• GoHome Professional
stanovi PULA 1.kat adaptiran - GoHome
  • stanovi PULA 1.kat adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PULA 1.kat adaptiran

  • Za upit "stanovi pula 1.kat adaptiran" pronađeno 31 nekretnina - prosječna cijena 3.439 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 499.000 €, 140,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani stan površine 140 m², smješten na prvom katu staromeščanske zgrade u Puli, koja broji ukupno tri kata. Ova nekretnina nudi pet soba, pružajući iznimnu funkcionalnost i udobnost za višečlanu obitelj ili investiciju. Stan je adaptiran 2023. godine, što osigurava....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 145.000 €, 56,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je stan u Puli, Kaštanjer, ukupne površine 56.27 m2, smješten na prvom katu stambene zgrade. Nalazi se u blizini mora, što ga čini zanimljivim kako za stanovanje, tako i za investiciju. Stan se sastoji od kuhinje i blagovaonice, spremišta i garderobe, sanitarnog čvora, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 314.000 €, 89,64 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji udaljen svega 500 metara od strogog centra grada. Nalazi se na prvom katu uredne i održavane zgrade starije gradnje. Vrlo je funkcionalanog tlocrtog rasporeda ukupne stambene površine od 89,64m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa blagovaonicom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 1.kat adaptiran'
207.500 €
314.000 €
150.000 €
  Stan, PULA, Monte Zaro, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Moderno uređen stan s pogledom na more Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m, smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora, ovaj stan pruža rijetku priliku za uživanje....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 150.000 €
18.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

Moderno uređen stan s pogledom na more Pula, Stoja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m, smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora. Stan je moderno uređen i potpuno adaptiran,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 311.000 € na 300.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 300.000 €, 110,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.11.2025 - 311.000 €
02.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2025.,

www.neelcon.hr

Prodajemo prostrani obiteljski stan na izvrsnoj lokaciji Vidikovca, stan se nalazi na prvom katu etažirane obiteljske kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa blagavaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, te 3 prostrane terase. Nekretnina ima zaseban ulaz,....

 
 
 
  Stan, PULA, 255.000 €, 93,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo adaptiran stan na odličnoj lokaciji površine 93,94 m2 koji se nalazi na prvom katu starijenovogradnje u blizini svih potrebnih sadržaja i prvih plaža. Nekretnina je koncepirana da može biti jedan veliki trosobni stan ali s obzirom na svoju lokaciju idealna je za turistički....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 150.000 €
18.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen stan s pogledom na more ? Pula, Stoja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m², smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora. Stan je moderno uređen i potpuno adaptiran,....

 
 
 
  Stan, PULA, 298.000 €, 110,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan-etaža kuće 1 kat Vidikovac-Pula 110m2. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika,2 spavaće sobe,dnevne sobe, kuhinje sa blagovaonom,ostave,kupaone i 3 terase sa koje imate pogled na more. Kuća u cijelpsti adaptirana,PVC stolarija sa roletnama. Poseban ulaz,jedno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 177.000 €, 51,05 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA, CENTAR - Moderan, potpuno renoviran 2SS+DB stan s terasom u srcu grada. U samom srcu povijesne Pule, na svega nekoliko koraka od najpoznatijih gradskih znamenitosti, šarmantnih trgova i mediteranskih uličica, smjestio se ovaj moderno uređen stan koji spaja duh starogradske....

 
 
 
  Stan, PULA, 258.000 €, 83,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se četverosoban stan površine 83 m2, smješten na prvom katu zgrade u blizini centra. Ovaj stan odlikuje se izvrsnom kombinacijom prostranosti i funkcionalnosti, pružajući ugodan životni prostor. Sastoji se od tri spavaće sobe, dnevnog boravka i blagovaone, kuhinje i kupaone.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 91,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan četverosobni stan u centru Pule, 5 min hoda od Pulske arene, 1 minuta hoda do Zlatnih vrata. Stan se nalazi na prvom katu zgrade koja se ukupno sastoji od 3 stana (prizemlje, 1 kat, 2 kat), kompletno je adaptiran i sastoji se od 2 spavaće sobe, blagovaonice ,dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 145.000 €, 41,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je potpuno adaptiran i moderno uređen stan smješten na prvom katu stambene zgrade, idealan za udoban svakodnevni život ili kao izvrsna investicija za turistički najam. Stan je 2024. godine u cijelosti adaptiran ? izvedene su nove elektro i vodovodne instalacije, postavljeni....

 
 
 
  Stan, PULA, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Uređen, funkcionalan i potpuno adaptiran, ovaj stan nudi ugodan životni prostor u manjem, dobro organiziranom formatu. Moderan interijer, pažljivo odabrani materijali i pogled na more daju mu dodatnu vrijednost i ugodnu atmosferu. Pula je tražena istarska destinacija za život, odmor....

 
 
 
  Stan, PULA, 350.000 €, 165,00 m2 cca 2120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo prostrani trosobni stan površine 165 m2, smješten na prvom katu kuće u mirnom dijelu Pule. Ova nekretnina nudi izvrsnu priliku za udoban život u blizini prirode, s brojnim dodatnim pogodnostima koje povećavaju kvalitetu svakodnevice. Stan je adaptiran 2017. godine, raspored....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 240.000 €, 48,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo jednosoban, potpuno uređen stan na jedinstvenoj lokaciji u povijesnoj jezgri grada Pule s pogledom na Giardine i Slavoluk Sergijevaca. Stan se nalazi na prvom katu u stambenoj četverokatnici. Površina ovog dizajnerskog stana je 48 m2 koji se sastoji od hodnika, kuhinje izrađene....

 
 
 
  Stan, PULA, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo stan u kvalitetnoj zgradi starije novogradnje, smještene na prvom katu ukupne površine 40 m2. Stan ima pogled na more i na pješačkoj je udaljenosti od mora (svega svega 100 metara od mora). Nekretnima je u potpunosti adaptirana i moderno uređena bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 295.000 €, 118,00 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani stan od 118 m² smješten na prvom katu starije zgrade u samom centru Pule, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Arene. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika, balkona i nepokrivene terase. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Pule, na izuzetnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini Arene, smjestio se ovaj atraktivan i potpuno renoviran stan površine 51 m². Nalazi se na prvom katu etažirane kuće te predstavlja idealnu priliku za ugodan život u centru grada ili kao sigurna investicija s....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Eksluzivni stan u strogom centru grada površine 140 m2, u okolici tržnice. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od dva studio apartmana i jednog jednosobnog stana sa balkonom . U stanove se ulazi iz centralnog hodnika. Stan ima i centalni (zajednički ) prostor koji....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 150.000 € na 145.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 150.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - Moderno uređen stan s pogledom na more Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m², smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora, ovaj stan pruža rijetku priliku za uživanje....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderno preuređen stan od 51 m², smješten u samom centru Pule, tek nekoliko koraka od poznatog Amfiteatra. Nekretnina se nalazi na prvom katu etažirane kuće i predstavlja izvrstan izbor kako za stanovanje, tako i za turistički najam ili investiciju. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 254.000 €, 80,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula na prodaju su dva moderno opremljena stana smještena u prizemlju i na prvom katu stambene zgrade koja broji ukupno 3 stambene jedinice, smještene u neposrednoj blizini Arene, na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan u prizemlju prostire se na 27.29 m2 i uključuje kuhinju, dnevni....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan ukupne površine 55m2 nalazi se na 1.katu kuće, a sasatoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, kupaonice, terase šupe i vrta. Stanu pripada vrt koji se djeli sa susjednim stanom u prizemlju, gdje se nalazi i mala kućica koju je moguće....

 
 
 
  Stan, PULA, 145.000 €, 40,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? potpuno adaptiran i moderno uređen stan na odličnoj lokaciji! Prodaje se lijepo uređen stan na prvom katu stambene zgrade, idealan za ugodan život ili kao investicija za turistički najam. Stan je kompletno adaptiran ? izvedene su nove elektro i vodovodne instalacije,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 245.000 €, 81,36 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani obiteljski stan smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Pule ? Monte Zaro. Stan je površine 81,36 m² i nalazi se na prvom katu austrougarske zgrade s ukupno 6 stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije komforne spavaće sobe od kojih jedna ima spremne instalacije,....

 
 
 
  Stan, PULA, 155.000 €, 40,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen stan s pogledom na more ? Pula, Stoja Na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m², smješten na prvom katu zgrade. Udaljen svega 50 metara od mora, ovaj stan pruža rijetku priliku za uživanje....

 
 
 
  Stan, PULA, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, u kvalitetnoj starogradnji na Stoji, prodaje se prekrasan stan površine 40 m², smješten na prvom katu zgrade, svega 50 metara od mora. Stan nudi otvoren i očaravajući pogled na more, potpuno je adaptiran i moderno uređen. Raspored prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more