• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 bazen - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 bazen

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 bazen" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manji)
    • 380 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Okolica Dobrinja, na prodaju obiteljska kuća s 3 stambene jedinice, s okućnicom, garažom i parkingom. Samostojeća kuća, površine 359 m2, građena 1990. godine, sastoji se od prizemlja, kata i potkrovlja koje u naravi čini spremište. Svaki stan ima svoj poseban ulaz i prekrasan pogled....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.490.000 €, 367,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prostranoj parceli od 2.115 m², smještenoj na mirnom rubu slikovitog sela na otoku Krku, nalazi se ova iznimna kamena kuća iz 19. stoljeća koja pruža potpunu privatnost, udobnost i autentičan mediteranski ugođaj. Sklad tradicionalne gradnje, elegantno uređenog vanjskog prostora....

 
 
 
  Apartman, DOBRINJ, 750.000 €, 359,00 m2 cca 2090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 359,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

KUĆA NA SAMO 100 METARA OD MORA - OTOK KRK Prodaje se samostojeća kuća izgrađena 1990. godine, površine 359 m². Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja koje služi kao spremište. Nalazi se na prostranoj okućnici od 1200 m², na kojoj je moguće izgraditi bazen. Svaka stambena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.850.000 €, 360,00 m2 cca 5140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo predivnu vilu u Klimnu, smještenu na samo 250m od mora. Idealna kombinacija obiteljskog doma i investicije za turistički najam. ŠTO VILA NUDI: - 6. potpuno opremljenih apartmana dvosobnih s db, balkoni, pogled - svi spremni za iznajmljivanje - Svaki apartman ima izlaz na....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.050.000 €, 360,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnosti suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 360 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 741m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za dva....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 359,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KUĆA NA SAMO 100 METARA OD MORA - OTOK KRK Prodaje se samostojeća kuća izgrađena 1990. godine, površine 359 m. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog kata i potkrovlja koje služi kao spremište. Nalazi se na prostranoj okućnici od 1200 m, na kojoj je moguće izgraditi bazen. Svaka stambena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 365,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, TRIBULJE - projekt dvojna kuća B1 i B2 svaka sa svojim bazenom. Prodaje se projekt dvojne kuće B svaka sa svojim vlastitim bazenom, okućnicom i parkiralištem za dva automobila po svakoj, koja je razvedena na prizemlje i kat. U prizemlju kuće B1 nalazimo open space dnevni....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 1.075.000 €, 330,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, luksuzna samostojeća kamena kuća u izgradnji na mirnoj lokaciji, udaljena svega 2800m od mora. Nekretnina je katnost suteren, prizemlje i kat, koji se proteže na 330 m2 stambenog prostora, te se nalazi na parceli od 694 m2. U suterenu kuće se nalazi garaža za jedno....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 970.000 €, 390,00 m2 cca 2490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Uvala Soline, samostojeća kuća sa pogledom na more! Kuća ja katnosti suteren, prizemlje i prvi kat te se sastoji od 3 stambene jedinice. U sklopu suterena nalazi se dvosoban apartman te manji studio apartman. Vanjsko stepenište dovodi u prizemlje gdje se nalazi apartman sa tri spavaće....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine dobrinj prodaja 360 m2 bazen (36)
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa bazen (546)
  • nekretnine dobrinj prodaja terasa 360 m2 (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)