• GoHome Professional
pala cijena potkrovlje 70 m2 - GoHome
  • pala cijena potkrovlje 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cijena potkrovlje 70 m2

  • Za upit "pala cijena potkrovlje 70 m2" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.273 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-3%

Promjena cijene sa 201.000 € na 195.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, NIN, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 201.000 €
08.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Nin Na prodaju je lijepo uređen dvosoban stan u potkrovlju, površine 67 m, smješten u stambenoj zgradi. Stan se prodaje potpuno namješten, spreman za useljenje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka i funkcionalne kuhinje veličine cca 29,30 m2, spavaće sobe 1 veličine cca 11 m2,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 177.000 € na 174.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.000 €, 72,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 177.000 €
05.04.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Centar - Stan u potkrovlju za adaptaciju Ovaj trosoban stan nalazi se u potkrovlju Austrougarske zgrade, te ima površinu od 71,5 m2. Stan je smješten na trećem, zadnjem katu Stan ima dva ulaza, te u naravi ima dvije zasebne cjeline. Po želji, moguće je odvojene prostore spojiti....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 218.000 € na 195.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, NOVALJA, 195.000 €, 72,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 218.000 €
15.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVO U PONUDI!! Na prodaju je trosoban stan u Novalji na otoku Pagu, smješten u potkrovlju stambene zgrade. Ukupna površina stana iznosi 72,25 m. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice te dva balkona. Posebna prednost je prekrasan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cijena potkrovlje 70 m2'
220.000 €
220.000 €
200.000 €
 
-3%

Promjena cijene sa 380.000 € na 370.000 € - 14.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ROVINJ, 370.000 €, 72,00 m2 cca 5140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 380.000 €
14.03.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

U srcu starogradske jezgre Rovinja, unutar zgrade iz kasne renesanse, nalazi se stan koji nudi spoj bezvremenske elegancije i modernog komfora. Smješten na četvrtom katu povijesne kamene zgrade, ovaj stan površine 70 m² pruža panoramski pogled koji oduzima dah ? prema otoku Katarini,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 300.000 € na 284.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SPLIT, Plokite, 284.000 €, 70,00 m2 cca 4060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 300.000 €
08.05.2026 - 284.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNA PRODAJA: Dvosoban komforan stan površine 70 m2, smješten u visokom potkrovlju (3. kat) stambene zgrade na Plokitama, koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim prostorom, lođe, ostave, hdonika i kupaonice, pogled na grad i more, orijentacije....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 215.000 € na 198.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VRBOVEC, 198.000 €, 69,86 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 225.000 €
10.09.2025 - 215.000 €
29.03.2026 - 198.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan trosobni stan u stambenoj zgradi novije kvalitetne gradnje iz 2013. god., ukupne povrsine: 66,73 m2, sa lođom povrsine: 3,13 m2. Stambena zgrada u kojoj je smješten stan nalazi se na atraktivnoj lokaciji, u blizini autubusnog kolodvora, uz glavnu prometnicu prema....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 177.000 € na 174.000 € - 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, 174.000 €, 71,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 177.000 €
05.04.2026 - 174.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 225.000 € na 200.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, POVLJANA, 200.000 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 225.000 €
13.03.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s terasom i pogledom na more Povljana, otok Pag (71,75 m) Prodaje se dvosoban stan smješten na trećem katu stambene zgrade u južnom dijelu otoka Paga, u mjestu Povljana. Stan se nalazi u potkrovlju i sastoji se od predsoblja, kuhinje s blagovaonicom, odvojenog dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 329.900 € na 320.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PODSTRANA, 320.000 €, 72,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 329.900 €
30.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Strožanac - top lokacija, uz more i šetnicu, između hotela Split i hotela Lav Na prodaju je dvosoban stan površine 72 m², smješten na drugom katu (visoko potkrovlje) stambene zgrade u Strožancu, s donje strane magistrale. Stan se nalazi u blizini plaže i svih potrebnih sadržaja za....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 320.000 € na 290.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KRK, 290.000 €, 67,00 m2 cca 4330 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 320.000 €
20.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Otok Krk, Njivice, prodaja novog apartmana površine 67,99 m2, u potkrovlju apartmanske zgrade s pogledom na more. Apartman se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, blagovaone, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika i nenatkrivene terase. Kvalitetna gradnja i oprema, PVC stolarija, klimatizacija,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 201.000 € na 195.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, NIN, 195.000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 201.000 €
08.05.2026 - 195.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Nin ? Na prodaju je lijepo uređen dvosoban stan u potkrovlju, površine 67 m², smješten u stambenoj zgradi. Stan se prodaje potpuno namješten, spreman za useljenje. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka i funkcionalne kuhinje veličine cca 29,30 m2, spavaće sobe 1 veličine cca 11....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 310.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KRK, 310.000 €, 67,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 320.000 €
20.04.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Otok Krk, Njivice, prodaja atraktivnog apartmana površine 67,99 m2, u potkrovlju apartmanske zgrade s pogledom na more. Apartman se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, blagovaone, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika i terase. Kvalitetna gradnja i oprema, PVC stolarija, klimatizacija,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 67,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 254.900 €
15.03.2026 - 235.000 €
29.03.2026 - 225.000 €
18.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem prekrasan, topao i ekonomičan stan u Rudešu. Stan se nalazi u relativno novoj, manjoj stambenoj zgradi, u potkrovlju, sa puno prirodne svjetlosti. Stan je potpuno opremljen i u funkciji za svakodnevni život. Stan se sastoji od: 1. Open space - veliki dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 135.000 € na 125.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VRBNIK, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 135.000 €
12.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je šarmantna kamena kuća smještena u idiličnom okruženju Vrbnika na otoku Krku. Ova nekretnina, ukupne stambene površine od 66 m², raspoređena je na četiri etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik i prostrana kupaonica, dok je na prvom katu smještena blagovaonica s kuhinjom....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 205.000 € na 199.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, NOVALJA, 199.000 €, 65,86 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 205.000 €
18.04.2026 - 199.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Osnovno: Stan 49,79m2, spremište 1,07m2, loggia 15,00m2, parking P6 16m2 + drveno spremište u potkrovlju (izlaz na krov) - Uređen 2023. - novi namještaj i uređaji (perilica suđa, perilica rublja, 3 unutarnje jedinice klima) - Povećana priključna snaga struje na 7,36 kW - Terasa....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 130.000 € na 120.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, SAMOBOR, Centar, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.03.2026 - 130.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

TROSOBNI STAN, NA BRIJEGU! DO GLAVNOG TRGA KRALJA TOMISLAVA 200m! Stan se nalaze u manjoj stambenoj zgradi, na brijegu, svega 200m od centra Samobora8TRG KRALJA TOMISLAVA). Sam stambeni objekt ima svega 2 stana + djelom uređeno potkrovlje. Stambeni objekt je napravljen 60-tih godina....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 138.000 € na 130.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RAŠA, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 138.000 €
13.05.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Agencija Luvano Homes vam predstavlja ovu kamenu kuću (dvojni objekt) ukupne stambene površine 65 m² (tlocrtne površine 40 m²), s pripadajućim dvorištem od 58 m². Nekretnina je smještena u malom, piktoresknom selu na istočnoj obali Istre, tik uz šumu, idealnom za ljubitelje prirode....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 390.000 € na 370.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 370.000 €, 75,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 390.000 €
25.04.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan s galerijom u srcu Zagreba ? visoki stropovi i puno svjetla PRODAJA ? DVOETAŽNI STAN, ZAGREB (KLAIĆEVA) | 75 m² + 25 m² GALERIJA (115 m² UKUPNO) Prodaje se atraktivan dvoetažni stan smješten u uređenom potkrovlju u Klaićevoj ulici, ukupne podne površine **115 m²** (75 m² + galerija....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 390.000 € na 370.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 370.000 €, 75,00 m2 cca 4930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 390.000 €
25.04.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA DVOETAŽNI STAN, ZAGREB (KLAIĆEVA) | 75 m + 25 m GALERIJA (115 m UKUPNO) Prodaje se atraktivan dvoetažni stan smješten u uređenom potkrovlju u Klaićevoj ulici, ukupne podne površine **115 m** (75 m + galerija 25 m). Stan se sastoji od: * ulaznog predprostora * prostranog **open-space....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 190.000 € na 180.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Črnomerec, 180.000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.01.2026 - 190.000 €
15.04.2026 - 180.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem četverosobni stan u stambenoj zgradi izgradenoj 1970 g. Zgrada nije pretpjela nikakva oštećenja u potresu. Stan se nalazi u potkrovlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, hodnika, kuhinje sa blagavaonom i dnevnim boravkom, spremišta, kupaonice te se prodaje namješten. Stanu pripada....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 186.000 € na 179.500 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 179.500 €, 75,50 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 210.000 €
15.04.2026 - 186.000 €
01.05.2026 - 179.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u neposrednoj blizini Kvaternikovog trga - Maksimirska cesta. Stan se nalazi u potkrovlju stambene zgrade. Ukupna podna površina stana iznosi 75,5 m2 što se sastoji od stana upisanog u vlasnički list od 52,5 m2 te dodatne prostorije uređene u open-space dnevno/spavaću....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 220.000 € na 200.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, TROGIR, 200.000 €, 75,53 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 220.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

OSNOVNE INFORMACIJE ? Prodaje se trosoban stan na 1.katu stambene zgrade u Trogiru, Čiovo, na adresi Put gradine 9, ukupne neto površine 75,53 m2 ? Nalazi se na odličnoj lokaciji, udaljenost od mora oko 50 metara (u blizini novog mosta), od uređene plaže oko 70 metara i oko 2,5 km....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 235.000 € na 229.000 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, TROGIR, 229.000 €, 75,95 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.04.2026 - 235.000 €
03.05.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.njuskalo.hr

TROGIR ? 76 m², POGLED NA MORE, PARKING. Prodajem dvosoban komforan stan s pogledom na more na mirnoj lokaciji u Trogiru. Od izgradnje stan nije korišten i nalazi se u izvornom stanju. Stan se nalazi u blizini plaža, starog grada - trznice, trgovina, osnovne i srednje škole. Smješten....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 259.000 € na 252.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 252.000 €, 76,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.03.2026 - 229.000 €
03.04.2026 - 259.000 €
24.04.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

tel: 095 710 8186 (Tihana) agent2@bestcroatianproperties.com KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU! Na izvrsnoj lokaciji u Remetama, u naselju Črešnjevec, prodaje se novouređeni dvosoban stan, netto površine 76 m2. Stan se nalazi na prvom katu stambene kuće sa dva stana s vlastitim....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 235.000 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Apartman, VODICE, 235.000 €, 63,50 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.02.2026 - 240.000 €
25.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Vodice, prekrasno uređen, moderan apartman smješten u mirnom okruženju, ukupne korisne površine 63,50 m². Apartman se nalazi na 2. katu stambene zgrade te se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom u otvorenom konceptu s izlazom na balkon, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 295.000 € na 258.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 258.000 €, 63,23 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.12.2025 - 295.000 €
20.03.2026 - 258.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Zadru na Meladi. Stan se nalazi u višestambenoj zgradi, na 6 katu. Zgrada ima lift. Svekupna površina stana iznosi 63,23 m2. Od toga dvije sobe od kojih je jedna spavaća u drugoj je dnevni boravak, kuhinja, blagovaona, izba, kupaonica, hodnik, lođe i drvarnica. Stan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,