• GoHome Professional
nekretnine pula prodaja 80 m2 - GoHome
  • nekretnine pula prodaja 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine pula prodaja 80 m2

  • Za upit "nekretnine pula prodaja 80 m2" pronađeno 1 258 nekretnina - prosječna cijena 3.378 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • opremljen
    • pogled na more
    • 3.kat
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veruda, 290.000 €, 84,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA PRODAJE SE STAN ? 84 m² ? ODLIČNA LOKACIJA Na prodaju stan površine 84 m² u novijoj zgradi, smještenoj na izuzetno atraktivnoj i mirnoj lokaciji, udaljenoj svega 1 km od mora. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka, kuhinje s trpezarijom, dvije spavaće sobe, hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 390.935 €, 76,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stanove sa pogledom na more zgrada d Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po svojoj dugoj tradiciji koja seže još u antičko doba. Najprepoznatljiviji simbol grada je Arena u Puli, jedan od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 130.000 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 236.880 € na 245.340 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 245.340 €, 84,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 236.880 €
16.05.2026 - 245.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

PULA ? NOVOGRADNJA | Stan na 1. katu 84,60 m² | Velika terasa | Garažno parkirno mjesto | Oznaka A15 U ponudi je moderan i prostran stan u kvalitetnoj novogradnji u Puli, smješten na 1. katu suvremene stambene zgrade s liftom. Ukupna površina stana iznosi 84,60 m², a projekt je trenutno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 236.768 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na odličnoj lokaciji nadomak centra grada, prodaje se više stanova u poslovno-stambenoj zgradi iz 2010. godine. Stanovi su idealni za obiteljski život ili kao investicija zahvaljujući izuzetnoj poziciji i kompletnoj infrastrukturi u blizini. Sama zgrada posjeduje uporabnu dozvolu....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 270.000 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Moderan apartman na dobroj lokaciji! Posredujemo u prodaji ovog predivnog stana na odličnoj lokaciji! OPIS STANA Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi u kojoj se nalazi svega 6 stambenih jedinica. Predmetni se stan nalazi u prizemlju zgrade te je ukupne stambene površine....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 391.140 €, 76,00 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

KAISER IMMOBILIEN vam predstavlja stanove sa pogledom na more zgrada c Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po svojoj dugoj tradiciji koja seže još u antičko doba. Najprepoznatljiviji simbol grada je Arena u Puli, jedan od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu,....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 130.000 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 307.000 €, 84,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Pula centar stan na prodaju novogradnja. Stan na 3 katu 84,83 m2dvije spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupaona, terasa i garažno mjesto. Stan je smješten u centru Pule, zgrada sa liftom. Uredni svi papiri: građevinska, uporabna dozvola. Prilaz za invalide, ulaz u garaže sa....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 389.552 €, 76,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 269.000 €, 76,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se uređen stan na odličnoj lokaciji, nedaleko Marina Verude. Smješten je na prvom katu privatne kuće koja se sastoji od prizemlja i dva kata, neto korisne površine 73,50m2. Ulaz u stan je odvojen od ostalih te se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 389.757 €, 76,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Apartman, PULA, Veruda, 270.000 €, 84,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, 389.000 €, 76,00 m2 cca 5120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj predivni luksuzni stan od 76 m² smješten je na prizemlju modernog stambenog kompleksa, idealan za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Stan se sastoji od dvije prostrane sobe. S visokom kvalitetom izgradnje, stan je obasjan prirodnom svjetlošću zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 236.880 €, 84,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi su moderni stanovi u novogradnji smještenoj na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Puli. Projekt obuhvaća stambenu zgradu s ukupno četiri kata, osmišljenu kako bi budućim stanarima pružila kvalitetan i ugodan životni prostor. Stanovi su funkcionalnog rasporeda te dolaze u različitim....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 245.340 €, 84,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi! U prodaji je stan u novom stambenom projektu na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1. katu zgrade te se sastoji od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, WC te loggie. Stan je prilagođen za invalidska kolica. Uz stan dolaze....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 337-352 (od ukupno 362)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more