• GoHome Professional
stanovi KAŠTEL GOMILICA 2.kat - GoHome
  • stanovi KAŠTEL GOMILICA 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi KAŠTEL GOMILICA 2.kat

  • Za upit "stanovi kaštel gomilica 2.kat" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.350 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 395.000 €, 121,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? DVOETAŽNI TROSOBNI STAN S-3 U KAŠTELIMA, 250 M OD MORA Na prodaju je prostrani i moderni dvoetažni trosobni stan S-3, smješten u novoj zgradi na izrazito poželjnjoj lokaciji u Kaštelima, svega 250 m od plaže. Okolica je mirna, a u neposrednoj blizini nalaze se svi sadržaji....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 395.000 €, 110,85 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Kaštela Gomilica, komforan trosoban penthouse od 148,6 m2, nalazi se u novogradnji na 2.katu urbane zgrade uz pripadajućom garažom za dva automobila.U naravi dvoetažni stan, na donjoj etaži nalaze se dvije komforan spavaće sobe, jedna kupaonica, komforna lođa povezana s sobom. Na....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 395.000 €, 99,62 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Kaštela Gomilica, komforan penthouse od 143,4 m2 u novogradnji na 2.katu urbane zgrade uz pripadajućom garažom za dva automobila.U naravi dvoetažni stan, na donjoj etaži nalaze se dvije komforne spavaće sobe jedna s izlazom na lođu, te kupaonica.Na nadgrađu koje je povezano unutarnjim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi kaštel gomilica 2.kat'
255.000 €
395.000 €
425.000 €
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 461.905 €, 127,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju prostrani penthouse stan smješten u Kaštel Gomilici, na drugom katu moderne novogradnje (ujedno i zadnji kat zgrade). Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji koja pruža mir i privatnost, uz istovremenu blizinu svih bitnih sadržaja (trgovine, škola, vrtić, javni prijevoz) te....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 395.000 €, 115,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DVOETAŽNI TROSOBNI STAN S-4 S VELIKOM TERASOM ? KAŠTEL GOMILICA U ponudi je dvoetažni trosobni stan oznake S-4, smješten na 2. katu i nadgrađu stambene zgrade u sklopu novog urbanog projekta s ukupno četiri zgrade u Kaštel Gomilici. Stan je orijentiran jug?istok, dok gornja etaža....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 497.481 €, 137,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 430.000 €, 121,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su stanovi na izrazito atraktivnoj lokaciji blizu svih sadržaja u Kaštelima. Zgrada je udaljena 350m do plaže, u mirnoj ulici i u blizini je svih ostalih potrebnih sadržaja poput dućana, ljekarne, kafića i škola. Zgradu gradi renomirana firma s velikim iskustvom u novogradnjama,....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 428.295 €, 150,36 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Kaštela Gomilica, penthouse od 142,9 m2, trosoban stan u novogradnji na drugom katu urbane zgrade, s panoramskim pogledom na more te uz pripadajućom garažom za dva automobila u zgradi. Penthaus u novogradnji, prostran trosoban stan na zadnjoj etaži zgrde, nalazi se na drugm katu.....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 437.100 €, 153,50 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Kaštela Gomilica, penthouse od 145 m2, trosoban stan u novogradnji na drugom katu urbane zgrade, s panoramskim pogledom na more te uz pripadajućom garažom za dva automobila u zgradi. Penthaus u novogradnji, prostran trosoban stan na zadnjoj etaži zgrde, nalazi se na drugm katu. Raspolaže....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 400.000 €, 144,10 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Započela je gradnja novog projekta četiri manje stambene zgrade u Kaštel Gomilici. Svaki stambeni objekt se sastoji od četiri stana i poslovnog prostora, te garaža i parking mjesta. Ono što ovaj projekt čini idealnim je blizina svih sadržaja. Udaljenost od škole 140m Udaljenost od....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 390.000 €, 167,36 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 217.000 €, 64,20 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 750.000 €, 237,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji komfornog trosobnog stana u Kaštel Gomilici. Stan se nalazi na drugom katu objekta novije gradnje te je korišten izrazito visoki standard gradnje. Sastoji se od tri spavaće sobe, tri kupaonice, te kuhinje, blagavaonice i dnevnog prostora u povezanoj cjelini s....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 320.000 €, 101,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo Vam stan koji će zadovoljiti vaše potrebe za ugodnim i elegantnim obiteljskim domom, ali Vam može i pružiti izvrsnu mogućnost generiranja prihoda kroz turistički najam. Površina stana iznosi ukupno 101 m2 i uključuje i vlastito parkirno mjesto te dodatne sporedne prostorije....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 395.000 €, 115,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

U Kaštel Gomilici prodaje se trosoban stan površine cca. 115 m², smješten na drugom katu novogradnje (zgrada 1), udaljen svega 300 metara od mora. Projekt obuhvaća četiri manje zgrade s po četiri stambene jedinice, a završetak gradnje planiran je za proljeće 2026. godine. Stan se....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 390.000 € na 338.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KAŠTEL GOMILICA, 338.000 €, 80,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 390.000 €
08.05.2026 - 338.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam novi urbani projekt s 4 zgrade u Kaštel Gomilici! Zgrada se nalazi na vrlo atraktivnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život. Zgrada se prostire na 4 etaže, prizemlja u kojem se nalazi uredski prostor i vanjski parkirni prostor te dva kata....

 
 
 
  Stan, KAŠTEL GOMILICA, 465.000 €, 122,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)