- novogradnja pula terasa

  • Za upit "novogradnja pula terasa" pronađeno 1 554 nekretnina - prosječna cijena 3.530 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U naselju 2km Pule prodaje se stan na drugom katu zgrade u novogradnji modernog dizajna i vrhunske kvalitete gradnje. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom, kupaona, hodnik, 2 spavaća soba i terase koja je natkrivena . Stan ima jedno pripadajuće parkirno mjesto u zajedničkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 242.780 €, 75,87 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Nova stambena zgrada sastoji se od šest zgrada u nizu, svaka s četiri stana. Stanovi u prizemlju imaju vlastito dvorište. Svakom stanu pripada parkirno mjesto, a postoji i mogućnost kupnje ostave. Stanovi su opremljeni podnim grijanjem, električnim roletama, keramičkim i laminatnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom i zelenom okruženju u blizini centra Pule. Lokacija osigurava privatnost, tišinu i lijep pogled, a istovremeno nudi brzu povezanost s gradom ? idealno za ugodan obiteljski život, odmor ili investiciju. Stani se nalazi na....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 80,68 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nova stambena zgrada sastoji se od tri zgrade u nizu, svaka s četiri stana. Stanovi u prizemlju imaju vlastito dvorište. Svakom stanu pripada parkirno mjesto, a postoji i mogućnost kupnje ostave. Stanovi su opremljeni podnim grijanjem, električnim roletama, keramičkim i laminatnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 210.000 €, 57,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

U Valmadama je na prodaju moderan stan u novogradnji , smješten na drugom katu stambene zgrade, s natkrivenom terasom, parkirnim mjestom i pripadajućim spremištem . Stan idealan za obiteljski život ili sigurnu investiciju. Stambena površina stana iznosi 55,00 m2 , a sastoji se od....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 275.000 €, 60,00 m2 cca 4580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kompletno namješten stan u novogradnji na četvrtom katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonice te terase. Uz stan dolazi garažno parkirno mjesto u prizemlju zgrade. Nekretnina se nalazi na izvrsnoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 161.000 €, 45,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je stan u novogradnji na mirnoj lokaciji, udaljenosti 4 km od centra Pule i 5 km od mora. Stan ukupne površine 45.39 m2 s terasom 5.11m2 i pripadajuća dva vanjska parkirna mjesta. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom prostoru, hodnika s garderobom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 167.100 €, 53,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.indomio.hr

Pula, najveći grad Istre, savršeno spaja bogatu povijest, mediteranski stil života i moderan urbani ritam. Grad nudi izvrsnu infrastrukturu, blizinu mora, sadržaje za svakodnevni život te je izuzetno atraktivan kako za stanovanje, tako i za investiciju. U ponudi je jednosoban....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 400.000 €, 165,44 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KVALITETNA GRADNJA!!! Stan D ima 165,44m2 plus dva parking mjesta što iznosi netto 6 m2, sastoji se od Velikog dnevnog boravka, izuzetno komforne terase, tri spavaće sobe svaka sa svojim kupatilom ( MASTER ROOM ), kuhinje sa blagovaonom i izbom, kupatilo. / TONI / +385 97 760 8740....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 203.700 €, 68,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.indomio.hr

Pula, najveći grad Istre, savršeno spaja bogatu povijest, mediteranski stil života i moderan urbani ritam. Grad nudi izvrsnu infrastrukturu, blizinu mora, sadržaje za svakodnevni život te je izuzetno atraktivan kako za stanovanje, tako i za investiciju. U ponudi je dvosoban....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 147.150 € na 157.325 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 157.325 €, 54,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 147.150 €
17.05.2026 - 157.325 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan u prizemlju 54,25 m² | Terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A4 U ponudi je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten u prizemlju suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 54,25 m², a projekt je trenutno u fazi izgradnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan u novogradnji na mirnoj i traženoj lokaciji u Valdebeku, svega nekoliko minuta vožnje do centra Pule i plaža. Stan neto površine 54,48 m² funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od: -dnevnog boravka i kuhinje s izlazom na lođu -dvije spavaće sobe -kupaonice....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 670.000 €, 200,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.indomio.hr

Ova novogradnja, moderna vila na prodaju u blizini Pule, nudi udobnost, stil i potpunu suvremenu funkcionalnost na svega nekoliko minuta od grada. Raspoređena na dvije etaže uz dodatni tavanski prostor, vila pruža 200 m² dobro organiziranog stambenog prostora idealnog za cjelogodišnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 171.000 €, 57,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 57 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u novogradnji u mirnom i sve traženijem dijelu Pule, u naselju Valdebek. Stan ukupne površine 57 m² nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade koja ima dva kata. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji, funkcionalnom rasporedu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 242.000 €, 62,64 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na Velom Vrhu u mirnom dijelu u gradnji je moderna zgrada sa ukupno 4 stambene jedinice.Opremljena je liftom i podzemnom garažom.Grade se dvije zgrade A i B. Bitne stavke su : Podno grijanje putem dizalice topline i niski režijski troškovi, klima uređaji u svakoj prostoriji, kombinacija....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 158.800 €, 47,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.crozilla.com

Smještena na samom jugu Istre, Pula očarava spojem bogate povijesti, mediteranskog načina života i sve poželjnije moderne urbane infrastrukture. Grad nudi savršenu ravnotežu između mirnog svakodnevnog života i bogate ponude sadržaja - od prekrasnih plaža i šetnica....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 490.000 €, 118,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Štinjan, okolica Fažane i Pule, Istra U mirnom dijelu Štinjana prodaje se nov, moderno dizajniran stan smješten u kvalitetnoj novogradnji, pažljivo osmišljen s posebnim naglaskom na detalje, funkcionalnost i udobnost stanovanja. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji okruženoj novijim....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 52,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula, najveći grad Istre, savršeno spaja bogatu povijest, mediteranski stil života i moderan urbani ritam. Grad nudi izvrsnu infrastrukturu, blizinu mora, sadržaje za svakodnevni život te je izuzetno atraktivan kako za stanovanje, tako i za investiciju. U ponudi je jednosoban stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 238.696 €, 55,00 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Dvosoban stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je dvosobni stan stambene površine 54,78 m smješten na drugom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 405.000 €, 118,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na Valdebeku, prodaje se ovaj prostrani penthouse ukupne površine 118 m², smješten u suvremenoj novogradnji vrhunske kvalitete dovršenoj 2025. godine. Stan je funkcionalno koncipiran za maksimalnu udobnost, uz naglasak na suvremeni dizajn i vrhunske....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 164.000 €, 58,00 m2 cca 2830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2023.,

www.njuskalo.hr

U ponudi stanovi u izgradnji četiri zgrade. Tri zgrade imaju po petnaest stanova dok jedna zgrada ima trinaest stanova. Prva zgrada sastoji se od prizemlja te dva kata a na svakom od katova nalazi se po pet stanova. Jedan od stanova nalazi se na prvom katu a sastoji se od hodnika,garderobe,kupaonice,dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 275.000 €, 70,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan, u kvalitetnoj starijoj novogradnji, smješten na drugom katu, u zgradi s liftom. Stan je ukupne tlocrtne površine 70,64m2, idealnog rasporeda koji obuhvaća ulazno predsoblje, vliki open space dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, komotna terasa zapadne orijentacije....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 258.000 €, 94,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novi projekt Pula! Zgrada B sastoji se od tri etaže i ukupno četiri stana, projektiranih prema suvremenim standardima udobnosti i funkcionalnosti. Stan A4, površine 94,45 m2, nalazi se na 2 katu zgrade te sastoji se od: hodnika 2 kupaonice 3 spavaće sobe kuhinje s blagovaonicom i....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 299.100 €, 119,00 m2 cca 2510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je veliki stan u mirnome naselju u Puli, na drugome katu moderne novogradnje. Radi se o investitoru s iskustvom koji već dulje vrijeme gradi. Stan je smješten na drugom katu zgrade, i jedini je na katu. Stan se sastoji od prostranoga dnevnoga boravka sa kuhinjom i blagavaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 189.250 €, 64,19 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, Istra Smješten u novoj, modernoj zgradi s ukupno 15 stanova, ovaj stan nudi savršen spoj privatnosti i udobnosti. Okružen mirnim ambijentom, a istovremeno blizu svih važnih sadržaja, pruža idealno mjesto za život ili investiciju. Stan je praktično i funkcionalno osmišljen, s....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 159.000 €, 39,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina u ponudi ima ovaj stan koji se nalazi u prizemlju novogradnje i prostire se na 40 m², što ga čini savršenim za par. Sastoji se od hodnika, dnevnog dijela s kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase. Dodatnu vrijednost čini vrt od oko 30 m², koji je ograđen....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 174.000 €, 58,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 58 M2, 2SS+DB Prodaje se stan u novogradnji u mirnom i sve traženijem dijelu Pule, u naselju Valdebek. Stan ukupne površine 58 m² nalazi se u prizemlju moderne stambene zgrade koja ima dva kata. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji, funkcionalnom rasporedu....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 201.000 €, 57,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 57 m2 2SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 57 m2 na fenomenalnoj lokaciji, udaljen samo 800 m od mora, s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na prvom katu urbane zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 169.100 €, 53,46 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Pule, u naselju Šikići, prodaje se moderan stan u prizemlju novogradnje. Stan se prostire na 44,40 m² i sastoji se od hodnika s garderobom, spremišta, kupaonice, jedne spavaće sobe te prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom. Iz dnevnog dijela izlazi se....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 382.600 €, 115,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, prodaja apartmana novogradnja, blizina plaže puntižela- hidro baza Štinjan Na prodaju stan novogradnja u prigradskom naselju Štinjan. Istra, Pula, Štinjan, stan u manjoj stambenoj zgradi na drugom katu ukupne veličine 115,94m2 koji se sastoji od ulaznog hodnika, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 174.400 €, 57,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, gradi se novi stambeni projekt moderne arhitekture. U ponudi je stan oznake B12, smješten na drugom katu, ukupne površine 67,93 m², s dvije spavaće sobe i jednim parkirnim mjestom. Zgrada je trenutno u roh-bau....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 158.100 €, 48,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta od centra Pule, na prodaju je stan na prvom katu moderne novogradnje, idealan za udoban život ili pametnu investiciju. Stan oznake A8, ukupne površine 48,51 m², sastoji se od ulaznog hodnika s garderobom, spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 244.000 €, 60,76 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 161.000 €, 45,28 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u novogradnji na mirnoj lokaciji, udaljenosti 4 km od centra Pule i 5 km od mora. Stan ukupne površine 45.28 m2 s terasom 5.11m2 i pripadajuća dva vanjska parkirna mjesta. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u otvorenom prostoru, hodnika s garderobom,....