• GoHome Professional
stanovi ZAGREB održavan 2.kat - GoHome
  • stanovi ZAGREB održavan 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ZAGREB održavan 2.kat

  • Za upit "stanovi zagreb održavan 2.kat" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.266 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Maksimir, 500.000 €, 150,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.indomio.hr

Maksimir, Zajčeva ulica, šarmantan četverosoban stan 107m2 na drugom katu lijepe i održavane zgrade sa svega tri stana.Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s blagavaonicom, kuhinje s ostavom, kupaonice i dvije spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na balkon. Stan ima galeriju s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 420.000 €, 143,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID15855 Maksimir, Bukovačka ulica Lijep, komforan, moderan trososoban stan, ukupne površine 143 m2 ( po vlasničkom listu stan je 124,66 m2) na drugom katu zgrade koja je građena 1900. godine. Uz stan se prodaje i zidana garaža (24m2), koja je vanknjižno vlasništvo,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 390.000 €, 107,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Četverosoban stan u ulici Ivana Zajca ( Zajčeva), kod bolnice Merkur. Stan se nalazi na drugom katu (zadnjem) stambene zgrade sagrađene 1995. godine.Stan je površine 74,47 m² + galerija 32,57 m², ukupno 107 m².Sastoji se od:dnevni boravak s blagovanjem, kuhinja, izba, kupaonica, dvije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb održavan 2.kat'
298.000 €
219.000 €
258.000 €
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 550.000 €, 113,00 m2 cca 4870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Centar! Prostran stan na vrhunskoj lokaciji u samom centru grada - prilagodljiv različitim životnim potrebama. Stan ukupne površine 113,29 m² sastoji se od dnevne sobe, dvije spavaće sobe, kuhinje, dodatne kuhinje, dvije kupaonice, zasebnog WC-a, hodnika i balkona. Posebna....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 360.000 €, 90,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.crozilla.com

Zagreb, Centar, Vodnikova ulica, lijep trosoban građanski stan površine 90 m2, na drugom katu uredno održavane zgrade s novom fasadom.Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije salonske sobe orijentirane na južnu stranu, kuhinje, velike kupaonice sa saunom i vešerajem, spavaće sobe s balkonom....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 235.000 €, 90,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Novi Zagreb! Veliko Polje! Prodaje se prostran i svijetao stan s parkirnim mjestom i dodatnim tavanskim prostorom, smješten u mirnom dijelu Velikog Polja ? idealan za obiteljski život nadomak svih potrebnih sadržaja! Stan se nalazi u kući te u svojih 90 m² stambene površine nudi funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Kruge, 360.000 €, 81,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 15866 Trnje, Kruge Prekrasan trosoban stan površine 81m2 na drugom katu zgrade u Vukovarskoj ulici izgrađenoj 1970-tih godina. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa blagovaonom, kupaonice, odvojenog WC-a, hodnika, spremišta....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 185.000 €, 57,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan površine 57,51 m² na 5. (zadnjem) katu zgrade s novim liftom, u mirnoj ulici - Aleja Blaža Jurišića, naselje Klaka (Dubrava). Stan se sastoji od: prostrane spavaće sobe kupaonice hodnika dnevnog boravka kuhinje s blagovaonicom lođe s pogledom na zelenilo.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 650.000 €, 105,00 m2 cca 6190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderan, kompletno preuređeni stan na prestižnoj lokaciji u Streljačkoj ulici, u samom centru Zagreba. Stan se nalazi na drugom katu uredne stambene zgrade i prostire se na 105 m2. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom s izlazom....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 371.036 € na 363.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 363.000 €, 80,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 371.036 €
05.04.2026 - 363.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Dvoetažan stan ukupne površine 80,66 m², smješten na prvom i drugom katu kvalitetno građene i uredno održavane zgrade novije gradnje s liftom, u zagrebačkom naselju Špansko.Stan je koncipiran kao dvoetažni prostor s jasno razdvojenim dnevnim i noćnim dijelom. Na donjoj etaži nalazi....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 420.000 €, 123,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

POGLEDAJTE VIRTUALNU ŠETNJU I VIDEO NEKRETNINE! Prodajemo lijep, novije adaptiran, održavan i namješten trosoban stan s balkonom/terasom, parkingom i rohbau visokim potkrovljem, koje se može urediti kao još jedan veći ili 2-3 manja stana. Stan na 1. katu i roh bau visoko potkrovlje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 205.000 €, 42,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i uredan stan površine 42 m², smješten na drugom katu stambene zgrade s liftom u naselju Špansko. Stan se sastoji od ulaznog prostora s velikim ugradbenim ormarom, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje te lođe površine 5,2 m². Zahvaljujući rasporedu,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 380.000 €, 70,00 m2 cca 5430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je trosobni stan od 70m2 na 2.katu stambene zgrade u dvorišnom dijelu, Gundulićeva (gornji dio, 2 min. od Cvjetnog trga). Sastoji se od većeg open space boravka s kuhinjom i blagovaonom, jedne spavaće sobe, kupaonice s toaletom i jedne manje sobe sa stubama za tavan koji....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 298.990 € na 284.000 € - 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 284.000 €, 69,00 m2 cca 4120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.12.2025 - 298.990 €
07.05.2026 - 284.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan i održavan stan ukupne površine 69 m², smješten na drugom katu kvalitetne zgrade s četiri kata, u neposrednoj blizini parka ?Pravdenika među narodima?. Uz stan pripadaju i spremište površine 2 m² te dva parkirna mjesta osigurana putem sustava parkirnog lifta.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 270.000 €, 60,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana ? Stenjevec, 60 m², 2. kat, lođa, parkirno mjesto i spremište Prodaje se ugodan i funkcionalan trosoban stan površine 60 m², smješten na 2. katu manje stambene zgrade s ukupno tri kata, u mirnom i ugodnom dijelu Stenjevca. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi te....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 385.000 €, 71,20 m2 cca 5410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

U ponudi je konforan i svijetao trosoban stan smješten u naselju Ravnice na drugom katu zgrade iz 2001.g.odine. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život ? trgovina, javnog prijevoza, fakulteta, škola i zelenih površina. Idealan je za obitelj,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, Na upit, 101,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID-15750 Donji Grad, Ilica blizina Parka dr.Franje Tuđmana Bajkovit četverosoban stan površine 101 m2 na 2.katu zgrade sagrađene 1930.g. Zgrada nema dizalo. Stan se sastoji od tri prostrane prolazne sobe, kuhinje sa blagovaonicom, komforne djevojačke sobe, kupaonice,....