• GoHome Professional
stan šibenik do 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • stan šibenik do 70 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan šibenik do 70 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "stan šibenik do 70 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 3.981 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.kat
    • moderan
    • pogled na more
    • opremljen
    • povoljan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Prozračan dvosobni stan na prvom katu, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju moderan stan (S3) smješten u mirnom dijelu Brodarice, svega 300 metara od morske obale. Ovaj stan se nalazi na prvom katu ekskluzivne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 340.000 €, 65,00 m2 cca 5230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Stan S2 smješten je na 1. katu moderne novogradnje te predstavlja odličan spoj funkcionalnosti, udobnosti i suvremenog dizajna. Ova stambena jedinica idealna je za obiteljski život, ali i kao investicija za odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik do 70 m2 zadnjih 7 dana'
280.000 €
260.000 €
421.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan dvosobni stan s prostranom terasom i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja vrhunski stan (S3) u novoj, intimnoj zgradi sa svega četiri stambene jedinice u Brodarici, nadomak Šibenika. Ovaj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

U mirnom i ugodnom okruženju naselja Bilice, na samom ulazu u Šibenik, smješten je moderan penthouse oznake S4 u novogradnji s ukupno samo 4 stambene jedinice. Riječ je o posljednjem dostupnom stanu u projektu, dok su ostale jedinice već prodane. Stan se nalazi na 2. katu manje urbane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 238.000 €, 68,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljivi 3?soban stan u Šibeniku na Šubićevcu s pogledom na stadion! ? Lokacija: Šibensko?kninska županija, Šibenik, Šubićevac ? Tip stana: u stambenoj zgradi s 2 nova lifta ? Broj etaža: jednoetažni ? Broj soba: 3-soban ? Kat: 4 ? Ukupni broj katova: 12 ? Stambena površina:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 426.000 €, 67,00 m2 cca 6360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, samo 30m od mora, stambena zgrada s 6 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Zgrada je moderno uređena sa visokokvalitetnom opremom: podno grijanje, klima uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza u prizemlju s privatnim dvorištem, 300 m od mora ? Brodarica Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude Stan S1, smješten u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, Šibenik. Ovaj stan nudi rijetku kombinaciju prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Elegantan dvosobni stan na prvom katu, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik U mirnom i prestižnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika, Kaiser Immobilien nudi na prodaju moderan stan (S2) smješten na prvom katu ekskluzivne novogradnje sa svega....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 66,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj moderno uređen stan predstavlja idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što budućim vlasnicima pruža mogućnost uživanja u blizini plaža. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 66,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj moderno uređen stan predstavlja spoj funkcionalnosti, udobnosti i atraktivne lokacije. Nalazi se na svega 250 metara zračne udaljenosti od mora, što omogućuje brz i jednostavan pristup plažama i svim sadržajima potrebnim za ugodan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 71,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

.::: Prekrasan dvosoban stan u centru Šibenika :::. U stambenoj zgradi u centru Šibenika nalazi se stan na petom i ujedno zadnjem katu. Stan je površine 71m2 i sastoji se od hodnika, ostave, kuhinje, komfornog dnevnog boravka sa blagovaonicom, kuhinje, te dvije spavaće sobe. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 183.000 €, 63,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 3-sobni stan od 63,83 m2, na 2. katu novogradnje od ukupno 8 stambenih jedinica, u Šibeniku (Put Jurasa). Stan se sastoji od: - dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice - open space 24,52 m2 - hodnika - 5,55 m2 - kupaonice - 4,84 m2 - spavaće sobe 1 - 8,95 m2 - spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 214.064 €, 62,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se stan u Brodarici na mirnoj lokaciji blizu plaže. STAN S1 Sastoji se od predvorja, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, natkrivene terase. Stan se nalazi u mirnoj i rezidencijalnoj zoni, kvalitetna novogradnja i moderna izvedba. Klima....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 62,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno renoviran stan površine 62 m2, smješten u atraktivnoj gradskoj četvrti Baldekin, u širem centru Šibenika. Stan se ističe izvrsnim rasporedom, funkcionalnošću i obiljem prirodnog svjetla. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, balkona te prostranog open-space....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan dvosoban stan u novogradnji smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Šibenika Njivicama. Stan oznake S3 nalazi se na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova te predstavlja odličan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnog rasporeda i odlične lokacije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Šarmantan stan u staroj gradskoj jezgri grada Šibenika. Prodaje se lijepo uređen stan površine 60 m² smješten u autentičnoj kamenoj kući u samom centru stare gradske jezgre Šibenika, u mirnoj pješačkoj zoni. Stan je u potpunosti renoviran 2017. godine, pri čemu je zadržan izvorni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 196.000 €, 60,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je 5 stambenih jedinica smještenih u suvremeno dizajniranoj zgradi, koja se nalazi u mirnom i atraktivnom dijelu naselja. Zgrade su koncipirana kroz šest stambenih jedinica. Svakoj stambenoj jedinici pripada vlastito parkirno mjesto, koje je uključeno u cijenu, a postoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvoetažni stan u srcu Šibenika ? odlična prilika za život ili investiciju U samom centru Šibenik prodaje se dvoetažni stan ukupne površine 60 m², smješten na atraktivnoj lokaciji u staroj gradskoj jezgri. Nekretnina predstavlja idealan izbor za ugodan gradski život, ali....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 169.000 €, 56,37 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

.::: Stan 56,37 m2 na Šubićevcu :::. U stambenoj zgradi na 4. katu nalazi se stan koji nudi 56,37 m2 stambene površine. Stan je orijentiran na južnu stranu, a raspored sačinjavaju: hodnik, kupaonica, spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom te dnevni boravak s izlazom na lođu. Stan je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na prodaju je lijep i potpuno namješten stan površine 55m2, smješten na 11. katu stambene zgrade s liftom u kvartu Baldekin - Šibenik. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice s dnevnim boravkom. Zahvaljujući visokom katu, stan ima puno dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 218.000 €, 54,73 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten stan u ulici Mandalinskih žrtava, ukupne upisane površine 54,73 m², dok stvarna korisna površina iznosi oko 55,61 m² (zbog loggie koja se u dokumentaciji obračunava po manjem koeficijentu). ?Stan je potpuno renoviran 2017. godine, a opremljen je novim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosoban stan novogradnja, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S4 u modernoj novogradnji u Brodarici, smješten svega 130 metara od mora i uređene plaže. Stan se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade suvremenog dizajna, idealne za miran obiteljski....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 250.000 €, 72,79 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosobanstan u novogradnji, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S2 smješten na prvom katu moderne novogradnje u mirnom dijelu Brodarice, svega 130 metara od mora i plaže. Nekretnina se nalazi u manjoj stambenoj zgradi suvremenog dizajna te predstavlja odličan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 172.704 €, 53,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se jednosoban apartman s dvorištem u Brodarici Na prodaju je atraktivan jednosoban apartman smješten na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarici, savršen za odmor, cjelogodišnje stanovanje ili kao investicija za turistički najam. Apartman se nalazi u blizini svih ključnih sadržaja....