- stan VINKOVCI

  • Za upit "stan vinkovci" pronađeno 62 nekretnina - prosječna cijena 2.748 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VINKOVCI, Vrtno Naselje, 164.240 €, 66,35 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt KAČIĆEVA je visokokvalitetna projektirana novogradnja koja se nalazi u Kačićevoj ulici. Sastoji se od 5 moderno i funkcionalno izgrađenih stanova. Zgrada ima prizemlje i dva kata. Planirani završetak gradnje je najkasnije do kraja 2026. godine. MIKROLOKACIJA * Osnovna škola....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 208.000 €, 74,36 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan od 74 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina, sportskih....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 153.900 €, 59,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i traženom naselju Lapovci u Vinkovcima na prodaju je funkcionalan stan površine 59 m² s pripadajućim spremišnim prostorom od dodatnih 3 m². Stan se nalazi u zgradi koja je prošla energetsku obnovu, što osigurava bolju izolaciju i veću energetsku učinkovitost, uz važeći energetski....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 133.000 € na 142.851 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, 142.851 €, 57,37 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 131.377 €
22.01.2026 - 142.851 €
21.03.2026 - 133.000 €
29.04.2026 - 142.851 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ul. Ivana Kukuljevića Sakcinskog 20, 32100, Vinkovci Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 170.000 €, 82,36 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 422 Na prodaju stan u samom centru Vinkovaca, smješten na prvom katu, ukupne površine 82,36 m². Bivša ordinacija dr. Todorića. Stan se sastoji od donje etaže površine 51,28 m² i otvorene galerije površine 31,08 m². U prizemnom dijelu nalaze se hodnik, kupaonica, kuhinja s ostavom....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 308.000 €, 220,00 m2 cca 1400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ID: 1012/2018 Stan u širem centru grada, potpuno uređen i opremljen.Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini osnovne škole i srednjoškolskog centra, te sportsko rekreacijskih sadržaja. Stan je predivno uređen i opremljen svim kućanskim aparatima. *Donja etaža: Predsoblje Kupaonica....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 221.000 € na 229.500 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 229.500 €, 85,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 221.000 €
04.05.2026 - 229.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada Zvonimirova u centru Vinkovci, svega 300 m od korza. Stan površine 85 m² nalaze se u zgradi vrhunske kvalitete gradnje. Glavne karakteristike: - AB konstrukcija ? skeletni sustav gradnje što osigurava vrhunsku stabilnost, trajnost i odličnu zvučnu izolaciju. - dizalica topline....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 126.889 € na 124.026 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 124.026 €, 49,81 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 126.889 €
18.05.2026 - 124.026 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Pocetak gradnje 1.4.2026, planirani kraj gradnje i useljenje 1.5.2027 Stanovi imaju podno grijanje u cjelom stanu plus svaka....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 125.000 €, 67,09 m2 cca 1860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji uz samu Crkvu na Lapovcima. Stan se nalazi u prizemlju zgrade i ima na ulazu zgrade i rampa za osobe s invaliditetom. Svi sadržaji neophodni za svakodnevni život kao sto su shoping centri,Osnovna škola Antun Gustav Matoš, dječiji vrtić,Crkva.....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 210.000 €, 75,04 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan od 75 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina, sportskih....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 144.500 €, 51,64 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2-soban stan od 51,64 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina,....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 126.889 €, 55,41 m2 cca 2290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 304.500 €, 108,81 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 4-soban stan od 108,81 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina,....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 193.900 €, 69,25 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-soban stan od 69,25 m² u kvalitetnoj novogradnji u Lenijama, na mirnoj lokaciji u blizini centra Vinkovaca. Stan odlikuju funkcionalan raspored, moderan koncept stanovanja i odlična lokacija za obiteljski život ili investiciju. Blizina centra, škole, vrtića, trgovina,....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 159.999 € na 169.999 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 169.999 €, 71,29 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 151.000 €
24.03.2026 - 155.000 €
29.03.2026 - 158.000 €
04.04.2026 - 159.000 €
15.04.2026 - 159.999 €
01.05.2026 - 169.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem dvoetažni stan 76,92 m2-STROGI CENTAR GRADA Djelomično namješten stan. Ugradbena garderoba. Izrazito male režije. 2 klime. Etažno plinsko grijanje! Optika ispred vrata. Strogi centar grada. Vlasnistvo 1/1. Građevinska i uporabna dozvola. Etažirana zgrada. Stan je trenutno....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, 80.000 €, 41,20 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ID: 418 Prodaje se stan na odličnoj lokaciji na Lapovcima, u blizini centra grada. Stan ima površinu od 41,2 m² i funkcionalnog je rasporeda. Sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom iz koje je izlaz na balkon te spavaće sobe. Na balkonu se nalazi mala ostava. Stan....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 115.900 €, 46,36 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan je u sklopu projekta novogradnje u Vinkovcima. Zgrada posjeduje vlastito djecije igraliste i mjesto za rostilj i zabavu (roštilj, stol, solice, natkriveno) Planirani kraj gradnje i useljenje 10/2027 Stanovi imaju podno grijanje u cjelom stanu plus svaka prostorija ima svoju klimu.....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 133.644 € na 143.971 € - 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Centar, 143.971 €, 57,82 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.12.2025 - 133.644 €
29.04.2026 - 143.971 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 230.000 € na 240.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, VINKOVCI, Kanovci, 240.000 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 230.000 €
11.05.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

KANOVCI LUKSUZAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Planirani završetak radova: kraj 2026. godine Moderni dvosoban stan s pažljivo odabranim materijalima i vrhunskom izvedbom. Prostrani dnevni boravak povezan s kuhinjom i izlazom na balkon kroz elegantne podizno-klizne stijene u antracit....

 
 
 
  Stan, VINKOVCI, Centar, 119.000 €, 47,60 m2 cca 2500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-62 (od ukupno 62)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com