- stanovi MAKARSKA pala cijena

  • Za upit "stanovi makarska pala cijena" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 4.049 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 365.000 € na 350.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 77,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 365.000 €
27.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi i moderan dvosobni apartman s garažom u blizini plaže u Makarskoj! Apartman se nalazi u prizemlju novoizgrađene urbane ville s liftom koja ima ukupno 6 stambenih jedinica. Površine je 77,17 m2. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 190.000 € na 175.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 175.000 €, 47,52 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 190.000 €
23.05.2026 - 175.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Makarska ? stan s potencijalom koji otvara više mogućnosti U mirnom dijelu Makarske, na svega desetak minuta lagane šetnje do rive, nalazi se ovaj ugodan i funkcionalan stan od 47,52 m² na prvom katu manje stambene zgrade ? idealan za život, ali i kao pametna investicija. Stan odiše....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 161.320 € na 151.240 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 151.240 €, 39,80 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 161.320 €
21.03.2026 - 151.240 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan jednosoban stan s lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao jednosoban stan u izgradnji, smješten na 2. katu suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska pala cijena'
307.000 €
307.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 210.000 € na 199.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 199.000 €, 47,20 m2 cca 4220 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju odmah useljiv jednosobni stan s lijepim pogledom na more u istočnom dijelu Makarske. Nekretnina površine 47,20 m² nalazi se na trećem katu stambene zgrade. Ovaj jednosobni stan ima kuhinju s blagovaonicom, hodnik, dnevni boravak, spavaću sobu, kupaonicu, i balkon južne....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 201.067 € na 191.080 € - 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 191.080 €, 44,96 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 201.067 €
08.04.2026 - 191.080 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Započela je izgradnja modernog i luksuznog dvojnog objekta sa liftom na odličnoj lokaciji, nedaleko od centra sa prekrasnim pogledom na more koji se nemože zakloniti. Zgrada se sastoji od više etaža (podruma sa garažnim mjestima, prizemlja i tri kata). Na prodaju je dvosoban stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!