- stan ŠIBENIK okućnica

  • Za upit "stan šibenik okućnica" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.073 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman AP2 u prizemlju manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan ukupne površine 57,59 m² sastoji se od: Kupaonica ? 4,93 m² Spavaća soba ? 8,45 m² Spavaća soba ? 10,64 m² Dnevni boravak / blagovaonica / kuhinja ? 26,24 m² Hodnik ? 2,59 m² Natkrivena terasa ? 9,48....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 419.000 €, 144,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Vodice, centar, dva stana od 72m2 ili jedan od 144m2 - novogradnja - useljivo, namješteno. Novoizgrađena višestambena zgrada na lijepoj, komfornoj parceli od cca. 900m2 sa ukupno 8 stambenih jedinica raspoređenih na tri etaže, na jedinstvenoj lokaciji u mirnom dijelu centra Vodica.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.200 €, 83,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Podsolarsko, Šibenik Namješten dvosoban stan 84 m2. m s pogledom na more Na prodaju je prostran i potpuno namješten dvosoban stan površine 84 m, smješten na izvrsnoj lokaciji u mirnom dijelu Podsolarskog, u blizini plaže i s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na prvom katu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan šibenik okućnica'
1.150.000 €
587.000 €
Na upit
  Stan, ŠIBENIK, 435.000 €, 94,59 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Stan u prizemlju s vrtom, terasom i 2 parking mjesta U ponudi je prostran i potpuno namješten stan SJ1 smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj i ugodnoj lokaciji, svega 400 m od mora i uređene obale. Zgrada se sastoji od ukupno 6 stanova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 103,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je idealan obiteljski dvosoban stan na prvom katu kuće u mjestu Zaton kod Šibenika, sa uređenim dvorištem, garažom i parkirnim mjestom, smješten svega 200 metara od mora. Ukupna veličina stana iznosi 103 m2, od čega je 68 m2 neto stambenog prostora, dok ostatak čine dodatni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 168,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodaje se penthouse u Brodarici kod Šibenika sa vrhunskim pogledom na more! Zgrada je smještena u priobalnom pojasu Brodarice (Maratuša) te se za odlazak na plažu ne prelazi preko magistrale. Stan ima ukupnu površinu od 167.92 m2, od čega 95.10 m2 stambenog prostora, 54.85 m2 terase....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 1.150.000 €, 197,00 m2 cca 5840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju, luksuzan apartman s izuzetnom okućnicom, smješten na prvoj etaži urbane vile, u mirnom okruženju atraktivnog priobalnog mjesta. Apartman se sastoji od ulaznog djela, dvije kupaonice, toaleta, četiri spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na prostranu,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 83,86 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U prodaji je prostran stan u mirnom kvartu Podsolarsko , Šibenik. Stan površine 83,86 m2 nalazi se u prizemlju zgrade te nudi udoban i funkcionalan prostor za život. Ulaz u stan vodi kroz prostrani hodnik koji povezuje sve prostorije. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 315.000 €, 70,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se dvosobni stan S1 u prizemlju moderne novogradnje na iznimnoj lokaciji u Primoštenu. Riječ je o atraktivnoj nekretnini ukupne neto korisne površine 70 m², smještenoj u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno pet stambenih jedinica. Stan se ističe privatnim vrtom, prostranom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je stan tipa 2,5-sobni (2S+DB), površine 90 m², smješten u prizemlju u atraktivnom dijelu Šibenika. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže prostran i funkcionalan dom u mirnom okruženju, uz pogodnosti boravka u blizini prirode. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 107,00 m2 cca 1310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DVA STANA ZA ADAPTACIJU S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje - poseban ulaz Prvi kat - zajednički ulaz Vrt: 51 m² Tri parkirna mjesta u sklopu okućnice Objekt je za adaptaciju i pruža....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 84,00 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je namješten dvosoban stan veličine 84 m2, smješten u blizini plaže sa pogledom na more u Podsolarskom u Šibeniku . Odlična pozicija, pogled na more, puno prirodnog svijetla, prostranost i odličan raspored prostorija, glavne su osobitosti ovog stana . Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 287.000 €, 72,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Više modernih stanova u Brodarici, samo 50 m od plaže! Na prodaju je više modernih i kvalitetno uređenih stanova u novogradnji u Brodarici, smještenih na izvanrednoj lokaciji samo 50 metara od mora. Stanovi su idealni za turistički najam, cjelogodišnje stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 405.000 €, 142,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dvosoban stan s vrtom u prizemlju ? Brodarica Na prodaju je moderan i prostran stan smješten u prizemlju novogradnje u Brodarici, idealan za obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Stan se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji te nudi privatni vrt i pripadajuće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 221.450 €, 74,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibenik ? Rokići, novogradnja, dvosoban stan 60 m² s terasom i 60 m² okućnice.U mirnom dijelu grada Šibenika ? predio Rokići, u manjoj stambenoj zgradi sa samo 6 stanova, prodaje se moderan dvosoban stan s privatnom okućnicom, idealan za obiteljski život ili kao sigurnu investiciju.Zgrada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 299.000 €, 78,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se stan površine 78,03 m² smješten na prvom katu, u atraktivnom dijelu Šibenika, u neposrednoj blizini mora. Ovaj 2-sobni stan ističe se odličnom lokacijom u prvom redu do mora, pružajući prekrasan pogled na more i obilje sunčeve svjetlosti zahvaljujući južnoj i jugoistočnoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 136,00 m2 cca 2430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

TOP PONUDA ? Više modernih stanova u Brodarici, samo 50 m od plaže! Na prodaju je nekoliko modernih i kvalitetno uređenih stanova u novogradnji smještenih na izvanrednoj lokaciji u Brodarici samo 50 metara od mora. Stanovi su idealni za turizam, cjelogodišnje stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ovaj dvosoban stan s pratećom okućnicom smješten u tihoj i atraktivnoj turističkoj destinaciji Podsolarsko, nedaleko od Šibenika. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja se sastoji od još dva kata i orijentiran je prema jugozapadu. Ovaj stan je prikladan kako za stalni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 133,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na mirnoj lokaciji, komforan namješten trosoban stan 85,25 m2 sa terasom koji zauzima cijelu 1. etažu kuće. Stan ima poseban ulaz vanjskim stepenicama koje vode na 1. kat, a sastoji se od hodnika, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka, kupaonice, tri spavaće sobe od kojih dvije....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 383.600 € na 429.140 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 429.140 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 383.600 €
01.05.2026 - 429.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi komforan apartman s dvorištem (AP1) u blizini plaže u Brodarici pored Šibenika. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na terasu....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 249.000 € na 245.000 € - 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 83,86 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 249.000 €
20.12.2025 - 249.500 €
23.12.2025 - 249.200 €
21.02.2026 - 249.000 €
03.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Podsolarsko, Šibenik ? Namješten dvosoban stan 84 m2. m² s pogledom na more Na prodaju je prostran i potpuno namješten dvosoban stan površine 84 m², smješten na izvrsnoj lokaciji u mirnom dijelu Podsolarskog, u blizini plaže i s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na prvom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK DVA STANA ZA ADAPTACIJU S VRTOM I PARKIRALIŠTEM Na prodaju su dva stana u mirnom i ugodnom kvartu Šibenika, udaljenom svega 200 metara od centra grada. Prizemlje: 60 m Prvi kat: 80 m Vrt: 51 m Više parkirnih mjesta u sklopu okućnice Objekt je za adaptaciju i pruža odličan....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 172.000 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 53,85 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 175.000 €
18.04.2026 - 172.000 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Vodicama blizu Šibenika, prodaje se lijepo adaptiran stan smješten u stambenoj zgradi novije gradnje, s ukupno 53,85 m2 korisne površine uključujući terasu od 3,85 m2. Južne je orijentacije te ima zaseban ulaz s nekoliko stepenica. Sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 258.297 € na 299.531 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 299.531 €, 63,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 258.297 €
01.05.2026 - 299.531 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman na prvom katu (S2), smješten u novoj zgradi blizu plaže. Apartman se nalazi na prvom katu i sastoji se od dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini s izlazom na terasu. Moderna arhitektura i lijepo uređena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 97,00 m2 cca 1650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE ? ETAŽIRAN STAN U PRIZEMLJU S VELIKOM TERASOM I VRTOM ? ODLIČAN POTENCIJAL ZA RENOVACIJU Prodaje se prostrani etažirani stan s velikom terasom i vrtom, smješten u prizemlju obiteljske kuće (dvojni objekt) u mirnom dijelu Donjih Ražina u Šibeniku. Kuća se sastoji....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 398.970 € na 449.100 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 449.100 €, 99,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 398.970 €
01.05.2026 - 449.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi komforan (S1) u Brodarici pored Šibenika smješten na prvom katu i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na veliku terasu te još jedne terase na koju se izlazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 218.000 €, 56,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Century 21 posreduje u prodaji 2,5-sobnog stana u Donjim Ražinama kod Šibenika. Prodaje se atraktivan 2,5-sobni stan cjelokupne površine 67 m2, smješten u prizemlju moderne zgrade s ukupno tri etaže, na kvalitetnoj lokaciji na periferiji Šibenika. Stan će biti useljiv na ljeto 2026.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 319.900 €, 129,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se 3 studio apartmana u Brodarici kod Šibenika! Apartmani se nalaze u prizemlju kuće i imaju vlastito brojilo za struju, vodu, čisto vlasništvo, uporabnu dozvolu te je cijeli kat etažiran. Kat ima ukupnu površinu od 129 m2 i sastoji se od: - Prvog studio apartmana od 20.4....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 261.310 € na 257.664 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 257.664 €, 58,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 261.310 €
01.05.2026 - 257.664 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi moderan apartman u prizemlju (AP2) s dvorištem blizu plaže. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini s izlazom na terasu i dvorište. Moderna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 170.000 €, 84,22 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? U samom središtu grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak mora, nalazi se ovaj komforan stan ukupne površine 84,22 m², s dodatnih 30 m² okućnice. Nekretnina se smjestila u visokom prizemlju manje zgrade te pruža otvoren pogled na more i tvrđavu sv. Mihovila. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 231.000 €, 66,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzna oaza u prizemlju s vrtom od 115 m² ? Žaborić Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja jedinstvenu nekretninu u Žaboriću ? prostrani jednosobni stan u prizemlju moderne novogradnje. Ovaj stan nudi rijetko viđen spoj unutrašnjeg komfora....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 67,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Obiteljska oaza u prizemlju s privatnim dvorištem, 300 m od mora ? Brodarica Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude Stan S1, smješten u prizemlju moderne novogradnje u Brodarici, Šibenik. Ovaj stan nudi rijetku kombinaciju prostranog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 146,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? U samom središtu grada, nadomak mora i s otvorenim pogledom na more i tvrđavu sv. Mihovila, u ponudi su dva etažirana stana s odvojenim ulazima, ukupne površine 146 m², uz pripadajućih 30 m² okućnice. Nekretnine se nalaze u prizemlju manje zgrade i predstavljaju izuzetnu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 120.000 €, 61,80 m2 cca 1940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK ? U samom središtu grada, na atraktivnoj lokaciji nadomak mora, nalazi se ovaj stan ukupne površine 61,80 m² s pripadajućih 30 m² okućnice. Smješten je u suterenu manje zgrade te pruža pogled na more i tvrđavu sv. Mihovila. Stan se sastoji od hodnika (3,77 m²), kupaonice (6,35....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 480.000 €, 186,18 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U okolici Šibenika prodaje se dvoetažni stan s bazenom i pogledom na more. Stan S2 se nalazi u dvojnoj kući gdje se prodaje još jedan dvoetažan stan S1. Nalazi se na mirnoj lokaciji i u blizini plaže. Sastoji se od prizemlja i prvog kata. U prizemlju se nalaze kupaonica, spremište,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 32)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com