- stanovi SEGET DONJI lođa

  • Za upit "stanovi seget DONJI lođa" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.532 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • komforan
    • vrt
    • 3.kat
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SEGET, 306.000 €, 96,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, SEGET, 322.000 €, 92,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2024.,

www.indomio.hr

Prodajemo stan S3 na prvom katu stambene zgrade, 100 metara od mora i plaže, Seget Donji. Zgrada se nalazi na top lokaciji u Segetu Donjem, 100 metara od mora i plažea, centar Trogira je udaljen svega 2 km. U blizini se nalaze dućani, kafići, restorani. Zgrada ima garažu, lift i zajednički....

 
 
 
  Stan, SEGET, 317.000 €, 96,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan trosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima tri spavaće sobe od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi seget DONJI lođa'
200.000 €
240.000 €
250.000 €
  Stan, SEGET, 360.000 €, 93,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,potpuno nov dvosoban stan 69 m2(55m2 stan+14m2 lođa) + veliki vrt (99 m2) na prizemlju u novogradnji sa liftom.Orijentacija stana je istok-jug-zapad.Stan ima dvije spavaće sobe, 1 kupaonicu ,kuhinju,blagovaonicu i dnevni boravak te veliku terasu (14 m2) te veliki vrt (99....

 
 
 
  Stan, SEGET, 450.000 €, 107,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam moderan 3-sobni penthouse površine 107,46 m2, smješten na četvrtom katu zgrade s ukupno četiri kata, u mirnom naselju Seget Donji. Ova nekretnina, izgrađena 2025. godine, ističe se izvanrednom lokacijom neposredno uz more i obiljem prirodnog svjetla, što doprinosi....

 
 
 
  Stan, SEGET, 234.000 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na 1.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih jedna....

 
 
 
  Stan, SEGET, 332.000 €, 96,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

Seget Donji,komforan dvosoban stan 96 m2 (79 m2 stan plus balkon 17m2) u novogradnji sa liftom ,na 3.katu ,južno orijentiran,sa velikom lođom(17 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od....

 
 
 
  Stan, SEGET, 228.000 €, 71,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Seget Donji,dvosoban stan 71 m2 (57m2 stan plus balkon 14m2) u novogradnji sa liftom ,na prizemlju ,južno orijentiran,sa velikom lođom(14 m2) sa koje ima pogled na more u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj samo 200 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, SEGET, 264.600 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u novoizgrađenoj zgradi u Segetu Donjem. Odlična lokacija u mirnom mjestu. Zgrada se sastoji od 51 stambene jedinice. Skoro svi stanovi imaju pogled na more. Zgrada je udaljena svega 250 m do mora. Ima lift te zajednički bazen. Seget Donji se nalazi na odličnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, SEGET, 235.000 €, 66,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Seget Donji,komforan dvosoban stan 66 m2 u novogradnji,na prvom katu ,jug-istok-sjever orijentiran,sa velikom lođom (13.5 m2) sa koje ima otvoren pogled na more i otoke u zgradi na odličnoj i mirnoj lokaciji udaljenoj 1100 m od mora i plaže.Stan ima dvije spavaće sobe,hodnik, kupatilo,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com