• GoHome Professional
novogradnja zagreb pala cijena fakultet - GoHome
  • novogradnja zagreb pala cijena fakultet - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - novogradnja zagreb pala cijena fakultet

  • Za upit "novogradnja zagreb pala cijena fakultet" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 252.990 € na 239.990 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 239.990 €, 52,00 m2 cca 4620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 252.990 €
19.04.2026 - 239.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban, kompletno novouređen i namješten stan na Volovčici. Stambena površina stana iznosi 52 m, uz pripadajuću ostavu od 20 m koja se nalazi odmah pored ulaza u stan. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od ukupno 5 katova. Stan se sastoji od: dnevnog boravka s....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 448.000 € na 400.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 400.000 €, 112,00 m2 cca 3570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 448.000 €
15.04.2026 - 400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Mihanovićeva, četverosoban stan za adaptaciju na trećem katu uredno održavane zgrade iz 1930. godine.Tlocrtno se sastoji od ulaznog hodnika, pet soba, kuhinje, kupaonice, zasebnog WC-a i spremišta ukupne površine 112 m2.Stan je u izvornom stanju te zahtijeva kompletnu adaptaciju.Orijentiran....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 240.000 € na 220.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Poslovni prostor, ZAGREB, Medveščak, 220.000 €, 68,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 240.000 €
11.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se odličan poslovni prostor na izrazito dobroj lokaciji na Vrbiku. Prostor se nalazi na glavnoj pješačkoj i cestovnoj prometnici koja vodi prema tri fakulteta, više velikih i manjih firmu, ambasadama i alično. Prostor je smješten na uglu zgrade gdje se nalaze dvije zebre i....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 365.000 € na 320.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 320.000 €, 120,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 365.000 €
02.05.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA DIREKTNE INFORMACIJE 0958741794 *** ivan.mustapic@dogma-nekretnine.com PRILIKA: Ksaver, 78 m² ? Transformacija u moderan 3-sobni stan s "open-space" boravkom Prodaje se prostran stan na vrhunskoj lokaciji u mirnoj, slijepoj ulici na Ksaveru. Ova nekretnina je pravi dragulj....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 205.000 € na 190.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 205.000 €
21.03.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno namješten dvosobni stan stambene površine 42 m2, smješten na 15. katu stambene zgrade s ukupno 15 katova na iznimnoj lokaciji u zagrebačkom Maksimiru, u neposrednoj blizini Zagrebačke banke i MIOC-a. Stan je jednoetažan, izgrađen 1972. godine, a posljednja renovacija....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 259.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 259.000 €, 55,00 m2 cca 4710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
30.01.2026 - 271.000 €
15.02.2026 - 270.000 €
15.03.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je izuzetno lijepo uređen, moderan stan smješten u širem centru Zagreba, u traženoj urbanoj zoni u blizini Studentskog centra. Ova nekretnina savršeno spaja dizajn, funkcionalnost i privatnost, te predstavlja odličan izbor kako za ugodan gradski život, tako i za sigurnu....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 215.000 €, 65,45 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 235.000 €
28.03.2026 - 225.000 €
18.04.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U izuzetno mirnom i ugodnom dijelu Rudeša nalazi se ovaj funkcionalan i ugodan stan koji pruža savršen spoj praktičnosti i odlične lokacije. Zahvaljujući rasporedu s dvije odvojene sobe, stan je posebno pogodan za studente, ali i za manju obitelj ili par koji traže ugodan dom u dobro....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 120.000 € na 109.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Martinovka, 109.000 €, 30,12 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 120.000 €
25.02.2026 - 109.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na iznimnoj lokaciji u naselju Martinovka- Trnje, prodaje se renoviran stan ukupne površine 30,12 m², uz dodatnih 3,20 m² pripadajuće šupe. Stan je idealan za stanovanje ili kao investicija za najam. Nalazi se svega 350 m od FER-a, u neposrednoj blizini ostalih fakulteta, javnog prijevoza,....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 255.000 € na 239.900 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 239.900 €, 56,16 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 255.000 €
27.03.2026 - 239.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan i unikatan dvosoban stan na Trešnjevci, smješten na 17. katu energetski obnovljenog nebodera. Upisana površina stana iznosi 56,16 m², dok u stvarnosti stan ima 64 m², što ga čini znatno prostranijim i funkcionalnijim. Stan se sastoji od ulaznog hodnika; s lijeve....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 360.000 € na 340.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donji Grad, 340.000 €, 110,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 360.000 €
08.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Lokacija U samom centru Zagreba, na jednoj od najprestižnijih adresa ? Gundulićeva ulica ? smjestila se ova jedinstvena nekretnina koja spaja povijesni šarm i urbani način života. Lokacija odiše kulturom i dinamikom grada, uz neposrednu blizinu Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • zagreb pala cijena fakultet (42)
  • novogradnja zagreb fakultet (32)
  • novogradnja zagreb pala cijena (126)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr
PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)