- novogradnja KANFANAR

  • Za upit "novogradnja kanfanar" pronađeno 57 nekretnina - prosječna cijena 3.468 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • luksuzan
    • balkon
    • 2.kat
    • kvalitetan
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 264.000 € na 253.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KANFANAR, 253.000 €, 91,42 m2 cca 2770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 236.000 €
08.02.2026 - 219.000 €
18.02.2026 - 264.000 €
18.05.2026 - 253.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U SPATIUMU, u ponudi imamo atraktivan stan na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno 4 stambene jedinice, smještene u neposrednoj blizini centra Kanfanara. Stan oznake "B3" nalazi se na prvom katu te ima ukupnu neto površinu stambenog prostora od 81,25 m², terasu od....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 595.000 €, 214,22 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se veoma atraktivna autohtona kamena kuća u izgradnji u okolici Kanfanara, na 15 min. od Rovinja. Kuća je ukupne površine 215 m2 a proteže se na dva kata te ljetna kuhinja od 50 m2. Prizemlje kuće sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravaka koji će krasiti funkcionalni....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 450.000 €, 160,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ova moderna, luksuzna i kvalitetno građena dvojna kuća, u Kanfanaru! Sa prizemlja i kata pruža se pogled na more! Kuća je novogradnja i korišteni su samo najkvalitetniji materijali u gradnji, kao i opremanju. Dva parkirna mjesta, u izradi je trenutno nadstrešnica koja će....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 449.000 €, 88,00 m2 cca 5100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

U mirnom istarskom naselju Matohanci, nedaleko od grada Rovinja, u izgradnji su 3 vile koje spajaju suvremeni luksuz s autentičnim duhom Istre. Ova samostojeća novogradnja, čiji je završetak planiran za 07/2027. godinu, osmišljena je kao skladna kombinacija modernog dizajna i tradicionalnog....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 340.000 €, 123,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN U CENTRU ISTRE NOVOGRADNJA U IZGRADNJI STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE, VELIKI DNEVNI BORAVAK, DVA KUPATILA, VELIKA TERASA. PARKING MJESTO ZA VIŠE INFORMACIJA KONTAKT BROJ +385 97 760 8740 Stan sa vrtom, NOVOGRADNJA U IZGRADNJI (prodaja).

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 680.000 €, 140,00 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja modernu villu smještenu u srcu čarobne Istre, svega nekoliko minuta vožnje od bisera Jadrana ? Rovinja, površine 140 m², smještenu u mirnom i zelenilom okruženom naselju koje pruža savršen spoj privatnosti, luksuza i mediteranskog načina života. Ova novoizgrađena....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 495.000 €, 147,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Info 00385 98 592122 Roberta U malom mjestu u okolici Kanfanara prodaje se ova prizemnica sa bazenom,novogradnja. Ova moderna kuća površine 147m2,na zemljištu od 750m2 sastoji se od: 4 spavaće sobe,3 kupatila,open space dnevnog boravka,blagovaone i potpuno opremljene kuhinje, velike....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 600.000 €, 186,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je elegantna samostojeća vila novogradnje (2023.) smještena u mirnom i zelenom okruženju nedaleko Žminja, s otvorenim pogledom na more prema Rovinju. Nekretnina se prodaje potpuno namještena i opremljena, spremna za useljenje ili nastavak turističkog najma. Ukupna stambena....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 850.000 €, 320,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se ova moderna, luksuzna i kvalitetno građena kuća s dvije etažirane stambene polovice u Kanfanaru! Obje stambene jedinice su isto građene i uređene te svaka ima svoju odvojenu okućnicu i bazen. Iz prizemlja i kata kuće se pruža pogled na more! Kuća je novogradnja te su za....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 850.000 €, 214,22 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se veoma atraktivna autohtona kuća u izgradnji u okolici Kanfanara, na 15 min od Rovinja. Kuća je ukupne površine 215 m2 a proteže se na dva kata te ljetna kuhinja od 50 m2. Prizemlje kuće sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravaka koji će krasiti funkcionalni kamin s....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 690.000 €, 140,00 m2 cca 4930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasna vila novogradnje smještena u Kanfanaru, idealna za obiteljski život ili kao investicija za odmor. Ova samostojeća prizemnica prostire se na 140 m2 i nudi savršen spoj udobnosti i modernog dizajna. Sastoji se od tri prostrane spavaće sobe, funkcionalne kuhinje,....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 236.900 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stanova u novogradnji, Kanfanar! Zgrada sa ukupno 8 stanova, sastoji se od 3 etaže, prizemlje, prvi i drugi kat. Stan A2, 83.54 m2, nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od sljedećih prostorija: dnevni boravak + kuhinja, hodnik, izba, wc, kupaonica, dvije sobe, natkrivena....

 
 
 
  Stan, KANFANAR, 456.500 €, 166,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stanovi u zgradi čija izgradnja je započeta u 9-om mjesecu 2023g godine. Projekt se sastoji od dvije spojene zgrade sa ukupno 8 stanova, 5 stanova u jednoj i 3 u drugoj zgradi. Zgrade su u mirnom dijelu Kanfanara okruženo luksuznim vilama dalje od prometnih cesta. Četverosoban....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 259.000 € na 249.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KANFANAR, 249.000 €, 92,98 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 232.000 €
08.02.2026 - 218.000 €
18.02.2026 - 259.000 €
18.05.2026 - 249.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U SPATIUMU, u ponudi imamo atraktivan stan u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 4 stambene jedinice, smještene u neposrednoj blizini centra Kanfanara. Stan oznake "B1" nalazi se u prizemlju s vrtom (30 m²) te ima ukupnu neto površinu stambenog prostora od 81,29 m²,....

 
 
 
  Kuća, KANFANAR, 499.000 €, 182,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, KANFANAR - MODERNA KUĆA U IZGRADNJI S POGLEDOM NA MORE. Prodajemo modernu kuću u izgradnji smještenu u mirnom i atraktivnom dijelu Kanfanara, s prekrasnim pogledom na more. Kuća se prostire na dvije etaže ukupne površine 182 m², dizajnirana za udoban i kvalitetan život. Raspored....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

PRILIKA!!! zelena zona

Okolica Umaga - dvosobni stan u novogradnji s velikom okućnicom

www.artliving-realestate.hr
Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 43-57 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com