- stanovi PETRČANE vrt dvorište

  • Za upit "stanovi petrčane vrt dvorište" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.419 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je moderan projekt visoke kvalitete, koji nudi luksuz i udobnost za odmor i stanovanje na jedinstvenoj lokaciji samo 150 m od mora i uređene plaže u mjestu Petrčane, nedaleko od grada Zadra. Zgrada se sastoji od 3 etaže (PR+2) s krovnom terasom, i ima ukupno 3 stambene jedinice....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 330.000 €, 96,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, PETRČANE - Prostrani stan s vrtom u izgradnji 150 m od mora Prodaje se stan s vrtom u izgradnji u mjestu Petrčane pokraj Zadra. Stan ukupne stambene površine 67,33 m2 sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, WC-a, kupaonice, hodnika i terase....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 336.000 €, 104,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je moderan projekt visoke kvalitete, koji nudi luksuz i udobnost za odmor i stanovanje na jedinstvenoj, mirnoj lokaciji 650 m od mora i prekrasne plaže u mjestu Petrčane, nedaleko od grada Zadra. Radi se o izgradnji novog, modernog naselja na traženoj lokaciji u Petrčanima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petrčane vrt dvorište'
320.000 €
440.000 €
179.000 €
  Stan, PETRČANE, 340.000 €, 97,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Dvosoban stan s vrtom, dvorištem i 3 parkirna mjesta, Petrčane, Zadar Na prodaju je dvosoban stan s vrtom, smješten u prizemlju novije zgrade u mirnom dijelu naselja Petrčane, svega 200 metara od mora. Zgrada se sastoji od prizemlja i dva kata s ukupno šest stambenih jedinica. Stan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 230.000 €, 61,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

23.05.2026.,

www.crozilla.com

PETRČANE ? prodaju se dvosobni i jednosobni stanovi u kompleksu modernih novogradnji, od mora udaljeni 650 m! Na mirnoj lokaciji u Petrčanima, u blizini Kraljevskih vinograda, nalazi se ovaj projekt moderne novogradnje. Kompleks se sastoji od pet moderno dizajniranih zgrada, pri čemu....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 183.940 €, 54,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je moderan projekt visoke kvalitete, koji nudi luksuz i udobnost za odmor i stanovanje na jedinstvenoj, mirnoj lokaciji 600 m od mora i prekrasne plaže u mjestu Petrčane, nedaleko od grada Zadra. Radi se o izgradnji novog, modernog naselja na traženoj lokaciji u Petrčanima....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 340.000 €, 97,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Dvosoban stan s vrtom, dvorištem i 3 parkirna mjesta, Petrčane, Zadar .

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 289.000 €, 81,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

TROSOBAN STAN S GARAŽOM, PARKINGOM I VELIKOM TERASOM ? NOVOGRADNJA Prodaje se moderan trosoban stan na 1. katu zgrade s liftom, u kvalitetnoj novogradnji s podzemnom garažom. Stan se sastoji od: hodnika (6,64 m² + 3,81 m²) kupaonice (4,54 m²) ostave (0,85 m²) dvije spavaće sobe (12,60....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 450.000 €, 105,00 m2 cca 4290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je moderan projekt visoke kvalitete, koji nudi luksuz i udobnost za odmor i stanovanje na jedinstvenoj lokaciji samo 150 m od mora i uređene plaže u mjestu Petrčane, nedaleko od grada Zadra. Zgrada se sastoji od 3 etaže (PR+2) s krovnom terasom, i ima ukupno 3 stambene jedinice,....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 489.000 € na 550.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PETRČANE, 550.000 €, 186,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 489.000 €
22.04.2026 - 550.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

EKSKLUZIVAN ČETVEROSOBAN STAN S BAZENOM I VELIKOM TERASOM ? PRIZEMLJE NOVOGRADNJE Prodaje se luksuzan četverosoban stan u prizemlju moderne zgrade s podzemnom garažom, ukupne bruto površine 293,64 m² s pripadcima. Stan se sastoji od: hodnika (5,80 m² + 3,02 m²) kupaonice (4,32 m²)....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 420.000 €, 95,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo veliki prostrani stan u visokom prizemlju sa privatnim vrtom u malenoj zgradi sa 4 stana, koja se nalazi u mjestu Kožino, samo 50 m od mora. Stan ima 3 prostrane spavaće sobu, 2 kupaone, veliku kuhinju sa blagovaonom i dnevnim boravkom od 35 m2 koji su povezani sa izlazom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 238.400 €, 74,50 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 430.000 €, 140,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

TROSOBAN STAN U PRIZEMLJU ZGRADE, UKUPNE POVRŠINE 268,94 m2 S PRIPADCIMA Trosoban stan u prizemlju zgrade kojem pripada natkrivena terasa površine 140 m2, bazen 20.92 m2, garaža te spremište u podrumu zgrade. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, ostave,master spavaće sobe s pripadajućom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 915.000 €, 227,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Molim zvati na broj: +385 98 725978 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! U mjestu Kožino, u neposrednoj blizini grada Zadra prodaje se prekrasan, luksuzan apartman površine neto 227 m2. Mikrolokacija ove nekretnine kao i samog mjesta je turistički izuzetno atraktivna....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 238.400 €, 74,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 141,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji je moderan PENTHOUSE apartman visoke kvalitete, koji nudi luksuz i udobnost za odmor i stanovanje na jedinstvenoj lokaciji samo 200 m od mora i uređene plaže u mjestu Petrčane, nedaleko od grada Zadra. Zgrada se sastoji od 3 etaže (PR+2) s krovnom terasom, i ima ukupno 4....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Petrčane - Zadar Moderno namješten stan ukupne površine 103,29m2 s prostranim dvorištem površine 215m2 u kojem se nalazi uređeni zimski vrt, kamin, jacuzzi, vanjski tuš i više parkirnih mjesta! U dvorištu se nalazi i zimski vrt, ostakljen prostor sa prostorom za druženje. U suterenu....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 339.000 €, 96,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR, PETRČANE ? Prostrani stan s vrtom u izgradnji, 150 m od mora Na prodaju je prostran stan s vrtom koji se nalazi u izgradnji u mirnom mjestu Petrčane, nedaleko od Zadra. Stan ima ukupnu stambenu površinu od 67,33 m², a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 249.000 € na 220.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.11.2025 - 260.000 €
11.03.2026 - 249.900 €
15.03.2026 - 249.000 €
18.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE, 2,5 SOBNI STAN U PRIZEMLJU SA PRIPADAJUĆIM DVORIŠTEM, POTPUNO NAMJEŠTENI I ODMAH USELJIVI! Prodaje se lijepi prostrani 2,5 sobni stan u prizemlju u manjoj stambenoj zgradi na 3 etaže od ukupno 5 stanova, izgrađene 2018.godine. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonom....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 239.000 € na 226.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 226.000 €, 79,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 239.000 €
08.03.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

ZADAR ? PETRČANE | Stan u prizemlju s vrtom i 2 parkirna mjesta (S1 ? ZG2) U mirnom dijelu mjesta Petrčane, u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, prodaje se funkcionalno organiziran stan u prizemlju s pripadajućim vrtom i parkirnim mjestima. Stan je projektiran tako da....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 595.000 €, 154,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se četverosoban stan u prizemlju od ukupno dva kata zgrade. Zgrada se nalazi u mirnom dijelu Kožino, okolica Zadra. Stan se sastoji od open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, tri spavaće sobe, dvije kupaonice s wc-om, zasebnog wc-a te gospodarstva. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 380.000 €, 86,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 120m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 120 m2 smješten na 2 etaže, suteren i prizemlje povezano unutarnjim stubištem. Svaka etaža ima odvojen ulaz tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 236.000 €, 79,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan oznake S1 smješten u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 4 stana. Ovo je jedini stan u prizemlju, što osigurava dodatnu privatnost i osjećaj kuće s vlastitim dvorištem. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji, svega cca 500 m od mora i plaže. Očekivano useljenje....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 206.890 €, 60,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 119 m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 119 m2 nalazi se u suterenu i prizemlju i povezan je unutarnjim stubištem. Imaju odvojene ulaze tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti u dvije odvojene....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Petrčanima na atraktivnoj lokaciji, u prizemlju manje stambene zgrade. Stanu pripada veliki vrt ukupne površine 224 m2. Stan se sastoji od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonom i dnevnim boravkom, 2 spavaće sobe, kupaonice te natkrivene terase. Neto površine stana....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 249.000 € na 220.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PETRČANE, 220.000 €, 68,24 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.03.2026 - 249.000 €
11.03.2026 - 260.000 €
15.03.2026 - 249.000 €
18.04.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na jednoj od najcjenjenijih mikrolokacija zadarskog područja, u mirnom i uređenom dijelu Petrčana, svega oko 850 metara od mora i prekrasnih plaža, smješten je potpuno namješten i odmah useljiv stan koji objedinjuje privatnost, funkcionalnost i sigurnu investicijsku vrijednost. Stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 27)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ