• GoHome Professional
stan šibenik zadnjih 7 dana vrt 60 m2 - GoHome
  • stan šibenik zadnjih 7 dana vrt 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik zadnjih 7 dana vrt 60 m2

  • Za upit "stan šibenik zadnjih 7 dana vrt 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? DONJE RAŽINE, ŠIBENIK Predstavljamo novi projekt u vlastitoj investiciji. U ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten u mjestu Donje Ražine, u neposrednoj blizini Šibenika. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi (zgrada A) koja počinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan dvosoban stan (zgrada A, stan A2) smješten u prizemlju manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 62,12 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada D, stan A2) smješten u prizemlju manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 62 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

.::: Stan u novogradnji u Ražinama :::. U naselju Donje Ražine pokraj Šibenika grade se četiri stambene zgrade, svaka po šest stanova. Predmetni stan se nalazi u prizemlju zgrade A. Raspolaže sa 62,12m2 stambene površine, a pripada mu i jedno parkirno mjesto, te vrt površine 110m2.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 182.500 €, 58,75 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan s dvorištem u novogradnji na top lokaciji! Prodaje se jednosoban stan u novogradnji, korisne površine 58,75m2, a ukupne pripadajuće površine 120,08m2 koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade s ukupno 9 stambenih jedinica. Stan se sastoji od prostrane spavaće....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 171.000 € na 181.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 171.000 €
20.04.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prvi kat oznake S2 Hodnik 1,37 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Mirna lokacija ? Pogled na more ? Kvalitetna novogradnja ? Useljivo 2025. Ovi luksuzni apartmani u novogradnji smješteni su u srcu prekrasne Grebaštice, u mirnoj ulici, svega 2 minute hoda do mora i plaže ? savršeno mjesto za vaš dom, odmor ili pametnu investiciju. O PROJEKTU: U ponudi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 166.000 €, 57,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, stan u prizemlju s terasom, ukupne neto korisne površine 57,83 m². Stanu pripada jedno parkirno mjesto, a zatvoreni stambeni prostor iznosi 41,37 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, spavaće sobe, te kupaonice. Iz dnevnog boravka izlazi se na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 63,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju Zgrada sa 4 stana i prekrasnim pogledom na more, Brodarica-Šibenik Prodaje se stambena zgrada sa ukupno četiri dvosobna stana, smještena u mirnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika. Lokacija nudi spektakularan pogled na more i savršen je izbor za život, odmor ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja na ekskluzivnoj lokaciji u Grebaštici. Objekt s ukupno šest stambenih jedinica, udaljen 300 m od mora, predivnih plaža i svih popratnih sadržaja. Objekt se sastoji od prizemlja i dva kata. Dokumentacija i vlasništvo uredni. Objekt je u procesu izgradnje te je završetak....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan šibenik vrt 60 m2 (60)
  • stan šibenik zadnjih 7 dana 60 m2 (24)
  • stan šibenik zadnjih 7 dana vrt (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!