- stan šibenik što veće suteren

  • Za upit "stan šibenik što veće suteren" pronađeno 22 nekretnina - prosječna cijena 2.939 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • parking
    • 2.kat
    • bazen
    • dvoetažni
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 293,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Novoizgrađeni stan na cijelom 1. katu ukupne korisne površine 293,50 m2 s vlastitim bazenom i okućnicom od 488 m2 s vlastitim ulazom. Ima 2 parkirna mjesta u zajedničkoj garaži u suterenu s električnim vratima i liftom za 1. kat. Nalazi se na južnoj strani. Stan se sastoji od ulaza,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 750.000 €, 225,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivna kuća koja se sastoji od tri odvojena, moderno uređena stana, svaki sa zasebnim ulazom, a smještena je u mirnom i ugodnom kvartu Brodarice, nadomak Šibenika. Dva stana su prostrani dvoetažni (105 m i 75 m), dok se treći, manji stan (45 m) nalazi u suterenu. Ova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 203,00 m2 cca 1080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je četverosobni stan u kući, u Jurasima, Šibenik. Od grada je udaljen oko 1500 metara, u neposrednooj blizini je glavna prometnica kao i trgovina. Kuća je etažirana i sastoji se od stana u suterenu, stana u visokom prizemlju te stana na prvom katu koji je i predmet prodaje.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik što veće suteren'
181.000 €
300.000 €
402.660 €
  Stan, ŠIBENIK, 398.000 €, 151,00 m2 cca 2640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

DRUGI RED DO MORA Prodaju se dva stana u Šparadićima blizu plaže i sa prekrasnim pogledom na more. Stanovi se nalaze u obiteljskoj dvojnoj kući. Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, prvog kata, i potkrovlja. SUTEREN Sastoji se od podruma. PRIZEMLJE U prizemlju se nalazi stan koji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 132,38 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosobni stan 73,75 m2 + poslovni prostor 15,60 m2+ garaža 28m2Nekretnina u Šibeniku smještena u kvartu Baldekin, u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja. (bolnica ,škola, vrtić, fakultet, tržnica, itd). Položaj nekretnine je na visini što joj osigurava dosta prirodne sunčeve....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 120,00 m2 cca 2040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se poslovni prostor-kafić u centru Šibenika na atraktivnoj lokaciji. Površina kafića iznosi ukupno cca.60m2 dok se u suterenu smjestilo spremište slične površine. Slike su samo informativnog karaktera i ne prikazuju lokaciju kafića- Za sve ostale infos molimo ozbiljne kupce....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 103,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je idealan obiteljski dvosoban stan na prvom katu kuće u mjestu Zaton kod Šibenika, sa uređenim dvorištem, garažom i parkirnim mjestom, smješten svega 200 metara od mora. Ukupna veličina stana iznosi 103 m2, od čega je 68 m2 neto stambenog prostora, dok ostatak čine dodatni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 315.000 €, 92,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan oznake PP1 smješten u suterenu stambene zgrade u izgradnji na Brodarici, u mirnom i planski uređenom dijelu naselja. Stan ima 74 m² stambene površine te predstavlja dobar spoj udobnosti, dugoročne vrijednosti i lokacije pogodne za cjelogodišnje stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 85,41 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je kvalitetan i funkcionalan stan (oznaka S2) smješten na prvom katu dvojne kuće, na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život ? trgovina, škola, vrtića i fakulteta. Stan se sastoji od ulaznog prostora, hodnika s pristupom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan oznake S2 smješten u prizemlju stambene zgrade u izgradnji na Brodarica, koji se ističe funkcionalnim rasporedom prostora, suvremenim standardom gradnje i mirnim stambenim okruženjem. Nekretnina je pogodna za cjelogodišnje stanovanje, ali i kao dugoročna investicija,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan S1 u prizemlju stambene zgrade u izgradnji u mjestu Brodarica, ukupne stambene površine 75 m², koji se ističe funkcionalnim rasporedom prostora, suvremenim standardom gradnje i mirnim stambenim okruženjem. Nekretnina je pogodna za cjelogodišnje stanovanje, ali i....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 138.000 € na 118.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 118.000 €, 69,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 138.000 €
24.05.2026 - 118.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK STAN SA TERASOM I DVA SPREMIŠTA U mirnom dijelu Šibenika, na prodaju je stan smješten u blagom suterenu Ova funkcionalno organizirana nekretnina sastoji se od: ulaznog hodnika WC-a kuhinje s blagovaonicom dvije spavaće sobe predprostora kupaonice dodatnu vrijednost čine terasa....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 185.000 €, 63,83 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S3 ? 57,93 m² NETO (korisne površine 63.83 m²) DVOSOBAN + DB, 2 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 57,93 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

STAN S1 57,93 m NETO (korisne površine 63.83 m) DVOSOBAN + DB, 1 KAT METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 57,93 m. Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 242.050 €, 62,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Stan na prodaju ? Šibenik, Meterize, 78,71 m² Na prodaju je potpuno namješten trosobni stan smješten u mirnom kvartu Meterize u Šibeniku, na adresi Put Gvozdenova 147. Stan se nalazi u suterenu kuće s ukupno dvije etaže, a prostire se na netto površinu od 78,71 m², dok je stambena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 120.000 €, 61,80 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? U samom središtu grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak mora, nalazi se ovaj stan ukupne površine 61,80 m² s pripadajućih 30 m² okućnice. Smješten je u suterenu manje zgrade te pruža pogled na more i tvrđavu sv. Mihovila. Stan se sastoji od hodnika (3,77 m²), kupaonice (6,35....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 57,65 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

STAN S4 ? 53,38 m² NETO (korisne površine 57.65 m²) DVOSOBAN + DB, 2 KAT ? METERIZE EKSKLUZIVNA PRODAJA U mirnom i uređenom dijelu naselja Meterize prodaje se funkcionalan dvosoban stan ukupne obračunske neto površine 53,38 m². Stan je projektiran s naglaskom na maksimalnu iskoristivost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 55,24 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.08.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Stan s garažom u Šibeniku :::. U manjoj novoizgrađenoj zgradi sa četiri stambene jedinice prodaje se jednosobni stan sa 55,24 m2 korisne površine. Nalazi se u visokom prizemlju. Neto površina stana iznosi 45,81 m2 a raspored se sastoji od kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 120.000 €, 54,10 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.c21.hr

ŠIBENIK ? RAŽINE | Jednosoban stan u prizemlju, etažiran, parking Posredujemo u prodaji etažiranog stana smještenog u prizemlju stambene kuće u mirnom dijelu Gornjih Ražina, u Šibeniku. Kuća je izgrađena na zemljištu ukupne površine 392 m2, tlocrtne površine 172 m2, a sastoji se od....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju u Gornjim Ražinama . U etažiranoj kući, prodaje se stan stambene površine 45,64 . Nalazi se u prizemlju ali ulaz je sa strane privatnog dvorišta stoga je intimno i lijepo orijentirano. Gledajući sa strane ulice, stan izgleda kao da je na prvoj etaži. Sastoji....