• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja do 320000 eura 2.kat adapt - GoHome
  • nekretnine pula prodaja do 320000 eura 2.kat adapt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja do 320000 eura 2.kat adaptiran

  • Za upit "nekretnine pula prodaja do 320000 eura 2.kat adaptiran" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 4.154 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Kaštanjer, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Kaštanjer ? Kompletno namješten stan na 2. katu Na prodaju je prostrani stan površine 62 m², smješten u naselju Kaštanjer, na 2. katu stambene zgrade izgrađene 80-ih godina. Stan je kompletno adaptiran 2010. godine, pri čemu su obnovljene instalacije struje, vode i odvodnje,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien prodaje prekrasan dvosoban stan koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade u centru Pule. Površine je 50 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i kupaonice. Stanu pripada i spremište od 20 m2 u suterenu zgrade. Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Pula, Kaštanjer, prodaje se predivan stan površine 62 m2 na 2.katu zgrade na traženoj lokaciji, nadomak centra grada. Stan je kompletno adaptiran 2010. godine (postavljene nove instalacije struje i vode, vanjska PVC stolarija, unutarnja stolarija, keramika sa dodatnom zvučnom i termo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine pula prodaja do 320000 eura 2.kat adaptiran'
230.000 €
335.000 €
296.000 €
  Stan, PULA, 300.000 €, 72,87 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se lijepi obiteljski stan u kvalitetnoj zgradi starije novogradnje, smješten na drugom katu od sveukupno pet, ukupne površine 72,87 m2. Odličnog rasporeda a sastoji se od ulaznog predsoblja veće površine iz koje se prilazi i spavaćem i dnevnom dijelu; u dnevnom dijelu se smjestio....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 250.000 €, 62,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 335.000 € na 315.000 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 315.000 €, 73,00 m2 cca 4320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.04.2026 - 335.000 €
09.05.2026 - 315.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Adaptirani stan u srcu Pule! Posredujemo u prodaji ovog prekrasnog renoviranog stana u srcu Pule! Nekretnina se nalazi u stambenoj zgradi koja je locirana u samom centru grada Pule, u pješačkoj zoni! Nalazi se na drugom katu zgrade te je ukupne stambene površine 73m2.....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 260.000 €, 61,85 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2023.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula, Stan je smješten u centru Pule, na drugom katu u mirnoj ulici blizu svih važnijih sadržaja. Prodaje se namješten i s uhodanim poslom turističke rente. Stan je veličine 62 m2, potpuno je adaptiran. Sastoji se od hodnika iz kojega se ulazi u sve prostorije stana, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 91,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan četverosobni stan u centru Pule, 5 min hoda od Pulske arene, 1 minuta hoda do Zlatnih vrata. Stan se nalazi na prvom katu zgrade koja se ukupno sastoji od 3 stana (prizemlje, 1 kat, 2 kat), kompletno je adaptiran i sastoji se od 2 spavaće sobe, blagovaonice ,dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 257.500 €, 62,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana u Puli ? odlična lokacija, kompletno adaptiran. Na prodaju je prostran i svijetao stan smješten na drugom katu kvalitetno građene zgrade. Nekretnina se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u mirnom okruženju, a istovremeno u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, PULA, 335.000 €, 73,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo kompletno renoviran stan u srcu grada Pule. Stan se nalazi na drugom katu, te se sastoji od ulaznog prostora, prostranog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonom koja ima izlaz na lođu, dvije spavaće sobe, kupaone i ostave. Grijanje i hlađenje u stanu je riješeno putem klima....

 
 
 
  Stan, PULA, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

U samom centru Pule prodaje se kompletno adaptiran stan smješten na drugom katu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, dvije spavaće sobe i kupaonice. Dodatnu vrijednost predstavlja prostorija u podrumu površine cca....

 
 
 
  Stan, PULA, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Oaza u centru Pule. U neposrednoj blizini centra pula, prodaje se predivan, renoviran stan na 2 katu starogradnje. Ovaj unikatan stan se sastoji od hodnika, kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupaone, 2 spavaće sobe, dodatnog toaleta, te spremišta u podrumu zgrade. Okućnica zgrade....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 347.563 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan u centru Pule potpuno adaptiran 2025. godine Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 72,83 m, smješten u samom centru grada Pule, na drugom katu zgrade sagrađene 1965. godine. Stan je u potpunosti adaptiran 2025. godine promijenjene su sve instalacije vode....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 347.563 €, 72,83 m2 cca 4770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u centru Pule ? potpuno adaptiran 2025. godine Prodaje se dvosoban stan ukupne površine 72,83 m², smješten u samom centru grada Pule, na drugom katu zgrade sagrađene 1965. godine. Stan je u potpunosti adaptiran 2025. godine ? promijenjene su sve instalacije....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 130.000 € na 125.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Arena, 125.000 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.10.2024 - 130.000 €
18.04.2026 - 125.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2024.,

www.investa.hr

Pula, prodaja renoviranog stana iznad Arene na 2. katu, površine 48 m² Prodaje se u potpunosti renoviran stan u zgradi, smješten u visokom potkrovlju, površine 48 m² reducirane površine. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, jedne spavaće sobe i kupaonice. Stanu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 17)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu