- stanovi šibenik zadnji kat

  • Za upit "stanovi šibenik zadnji kat" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 4.376 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 1.090.000 €, 250,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je iznimno luksuzan apartman smješten na zadnjem katu stambene zgrade u Sukošanu, ukupne površine 249 m², koji se ističe vrhunskom prostornom organizacijom, visokim standardom opreme i spektakularnim panoramskim pogledom na Jadransko more. Ova nekretnina predstavlja savršenu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 470.000 €, 72,00 m2 cca 6530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA 1. red uz more, zadnji kat, terasa, pogled Postoje nekretnine uz more i postoje one u prvom redu gdje more i zalazak sunca postaju dio svakodnevnog života. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija u okolici Šibenika. Ovakve mikrolokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 471.000 €, 72,00 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA 1. red uz more, zadnji kat, terasa 15 m, pogled Postoje nekretnine uz more i postoje one u prvom redu gdje dan započinje uz more i jutarnje sunce koje ispunjava prostor. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija u okolici Šibenika.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik zadnji kat'
215.000 €
421.000 €
426.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 139.000 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten stan površine 44 m2 , a korisne površine 40 m2, smješten na zadnjem katu etažirane kuće u pitoresknom dijelu Šibenika Varoš , svega minutu hoda od centra grada i svih ključnih sadržaja. Sastoji se od ulaznog prostora, kupaonice, jedne spavaće sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 421.000 €, 66,77 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? 2. red uz more, pogled, terasa, zadnji kat Blizina mora na svega nekoliko koraka (2. red uz more), otvoren pogled i pozicija na zadnjem katu ? upravo ta kombinacija daje ovom stanu u Brodarici dodatnu vrijednost i osjećaj privatnosti. Projekt se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 690.000 €, 139,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Renoviran stan na zadnjem katu s panoramskim pogledom na more i grad Šibenik te samo 10 minuta hoda do stare gradske jezgre Šibenika, a opet daleko od gužve. Apartman se nalazi na najvišem katu i do njega postoji lift. Uključeno u cijenu, novi vlasnik može odabrati vrstu pločica ili....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 471.000 €, 72,62 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? 1. red uz more, zadnji kat, terasa 15 m², pogled Postoje nekretnine uz more? i postoje one u prvom redu ? gdje dan započinje uz more i jutarnje sunce koje ispunjava prostor. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija u okolici Šibenika.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi sestanna petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine71m2i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, tedvije spavaće sobe. Kuhinja i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 133,00 m2 cca 5640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.broker.hr

Prostran i atraktivan stan ukupne korisne površine 133 m² smješten je na zadnjem katu manje stambene zgrade, na izuzetnoj lokaciji u samom centru Šibenika, svega 70 metara od mora, u urednoj i održavanoj zgradi s liftom. Posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje otvoren pogled na more....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 470.000 €, 72,50 m2 cca 6480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? 1. red uz more, zadnji kat, terasa, pogled Postoje nekretnine uz more? i postoje one u prvom redu ? gdje more i zalazak sunca postaju dio svakodnevnog života. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici, jednoj od najtraženijih lokacija u okolici Šibenika. Ovakve mikrolokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 289.000 €, 88,69 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Zadnji kat, 2 terase, 2 parkinga, novogradnja Zadnji kat, dvije terase i mirna mikrolokacija u slijepoj ulici ? kombinacija koja u praksi donosi više privatnosti i kvalitetniji svakodnevni boravak ? upravo takav koncept nudi ovaj stan u Vodicama. Stan je smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 419.195 €, 119,77 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Zadnji kat, 93 m² privatne krovne terase, pogled na more, garaža Stan na zadnjem katu s privatnom krovnom terasom od čak 93 m² i otvorenim pogledom na more ? kombinacija vanjskog prostora i lokacije na jednoj od najtraženijih lokacija u Vodicama. Stan S5 nalazi se....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan od 90 m² smješten na zadnjem katu šarmantne kamene kuće u samom srcu Starog grada Šibenika. Ova jedinstvena nekretnina nalazi se samo 100 metara od mora i nudi tri spavaće sobe, svaka sa svojom privatnom kupaonicom, izvorno namijenjene za najam kao zasebne jedinice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi se stan na petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine 71m2 i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, te dvije spavaće sobe. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 81,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U iznimno traženom naselju Brodarica smjestio se ovaj ekskluzivni penthouse u sklopu moderne novogradnje. Pozicioniran na zadnjem katu, stan nudi spektakularan, otvoren pogled na more i otoke, pružajući osjećaj luksuza i privatnosti. Ovo je jedna od posljednjih dostupnih jedinica....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 77,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Elitni Penthouse s terasom od 38 m² i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude najekskluzivniji stan (S-4) u novoj rezidencijalnoj zgradi butik tipa u Brodarici, Šibenik. Smješten na drugom (zadnjem)....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 69,96 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na zadnjem katu zgrade ? Brodarica, mirna lokacija! Prodaje se predivan stan površine 69.96 m² u manjoj stambenoj zgradi, smješten u mirnom dijelu Brodarice. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, ostave....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 445.000 €, 132,59 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan BS4 na zadnjem katu novoizgrađene zgrade u blizini plaže, u naselju Brodarica u okolici Šibenika. Stan ukupne veličine 132.59m2 sastoji se od kuhinje spojene s blagovaonom i dnevnim boravkom, četiri spavaće sobe, tri kupaonice i jednog odvojenog toaleta te dvije natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 440.000 €, 131,69 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan AS4 na zadnjem katu novoizgrađene zgrade u blizini plaže, u naselju Brodarica u okolici Šibenika. Stan ukupne veličine 131.69m2 sastoji se od kuhinje spojene s blagovaonom i dnevnim boravkom, četiri spavaće sobe, tri kupaonice i jednog odvojenog toaleta te dvije natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan "Penthouse style" stan s terasom od 60 m² ? Brodarica, Šibenik U ponudi Kaiser Immobilien nalazi se dragulj novogradnje u Brodarici ? luksuzan stan (S4) smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu moderne stambene zgrade sa svega 4 jedinice.....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 330.000 € na 290.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 86,00 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 330.000 €
08.05.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje novi stan smješten na zadnjem katu zgrade, ukupne površine 87 m², koji nudi dodatni mir, privatnost i ugodan osjećaj prostranosti. Riječ je o stanu pogodnom za obiteljski život, ali i za kvalitetan boravak uz more tijekom cijele godine. RASPOREDStan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 125,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici, jednom od najpoželjnijih i najljepših turističkih mjesta u okolici Šibenika, smjestila se ova ekskluzivna zgrada vrhunske gradnje i modernog dizajna. Nalazi se u sklopu kompleksa Bellevue 11 koji sadrži deset luksuznih vila i jednu zgradu . Lokacija je idealna kako za....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 690.000 €, 139,00 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzni apartman na odličnoj lokaciji s pogledom na more i grad Šibenik. Stan se nalazi u novogradnji u blizini mora i plaže, osvijetljen i osunčan s spektakularnim pogledom na grad i Šibenski kanal. Nalazi na zadnjem katu do kojeg vodi lift. Interijer stana, izbor boje i vrste pločica....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 215.000 €, 73,62 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Komforan stan na Vidicima :::. Stan površine 73,62m2 nalazi se na 12. katu stambene zgrade (zadnji kat). Sjeveroistočne je orijentacije te renoviran i odmah useljiv. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na balkon, 2 spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 237.000 € na 220.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 237.000 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao stan površine 79 m². Sastoji se od hodnika, wc/kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, spremišta, dnevnog boravka i balkona s kojeg se pruža otvoren pogled na more i otoke. Pripada joj ostava u podrumu. Stan se nalazi u urednom i očuvanom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Stari grad, Na upit, 90,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.terradalmatica.hr

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr