• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 park vrt - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 park vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 park vrt

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 park vrt" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.768 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 285.000 €, 60,20 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

PULA, ŠIRI CENTAR, u ponudi imamo stan u prizemlju novogradnje sa vrtom. Nalazi se svega 500 metara od mora i 1800 metara od centra. Lokacija je idealna za obiteljski život ili investicija u svrhu turističkog najma. U blizini se nalazi sav sadržaj potreban za život, škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, PULA, 176.000 €, 60,23 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Jednosoban stan s vrtom na atraktivnoj lokaciji u Puli Na traženoj lokaciji Vidikovac, u mirnom i ugodnom okruženju, smješten je jednosoban stan ukupne neto reducirane površine od 60,23 m². Ova nekretnina idealna je za one koji traže spoj udobnosti, funkcionalnosti i dodira prirode.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 228.500 €, 60,76 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 244.000 €, 60,76 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 239.000 €, 60,79 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 233.500 €, 60,88 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.500 €, 61,23 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 218.000 €, 61,29 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 232.500 €, 61,52 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 233.500 €, 61,81 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 199.200 €, 58,10 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 218.000 €, 58,10 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.500 €, 58,10 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 192.975 €, 58,10 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 228.500 €, 61,91 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.500 €, 57,13 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 240.000 €, 57,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA! STAN S UPORABNOM DOZVOLOM BLIZU MORA! Na prodaju je moderan i pažljivo uređen stan koji odiše stilom. Smješten je u visokom prizemlju manje stambene zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom otvorenog koncepta, dvije udobne spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 199.000 €, 57,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaja dvoetažnog stana u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Zagrebačke i Santoriove ulice u Puli. Stan je u fazi izgradnje te će biti završeno 2023. godine. Stan se sastoji : PRIZEMNI DIO koji se sastoji od hodnika, kupatila, dnevnog boravka i kuhinje. 1. KAT se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 203.350 €, 56,77 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! ZADNJI PREOSTALI STAN - STAN L3 - PRILIKA! Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje spada pod vlastitim mjesnim odborom (Štinjan). Smješten je na brežuljcima i valama....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.500 €, 55,91 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 239.000 €, 64,50 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 228.000 €, 55,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA U ŠIJANI ? STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I BAZENOM! Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Šijani, na mirnoj i lijepoj lokaciji, u blizini svih životnih potrepština ? trgovina, škole, vrtića, pošte, ljekarne, autobusne stanice i svega nekoliko minuta vožnje do....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 200.000 € na 210.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2025 - 176.000 €
02.11.2025 - 200.000 €
09.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Nova stambena zgrada sastoji se od šest zgrada u nizu, svaka s četiri stana. Stanovi u prizemlju imaju vlastito dvorište. Svakom stanu pripada parkirno mjesto, a postoji i mogućnost kupnje ostave. Stanovi su opremljeni podnim grijanjem, električnim roletama, keramičkim i laminatnim....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 54,37 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje na atraktivnoj lokaciji u naselju Valmade. Stan ukupne netto površine 41,8 m² funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice, hodnika i natkrivene terase koja pruža....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 239.000 €, 65,88 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!