banke , pošte i svih važnih sadržaja za svakodnevnicu prodaje se prekrasni obiteljski stan! Površina stana iznosi 101,50 m2 te se radi o dvoetažnom stanu. Stan ima zaseban ulaz,....

 
 
 
  Stan, PULA, 335.000 €, 99,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kompletno namješten i uređen dvoetažni stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Ukupna površina stana je 100 m2 a odlikuje se funkcionalnim rasporedom i svijetlim prostorijama. Na prvoj etaži je dnevi boravak, kuhinja s blagavavonom, kupaona, ostava, hodnik te....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 349.000 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nudi na prodaju DVOETAŽNI STAN u samoj jezgri grada Pule. LOKACIJA Stan se nalazi u samom centru Pule, u neposrednoj blizini Foruma, jedne od najprepoznatljivijih povijesnih lokacija grada. Na svega nekoliko minuta hoda nalaze se Riva....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula dvoetažni balkon'
260.000 €
187.000 €
270.000 €
  Stan, PULA, Centar, 571.000 €, 200,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad na istarskoj obali Hrvatske, smješten na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre. Poznata je po bogatoj povijesti, a jedan od njenih najpoznatijih simbola je rimski amfiteatar, Arena, koji je jedan od najbolje očuvanih u svijetu. Pula je također domaćin mnogim....

 
 
 
  Stan, PULA, 185.000 €, 50,91 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji grada, u manjoj stambenoj zgradi koji se proteže na 2 etaže od 51m2. Kamenim stubištem dolazimo do drugog kata gdje se nalaze dva stana od kojih je jedan predmetni stan u ponudi. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom, kupaone,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 349.000 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.crozilla.com

S ponosom vam predstavljamo ovaj divan dvoetažni stan u strogom centru Pule, uz Forum, u zgradi koja je sagrađena 2006. godine. Stan se nalazi na četvrtom katu (mansarda), od četiri, koliko ih je ukupno u ovoj odlično održavanoj zgradi. Na ulaznom djelu stana nalazi se manji prostor....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaja dvoetažnog stana u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Zagrebačke i Santoriove ulice u Puli. Stan je u fazi izgradnje te će biti završeno 2023. godine. Stan se sastoji : PRIZEMNI DIO koji se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. 1. KAT se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 400.000 €, 202,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Dvoetažni stan s vrtom i garažom u blizini plaže Prodaje se dvoetažni stan s vrtom i garažom u blizini plaže. Stan se nalazi na 1. i 2. katu kuće te ima 202 stambena kvadrata. Stan ima cca 500 m2 dvorišta s nekoliko parkirnih mjesta, garažu, vinski podrum, drvarnicu....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, ŠTINJAN - Stan sa predivnim pogledom na mlore! Posredujemo u prodaji dvoetažnog stana površine 100 m2 (NKP), stvarne površine 132 m2. Nalazi se na prvom katu i mansardi obiteljske kuće. Na prvom katu 24,55 m2 predviđen je dnevni boravak sa kaminom (odgovarajući dimnjak postoji).....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo u Štinjanu dvoetažni stan u kući s tri stana. Stan se nalazi na prvom katu i mansardi. Stan je ukupne površine 100. Na prvom katu od 25 m2 je predviđen veliki dnevni boravak s kaminom. U mansardi se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, hodnik, kupatilo, galerija,....

 
 
 
  Stan, PULA, 290.000 €, 85,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju apartman dvoetažni apartman na prvom katu veličine 85,19 m2. Nalazi se na 200 m od mora i plaže. Sastoji se od dnevnog boravka s blagavaonicom,kuhinjom,kupaonicom,dvije spavaće sobe,izbe,balkona i lođe. Info na 00385 91 924 9486 .

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 430.000 €, 290,00 m2 cca 1480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula Na prodaju kuća u nizu smještena na atraktivnoj lokaciji u Puli, u visokoj roh-bau fazi, koja nudi brojne mogućnosti uređenja. Lokacija je iznimno praktična, svi sadržaji potrebni za svakodnevni život nalaze se u neposrednoj blizini, a plaže na Verudeli i Stoji udaljene....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 260.000 €, 100,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan u Štinjanu, 100,67m2 reducirane neto površine. Stan se nalazi na prvom katu i mansardi kuće na odličnoj lokaciji s panoramskim pogledom na brijunsko otočje i veliki dio Istre. Sastoji se od dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 750.000 €, 400,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina izdvaja iz svoje ponude kuću u nizu s 3 stana, okućnicom i terasama na vrlo popularnoj pulskoj lokaciji, Veruda Porat. Kuća je prvobitno izgrađena 1992 godine, a u sadašnjem stanju se nalazi od 2018. godine uz redovito održavanje, ulaganje i uređivanje svih....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? Moderan dvoetažni stan s galerijom i dvije terase U mirnom i traženom pulskom naselju prodaje se atraktivan dvoetažni stan smješten na drugom katu manje i uredno održavane stambene zgrade. Stan ima ukupnu površinu od 51 m² te je kompletno renoviran i spreman za useljenje. Donja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 349.000 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Smješten u strogom centru Pule, u pješačkoj zoni te nedaleko od Foruma, prodaje se ovaj prekrasni i osunčani, dvoetažni dizajnerski stan iz kojeg se pruža otvoreni pogled na more. Stan se nalazi na četvrtom katu održavane stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, hodnika/predsoblja,....

 
 
 
  Stan, PULA, 290.000 €, 83,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju apartman dvoetažni apartman na prvom katu veličine 83,39 m2. Nalazi se na 200 m od mora i plaže. Sastoji se od dnevnog boravka s blagavaonicom,kuhinje,kupaonice,lođe,te na katu predprostor,dvije spavaće sobe,kupaonice,utility i balkona. Info na 00385 91 924 9486 .

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 185.000 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2025.,

www.njuskalo.hr

Nudimo na prodaju stan smješten na izvrsnoj lokaciji u centru grada, unutar manje stambene zgrade koja se prostire na dvije etaže, ukupne površine 51m². Stan se nalazi na drugom katu, do kojeg dolazimo kroz karakteristično kameno stubište. Na tom katu nalaze se dva stana, a jedan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan 67 m² u centru Pule ? 5 minuta od Arene, namješten i useljiv, mogućnost balkona Na izuzetno traženoj lokaciji u centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od znamenite Arene, prodaje se kvalitetan i funkcionalan dvoetažni stan površine 67 m². Smješten u mirnoj ulici, u....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvoetažni stan u Puli, koji se prostire na dvije etaže i nudi funkcionalan i moderan raspored prostora. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, balkona i spavaće sobe, dok unutarnje stubište vodi na gornju etažu gdje je smještena dodatna spavaća soba.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, Na upit, 116,59 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Štinjan je prigradsko naselje u sustavu grada Pule. Naselje obuhvaća prigradske turističke predjele s predivnim plažama kao što su Puntakristo, Puntižela i Monumenti te otoke Sv. Jerolim, Kozada i Sv. Katarina. Zadnjih godina Štinjan kao naselje je sve popularnije među mnogobrojnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, Na upit, 112,51 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com