- stanovi ŠIBENIK vrt prizemlje

  • Za upit "stanovi šibenik vrt prizemlje" pronađeno 234 nekretnina - prosječna cijena 3.784 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 503.152 €, 97,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Primoštenu se prodaje stan u stambenoj zgradi u izgradnji s ukupno 12 stambenih jedinica, smještenoj na vrlo pristupačnoj lokaciji s otvorenim pogledom na more i primoštensko otočje. Zgrada će biti dovršena 2025. godine. Zbog položaja parcele, ispred zgrade nije moguća daljnja gradnja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 269.000 €, 73,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan, na atraktivnoj lokaciji u Brodarici. Moderna zgrada s ukupno četiri stana (dva u prizemlju i dva na katu). Sa svake etaže pruža se prekrasan pogled na more, otok Krapanj i okolne otoke. Stan se sastoji dnevnog boravaka s kuhinjom i blagovaonicom dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 88,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju objekta u izgradnji, s očekivanim završetkom radova krajem 2024. godine. Ovaj stan ukupne površine 87,84 m² nalazi se 150 metara od plaže te je opremljen podnim grijanjem. Stan je idealan za one koji traže moderan i funkcionalan prostor blizu plaže, s mogućnošću....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 494.000 €, 79,00 m2 cca 6250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s terasom i vrtom, u 2. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 30 m od plaže i 300 m od centra! U tijeku je izgradnja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 235.000 €, 67,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan S3 površine 67,42 m2 u prizemlju novogradnje. Tlocrt je jednostavan i prostor jako dobro iskorišten. Stambene površine 48,42 m2 te sa zasebnim ulazom s bočne strane zgrade gdje su ujedno i dva parkirna mjesta od stana (izračun po koeficijentu 5 m2). Sastoji se od open....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 497.000 €, 77,00 m2 cca 6460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan u prizemlju novogradnje smješten u prvom redu do mora, na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Brodarici kraj Šibenika. Stan je pažljivo projektiran s naglaskom na funkcionalnost i ugodan boravak, uz odličnu povezanost unutarnjeg i vanjskog prostora. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 231.000 €, 66,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzna oaza u prizemlju s vrtom od 115 m² ? Žaborić Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja jedinstvenu nekretninu u Žaboriću ? prostrani jednosobni stan u prizemlju moderne novogradnje. Ovaj stan nudi rijetko viđen spoj unutrašnjeg komfora....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Zaton, u mirnom okruženju, smješten je lijepo uređen dvosobni stan s dvorištem ukupne korisne površine 82,72 m². Stan se nalazi u prizemlju manjeg objekta s ukupno tri stana. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonice ukupne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 73,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 505.000 €, 81,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 65,05 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan jednosoban stan unutarnje površine 48,75 m2, smješten u prizemlju moderne i kvalitetno građene zgrade, na atraktivnoj lokaciji. Stan se sastoji od hodnika (2,28 m2) prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom otvorenog koncepta (30,80 m2), elegantne kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza u prizemlju s privatnim dvorištem, 300 m od mora ? Brodarica Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude Stan S1, smješten u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, Šibenik. Ovaj stan nudi rijetku kombinaciju prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 106,54 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo atraktivan stan u Šibeniku s prekrasnim privatnim vrtom, smješten u neposrednoj blizini hotelskog naselja Solaris i svega nekoliko kilometara od centra grada. Lokacija je savršena za ljubitelje mirnog života, budući da se nalazi u tihom naselju, a plaže i popularni Amadria....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 257.600 €, 73,60 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Stan/poslovni prostor u novogradnji u Šibeniku :::. U Šibeniku, predio Njivice, u izgradnji je stambena zgrada sa 6 stanova i tri etaže. Predmetni stan je u prizemlju zgrade i raspolaže sa 74m2 korisne površine. Sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 153.000 € na 168.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 153.000 €
20.04.2026 - 168.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prizemlje oznake A4: Hodnik 1,89 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan A2 smješten je u mirnom i ugodnom dijelu naselja Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika. Nalazi se u prizemlju moderne zgrade s ukupno 9 stambenih jedinica koja je trenutno u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 150 metara od mora i uređene plaže. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 299.000 €, 87,89 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan s vrtom ? Brodarica, mirna lokacija! Prodaje se predivan stan površine 87.89 m² u manjoj stambenoj zgradi, smješten u mirnom dijelu Brodarice. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, ostave, kupaonice i natkrivene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 81,13 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na pristupačnoj lokaciji u Brodarici, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, u ponudi je moderan stan u novogradnji koji predstavlja izvrsnu priliku za život ili investiciju. Riječ je o projektu koji je trenutno u fazi izgradnje, s planiranim završetkom krajem 2026. godine.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 133,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju renovirani stan u kući na drugom katu, površine 73,75 m2 u Šibeniku, predio Baldekin s pripadajućim dijelovima: - garaža s direktnim ulazom s ulice (uređena s vratima na daljinsko upravljanje) površine 28,14 m2. Iznad garaže i prazan prostor terase gdje se može....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 450.000 €, 137,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**PRODAJA ? LUKSUZAN 4-SOBAN STAN S VRTOM I 2 PARKING MJESTA (PRIZEMLJE)** Na prodaju vrhunski uređen stan ukupne stambene površine **136,76 m²**, smješten u prizemlju manje i mirne stambene zgrade. Stan se sastoji od: * prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom (46,35....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 52,60 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 93,56 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.terradalmatica.hr

U Brodarici se prodaje dvosobni stan s vrtom na top lokaciji. Smješten je u prizemlju novogradnje, na svega 10 m od mora . Ukupna površina stana je 93,56 m², a vrt se prostire na 149 m². Klima, Podno grijanje, Protuprovalna vrata, Parking.

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 136,48 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Luksuzni dvoetažni stan s okućnicom, 200 m od plaže DUX predstavlja moderan dvoetažni stan S3 smješten na atraktivnoj lokaciji u Vodicama, svega 200 metara od mora i uređenih plaža ? odnosno svega četiri minute laganog hoda. Ova iznimna nekretnina pruža savršenu....