• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja barem 70 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja barem 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja barem 70 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja barem 70 m2" pronađeno 9 160 nekretnina - prosječna cijena 2.753 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 266.500 €, 75,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula nije samo grad- ona je način života. Spoj bogate kulture, mora na dohvat ruke, urbane infrastrukture i opuštenog mediteranskog ritma čini je jednim od najpoželjnijih gradova za život i ulaganje u Hrvatskoj. Bilo da tražite miran dom, pametnu investiciju ili nekretninu....

 
 
 
  Stan, PULA, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pula, Veli Vrh, prodaje se renoviran dvosoban stan. Stan se nalazi na drugom katu stambeno poslovne zgrade, prostire se na površini od 75,36m2, a sastoji se od: ulaznog hodnika; kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u jednom; spavaće sobe s kupaonicom; spavaće sobe; kupaonice; i....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 256.300 €, 75,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostrani 2,5-sobni stan (2S+DB) smješten u mirnom dijelu Valdebeka, Pula. Stan se prostire na 75,44 m² te se nalazi na 2. katu zgrade koja ima ukupno dva kata. Ovaj sunčani stan ističe se svojom mirnom lokacijom unutar centra naselja, pružajući savršeno utočište za opuštanje....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 290.174 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan na drugom katu, dvosoban, novogradnja. Kompleks će činiti 4 samostojeće zgrade, svaka s po 2 nadzemne etaže (P2). Ukupno će biti 23 stambene jedinice (A-6, B-6, C-5 i D6). Moderan dizajn zgrade s kosim krovom u skladu je s urbanističkim planom općine Fažana kao i većim koeficijentom....

 
 
 
  Stan, PULA, 266.500 €, 75,00 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN 75M2, 3SS+DB, PULA - OKOLICA Prodaje se trosoban stan veličine 75 m2, nedaleko centra Pule. Stan se nalazi na prvom katu zgrade te se sastoji od ulaza, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka s izlazom na prostran balkon veličine 18 m2, kupaonice te tri spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, PULA, 311.500 €, 75,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekrenina iz svoje ponude izdvaja stan u Puli, na odličnoj lokaciji u naselju Vidikovac. Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne novogradnje, te je površine 75m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, blagovaonice i kuhinje u openspace konceptu, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, 216.000 €, 75,00 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo stan u novogradnji površine 75m2, sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, dvije kupaonice, hodnika i balkona! Stan se prodaje nenamješten! Ima alu bravariju i protuprovalna vrata! Pripada mu njegovo parkirno mjesto! _______________________ Poštovani....

 
 
 
  Stan, PULA, 217.000 €, 75,00 m2 cca 2890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je prekrasan stan površine 75,30 m², smješten u mirnom i ugodnom kvartu Veli Vrh u Puli ? savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mediteranskog načina života. Stan se sastoji od: Dvije udobne spavaće sobe Dvije moderne kupaonice Prostranog dnevnog boravka s puno prirodnog....

 
 
 
  Stan, PULA, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U centru grada nalazi se ovaj predivno uređen stan površine 75,41 m2 koji može biti udoban kutak za život u blizini svih sadržaja, no i investicija za najam. Stan ima prostranu terasu, a unutar stana nalazi se hodnik, moderno uređena kupaonica, prostrani dnevni boravak i blagovaonica,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 269.000 €, 75,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- Prostrani stan na idealnoj lokaciji sa vrtom! Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Grad....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 249.000 €, 75,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 manjih, modernih, stambenih zgrada. Stan S1, površine m2 (neto površine 75.55 m2) nalazi se u prizemlju zgrade 5. Stan se sastoji od hodnika +garderobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, 1 kupaone, lođe i natkrivenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 mjanjih stambenih zgrada. Stan , površine 75.55 m2 (netto 72.33 m2) nalazi se u prizemlju . Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone, lođe, natkrivene terase. Stanu pripada vrt površine 84....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 300.000 € na 290.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Busoler, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.12.2025 - 300.000 €
06.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji nedaleko od centra Pule smjestila se nova prizemnica s vrtom ukupne stambene površine od 75,34 m2 koja se nalazi na parceli ukupne površine od 444 m2.Prizemnica se sastoji od ulaznog hodnika, dvije prostrane spavaće sobe, wc-a, kupatila, ostave, kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom i zelenom okruženju u blizini centra Pule. Lokacija osigurava privatnost, tišinu i lijep pogled, a istovremeno nudi brzu povezanost s gradom ? idealno za ugodan obiteljski život, odmor ili investiciju. Stani se nalazi na....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 215.000 €, 75,00 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

STAN SA 2 SOBE I 2 KUPAONICE VELI VRH ODLIČNA LOKACIJA - 75.36M2 Na prodaju je prekrasan stan u novijoj zgradi smještenoj u mirnom naselju Veli Vrh u Puli. Ovaj prostrani stan od 75.36 m nalazi se na drugom katu i idealan je za obitelji ili parove koji traže udoban dom. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 311.000 €, 75,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju dvosoban stan na samo 10 minuta hoda do prekrasnih plaža Verudele, Havajska, Ambrela, Soline. U blizini apartmana su dostupni svi sadržaj od dućana do kafića ili restorana. Opremljena kuhinja je modernog dizajna dok su blagovaonica i dnevni boravak lijepo uređeni. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 75,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Nova Veruda; - stan 75m2 - 3SS+DB - I. kat - namješteno - parking - vlasništvo čisto, etažirano #PRODAJA Istra, Nova Veruda, stan 75m2, 3SS+DB, I. kat, parking. namješteno!! # (prodaja) ; C.

 
 
 
  Stan, PULA, 385.000 €, 75,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj predivni luksuzni stan od 75 m² smješten je na prizemlju modernog stambenog kompleksa, idealan za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Stan se sastoji od dvije prostrane sobe. S visokom kvalitetom izgradnje, stan je obasjan prirodnom svjetlošću zahvaljujući....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 295-315 (od ukupno 329)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more