• GoHome Professional
stan šibenik vrt zadnjih 7 dana 60 m2 - GoHome
  • stan šibenik vrt zadnjih 7 dana 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik vrt zadnjih 7 dana 60 m2

  • Za upit "stan šibenik vrt zadnjih 7 dana 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Elegantan dvosobni stan s dva parkirna mjesta, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik U neposrednoj blizini tirkiznog mora i uređenih plaža Brodarice, Kaiser Immobilien nudi na prodaju moderan stan smješten na prvom katu nove, intimne zgrade sa svega četiri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan dvosobni stan s prostranom terasom i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja vrhunski stan (S3) u novoj, intimnoj zgradi sa svega četiri stambene jedinice u Brodarici, nadomak Šibenika. Ovaj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 340.000 €, 65,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Stan S2 smješten je na 1. katu moderne novogradnje te predstavlja odličan spoj funkcionalnosti, udobnosti i suvremenog dizajna. Ova stambena jedinica idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Šarmantan stan u staroj gradskoj jezgri grada Šibenika. Prodaje se lijepo uređen stan površine 60 m² smješten u autentičnoj kamenoj kući u samom centru stare gradske jezgre Šibenika, u mirnoj pješačkoj zoni. Stan je u potpunosti renoviran 2017. godine, pri čemu je zadržan izvorni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 196.000 €, 60,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je 5 stambenih jedinica smještenih u suvremeno dizajniranoj zgradi, koja se nalazi u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Zgrade su koncipirana kroz šest stambenih jedinica. Svakoj stambenoj jedinici pripada vlastito parkirno mjesto, koje je uključeno u cijenu, a postoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u srcu Šibenika ? odlična prilika za život ili investiciju U samom centru Šibenik prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 60 m², smješten na atraktivnoj lokaciji u staroj gradskoj jezgri. Nekretnina predstavlja idealan izbor za ugodan gradski život, ali....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 214.064 €, 62,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se stan u Brodarici na mirnoj lokaciji blizu plaže. STAN S1 Sastoji se od predvorja, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, natkrivene terase. Stan se nalazi u mirnoj i rezidencijalnoj zoni, kvalitetna novogradnja i moderna izvedba. Klima....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 169.000 €, 56,37 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Stan 56,37 m2 na Šubićevcu :::. U stambenoj zgradi na 4. katu nalazi se stan koji nudi 56,37 m2 stambene površine. Stan je orijentiran na južnu stranu, a raspored sačinjavaju: hodnik, kupaonica, spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom te dnevni boravak s izlazom na lođu. Stan je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 183.000 €, 63,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 63,83 m2, na 2. katu novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasa). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 24,52 m2 - hodnika - 5,55 m2 - kupaonice - 4,84 m2 - spavaće sobe 1 - 8,95 m2 - spavaće sobe....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan šibenik zadnjih 7 dana 60 m2 (24)
  • stan šibenik vrt 60 m2 (60)
  • stan šibenik vrt zadnjih 7 dana (16)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 
Sve za uređenje vašeg doma!