• GoHome Professional
obiteljska kuća moderan vrt 150 m2 - GoHome
  • obiteljska kuća moderan vrt 150 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - obiteljska kuća moderan vrt 150 m2

  • Za upit "obiteljska kuća moderan vrt 150 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.406 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POREČ, 600.000 €, 155,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju moderna i potpuno uređena kuća s bazenom u blizini Poreča Prodaje se izvanredna nekretnina koja spaja suvremeni stil, vrhunsku udobnost i mirno okruženje. Smještena na samo 7 minuta vožnje od mora i prekrasnih plaža, ova kuća predstavlja idealan izbor za obiteljski dom....

 
 
 
  Kuća, VODNJAN, 447.200 €, 160,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.investa.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u okolici Vodnjana smjestila se ova samostojeća prizemnica s bazenom, idealna za obiteljski život ili vaš odmor. Kuća ukupne površine bruto 160 m² nudi prostrani dnevni boravak s blagovaonicom i izlazom na zatvorenu terasu, potpuno opremljenu kuhinju s....

 
 
 
  Kuća, BRIBIR, 1.050.000 €, 150,00 m2 cca 7000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

LUKSUZNA VILA U MIRNOM OKRUŽENJU Prekrasno uređena obiteljska kuća veličine 150 m², potpuno i moderno namještena. Smještena na ograđenoj okućnici od 715 m² sa grijanim bazenom, dječijim igralištem, parkingom za 4 vozila i stanicom za el. punjenje. U prizemlju kuće je kuhinja, blagovaona....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'obiteljska kuća moderan vrt 150 m2'
495.000 €
495.000 €
350.000 €
  Kuća, MEDULIN, 600.000 €, 150,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na izvrsnoj lokaciji u Medulinu, svega 100 metara od mora, prodaje se potpuno uređena i moderno opremljena kuća s dva odvojena apartmana ? idealna za turistički najam ili obiteljski odmor. Kuća se nalazi na uređenoj parceli površine 170 m², s osiguranim parkirnim mjestom za dva automobila....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 399.000 €, 149,67 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? Moderna dvojna kuća u Vodicama s vrtom i bazenom Prodaje se elegantna i kvalitetno opremljena dvojna kuća smještena u mirnom dijelu Vodica, idealna za obiteljski život ili kao izvrsna investicija za turistički najam. Nekretnina je udaljena svega 700 m od mora i centra,....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 350.000 €, 149,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVE KUĆE U NIZU ? RAKITJE Moderan obiteljski dom u zelenilu, samo 7 km od Zagreba Tražite kvalitetan, energetski učinkovit dom koji nudi mir kuće, ali bez odricanja od gradske povezanosti? Predstavljamo ekskluzivan projekt novogradnje kuća u nizu u Rakitju, osmišljen za ugodan i....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 350.000 € na 365.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, GRIŽANE, 365.000 €, 154,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2025 - 350.000 €
14.04.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je kuća smještena u mirnom zaleđu Crikvenice, udaljena samo 10-ak minuta vožnje od centra grada i mora. Ova kuća nudi idealnu kombinaciju privatnosti i blizine svih potrebnih sadržaja te je savršena za obiteljski život ili kao vikend kuća. Kuća se sastoji od dvije etaže.....

 
 
 
  Kuća, UMAG, 495.000 €, 144,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG - Moderna vila s bazenom U jednom od najšarmantnijih mjesta na zapadnoj obali Istre, u uređenoj i mirnoj zoni, svega 700 metara od mora i plaže, smjestit će se moderna dvojna vila vrhunskog dizajna i izvedbe ? idealna za obiteljski život, luksuzan odmor ili kao dugoročna....

 
 
 
  Kuća, KAŠTEL GOMILICA, 990.000 €, 157,00 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se elegantna vila smještene na prostranoj parceli od približno 1.060 m2, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Kaštela . Ova zanimljiva nekretnina sastoji se od dvije prizemnice koje zajedno čine skladnu i funkcionalnu cjelinu, idealnu za obiteljski život, luksuzni odmor ili....

 
 
 
  Kuća, KAŠTELA, 990.000 €, 157,00 m2 cca 6310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se elegantna vila smještene na prostranoj parceli od približno 1.060 m2, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Kaštela. Ova zanimljiva nekretnina sastoji se od dvije prizemnice koje zajedno čine skladnu i funkcionalnu cjelinu, idealnu za obiteljski život, luksuzni odmor ili....

 
 
 
  Kuća, SVETA NEDELJA, 373.000 €, 157,00 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVE KUĆE U NIZU ? RAKITJE Moderan obiteljski dom s velikim vrtom, samo 7 km od Zagreba Predstavljamo stambenu jedinicu S1 u sklopu ekskluzivnog projekta novogradnje kuća u nizu u Rakitju, idealnu za one koji traže mir, privatnost i kvalitetu gradnje, a žele ostati blizu grada. Projekt....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 450.000 €, 142,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je obiteljska kuća s tri zasebne stambene jedinice, smještena na jugozapadnoj strani otoka Čiova, u mirnom i uređenom okruženju. Nalazi se u slijepoj ulici bez prometa ? idealnoj za miran boravak i privatnost. Kuća je u potpunosti renovirana ? uključujući sve instalacije,....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 598.000 €, 141,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien nudi u prodaju moderan troetažni stan u izgradnji sa vlastitim bazenom i dvorištem u jednom od najmirnijih dijelova Poreča, idealnom za ugodan obiteljski život. Ovaj stan ima svoju posebnost a nalazi se u tome da je stan zbog svog sadržaja više formiran kao privatna....

 
 
 
  Kuća, POREČ, 505.000 €, 141,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien nudi u prodaju moderan troetažni stan u izgradnji, u jednom od najmirnijih dijelova Poreča, idealnom za ugodan obiteljski život. Ovaj stan ima svoju posebnost a nalazi se u tome da je stan zbog svog sadržaja više formiran kao privatna kuća nego stan. Obzirom da ima....

 
 
 
  Kuća, SVETVINČENAT, 599.000 €, 160,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.investa.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u okolici mjesta Bokordići smjestila se ova samostojeća prizemnica s bazenom, idealna za obiteljski život ili vaš odmor. Kuća ukupne površine 160 m² nudi prostrani dnevni boravak s kaminom, blagovaonicom, kuhinjom s direktnim izlazom na bazen s sunčalištem,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornje Vrapče, 495.000 €, 140,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena obiteljska kuća ukupne stambene površine 140 m², smještena u mirnom i zelenilom okruženom naselju Grmoščica u Zagrebu. Nekretnina je izgrađena 2020. godine, a sastoji se od tri potpuno opremljene i namještene stambene jedinice raspoređene....

 
 
 
  Kuća, MARČANA, 600.000 €, 160,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderna samostojeća obiteljska kuća izgrađena 2022. godine Nalazi se na prostranoj parceli od 995 m² u mirnom i prirodnom okruženju, svega 19 km od Pule i 1 km od mora. Ova kuća predstavlja savršenu priliku za obiteljski život tijekom cijele godine, ali i kao idealna investicija za....

 
 
 
  Kuća, ŠIBENIK, 330.000 €, 160,00 m2 cca 2060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, na prodaju dvoetažna obiteljska kuća površine 160 m2 raspoređenih na dvije stambene jedinice s prostranim terasama, ostavama, garažom i vrtom. Sve to je na zemljištu površine 530 m2. Kuća ima pogled na more i otoke. U suterenu je podstanarski stan koji se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Kuća, BARBIĆI, 449.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO!!!! DVIJE AUTOHTONE KAMENE KUĆE S BAZENOM ? POTPUNO RENOVIRANE I NAMJEŠTENE U mirnom i ugodnom okruženju smještene su dvije prekrasno renovirane kamene kuće koje pružaju savršen spoj tradicionalnog istarskog šarma i modernog komfora. Nekretnina je idealna za miran obiteljski....

 
 
 
 
-29%

Promjena cijene sa 210.000 € na 150.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, DELNICE, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.01.2026 - 255.000 €
31.01.2026 - 210.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i ugodnom dijelu Delnica prodaje se prostran i izuzetno funkcionalan stan u kući, ukupne stambene površine 140 m², kojem pripada i uređen vrt od 200 m². Riječ je o nekretnini koja pruža rijetku kombinaciju komfora stana i privatnosti kuće, idealnu za obiteljski život, ali....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 404.000 €, 137,07 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Vodice, moderna dvojna obiteljska kuća suvremene arhitekture i funkcionalnog rasporeda smještena na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealna za obiteljski život, odmor ili turistički najam. Nekretnina svojim budućim vlasnicima pruža privatnost, udobnost i visoku kvalitetu stanovanja.....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 640.000 €, 163,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Vodice ? novogradnja, namještena obiteljska kuća s bazenom i pogledom na more. Moderno uređena, namještena obiteljska kuća s bazenom, smještena na mirnoj lokaciji u Vodicama, s prekrasnim pogledom na more. Kuća je dio dvojnog objekta i prostire se na dvije etaže (prizemlje + prvi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Roč, građevinsko zemljište zelena zona