- stanovi RAŠA

  • Za upit "stanovi raša" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.216 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RAŠA, 200.000 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Nedaleko od Trgeta smještena je ova kamena kuća sa pogledom na more. Kuća se prostire na dvije etaže, ukupno 75 kvadratnih metara, i u prizemlju se nalazi ulazni predprostor, odvojena kuhinja, kupaonica, prostrani dnevni boravak sa blagovaonom, a unutarnje stepenice dovode do prvog....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 138.000 € na 130.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAŠA, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Agencija Luvano Homes vam predstavlja ovu kamenu kuću (dvojni objekt) ukupne stambene površine 65 m² (tlocrtne površine 40 m²), s pripadajućim dvorištem od 58 m². Nekretnina je smještena u malom, piktoresknom selu na istočnoj obali Istre, tik uz šumu, idealnom za ljubitelje prirode....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 137.000 €, 48,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i namješten stan u prizemlju zgrade u Raši, površine 48,65 m2, s terasom od približno 25 m2. Ima zaseban ulaz, pruža privatnost i udoban život u mirnom okruženju. Adaptacija je provedena 2023. godine, pri čemu je renovirana kupaonica i izvedene su sve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi raša'
249.000 €
130.000 €
149.000 €
  Stan, RAŠA, 156.000 €, 48,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaji je uređeni stan s vrtom i terasom u Raši površine 48m2!! Prodaje se atraktivan stan u prizemlju stambene zgrade u mirnom dijelu Raše. Stan površine 48 m² sastoji se od: _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine, sve prateće agencijske kupoprodajne djelatnosti....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 235.000 €, 57,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na iznimno mirnoj i zelenilom okruženoj lokaciji, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora i prekrasnih plaža, prodaje se ugodan i potpuno uređen stan koji pruža savršen spoj privatnosti i blizine prirode. Ravni, malo mjesto u okolici Labina, poznato je po svojoj opuštenoj atmosferi,....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 235.000 €, 58,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Ravni, dvosobni stan sa pogledom na more Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji udaljen svega par minuta hoda do mora i prekrasnih plaža, prodaje se ovaj lijepo održavan stan. Ravni, mjesto u blizini Labina, nudi miran, jedinstven bijeg. Za razliku od življih turističkih odredišta, Ravni....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 730.000 €, 300,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Apartmanska kuća s bazenom i pogledom na more ? Drenje, Istra ? 8 apartmana Prodaje se apartmanska kuća s bazenom i prekrasnim pogledom na more u mjestu Drenje, na istočnoj obali Istre. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu investicijsku priliku za turistički najam, budući da je već....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 176.000 €, 35,00 m2 cca 5030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ravni, stan sa pogledom na more U lijepom turističkom mjestu Ravni, prodaje se ovaj stan. Stan je kompletno adaptiran u zgradi sa četiri stana i prekrasnom terasom sa koje se pruža neodoljiv pogled na more i otok Cres. Nalazi se 300 metara od plaže i mora. Kompletno je namješten,....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 116.000 €, 48,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se namješten i useljiv stan koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje, kupaonice, hodnika, gornje vanjske terase, tavana i vrta od 125m2! Stan je okružen zelenilom idealan za sve one koji vole mir i tišinu! _______________________ Poštovani klijenti, razgled nekretnine,....

 
 
 
  Stan, RAŠA, 212.000 €, 50,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Nekoliko kilometara od čarobnog grada Labina, uvijek uz obalu, nalaze se 4 prekrasna TOP apartmana u malom apartmanskom naselju (ukupno 6 jedinica). Prodaju se 2 apartmana s 2 spavaće sobe (jedna s bračnim krevetom i jedna s 2 odvojena kreveta), kupaonicom i otvorenim prostorom s....

 
 
 
 
-18%

Promjena cijene sa 299.500 € na 246.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAŠA, 246.000 €, 70,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 299.500 €
22.05.2026 - 246.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, RAŠA, 153.000 €, 48,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepo uređen stan u prizemlju zgrade u Raši, ukupne površine 48 m². Stan se sastoji od dvije sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i moderno uređenog kupatila. Smješten je u mirnom okruženju i idealan je za život, odmor ili kao investicija za najam. Posebnu vrijednost ovoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)