• GoHome Professional
stanovi ZAGREB 5.kat balkon - GoHome
  • stanovi ZAGREB 5.kat balkon - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ZAGREB 5.kat balkon

  • Za upit "stanovi zagreb 5.kat balkon" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 4.062 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 360000 eura
    • do 450000 eura (prosječna cijena)
    • do 540000 eura
    • do 4500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 341.842 €, 75,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2025.,

www.indomio.hr

HERITAGE - Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje- veljača 2027.Stan S5-6 trosoban stan na petom katu zatvorene površine 67,78 m2 s balkonom 4.00....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 324.779 €, 71,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2025.,

www.indomio.hr

HERITAGE - Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje veljača 2027.Stan S5-9 trosoban stan na petom katu zatvorene površine 66,49 m2 s balkonom 4.60....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 190.000 €, 86,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosobni stan 86,00m2 na petom katu stambene zgrade. Zgrada se nalazi na Aveniji dubrava, Poljanice. Stan se sastoji od: - dnevnog boravka - dvije spavaće sobe - kuhinja s blagavaonicom - hodnika - kupaonica - wc-a - balkona - terasa Sustav grijanja: etažno centralno na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi zagreb 5.kat balkon'
311.224 €
499.635 €
550.000 €
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 284.466 €, 62,52 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.eurovilla.hr

HERITAGE -Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje- veljača 2027.Stan S5-7trosoban stan na petom katu zatvorene površine 56,65 m2 s balkonom 5.59....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 471.244 €, 103,57 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.eurovilla.hr

HERITAGE - Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se HERITAGE, zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje- veljača 2027.Stan S5-1četverosoban stan na petom katu zatvorene površine 99,58 m2 s....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Nenamješten četverosobni, dvoetažni stan (108,87 m2) na petom katu stambene zgrade s liftom, Šetalište 150. brigade Hrvatske vojske, Špansko. Sastoji se od ulaznog prostora, hodnika, dnevnog boravka i tri spavaće sobe, kupaonice, toaleta, male ostave i dva balkona. Pripada mu spremište....

 
 
 
 
+17%

Promjena cijene sa 498.000 € na 585.000 € - 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 585.000 €, 130,56 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 498.000 €
05.03.2026 - 585.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Svetice, dvoetažan peterosoban stan zatvorene površine 117.69 m2 na petom katu dobro održavane stambene zgrade s liftom.Prva etaža sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom s izlazom na balkon, te spavaće sobe s balkonom i kupaonice. Gornja etaža sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 225.000 €, 68,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se 3-sobni stan površine 68,53 m², smješten u zagrebačkom naselju Gajnice, u Peruanskoj ulici, na 5. katu stambene zgrade s liftom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji s kompletnim sadržajima potrebnima za svakodnevni život, a zahvaljujući dobrom rasporedu i dvama balkonima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 999.999 €, 275,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, dva višesobna i posebno etažirana stana na prodaju, ukupno 275 m2.Nalaze se u vrlo kvalitetnoj zgradi iz 1999. godine sa armirano betonskom međukonstrukcijom i zelenom naljepnicom, na zadnjem - petom katu s liftom. Sva brojila su odvojena, zasebni ulazi te se isti prodaju....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stenjevec, 360.000 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, ŠPANSKO, 106 m2, 4-soban BRICK NEKRETNINE PREDSTAVLJAJU: Prodaje se četverosoban stan površine 106 m2 (u naravi 109 m2) na petom katu zgrade s liftom. Zgrada je izgrađena 2006. godine te ima ukupno 6 katova. Stan se sastoji od dvije etaže: - donja etaža sastoji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 210.000 €, 43,48 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan koji se nalazi u blizini ključnih sadržaja: tramvaja, autobusnog i željezničkog kolodvora, škole,rekreacijske zone i svih sadržaja potrebnih za moderan život. Zgrada se nalazi u "sljepoj ulici" bez buke,a park ispred ulaza daje dovoljno zelenila i svježine od vrućine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Utrina, 230.000 €, 57,20 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

UGODAN OBITELJSKI STAN ? UTRINE, 57 m2, MIR I PRAKTIČNOST NA ODLIČNOJ LOKACIJI Prodaje se topao i svijetao stan od 57 m2 na 5. katu (zadnji kat) uredne i energetski obnovljene zgrade u mirnom dijelu naselja Utrine ? idealan za obiteljski život ili kao dugoročna investicija. Stan je....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 62.400 €, 78,00 m2 cca 800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

STAN,NAJAM,PREČKO,78 M2,3-SOBAN Iznajmljuje se stan na 5.katu zgrade s liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka,blagovaonice s kuhinjom,dvije spavaće sobe,radne sobe,balkona,odvojenog wc-a i kupaonice. Režijski troškovi plaćaju se zasebno. Minimalan period najma je godinu dana.....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 999.999 € na 1.100.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 1.100.000 €, 275,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 999.999 €
15.04.2026 - 1.100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.crozilla.com

Zagreb, poslovni prostor na prodaju 275 m2,Nalazi se u vrlo kvalitetnoj zgradi iz 1999. godine s armiranobetonskom međukonstrukcijom i zelenom naljepnicom, na posljednjem- petom katu s liftom. Sastoji se od dva spojena ali posebno etažirana stana sa svim odvojenim brojilima i zasebnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 285.000 €, 68,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan veličine 68m2 + 4,43m2 spremište, na petom katu zgrade s liftom iz 1997. godine u Miramarskoj ulici. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, toaleta, kuhinje, ostave, blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, balkona i spremišta u podrumu zgrade. Kompletno....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 670.000 €, 137,00 m2 cca 4890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Trg Bana Jelačića, prostran građanski stan odličnog rasporeda na petom katu u zgradi s liftom ukupne površine 137 m2. Sastoji se od: prostranog ulaznog djela, kuhinje, odvojene blagavaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, djevojačke sobe, kupaonice, toaleta, ostave i balkona. Sve....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com