• GoHome Professional
nekretnine dobrinj prodaja 180 m2 - GoHome
  • nekretnine dobrinj prodaja 180 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine dobrinj prodaja 180 m2

  • Za upit "nekretnine dobrinj prodaja 180 m2" pronađeno 136 nekretnina - prosječna cijena 3.616 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 191,67 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Luksuzna samostojeća kuća s bazenom ? Dobrinj, otok Krk Na prodaju je samostojeća kuća u sklopu luksuznog projekta, smještena u mirnom okruženju mjesta Dobrinj Polje na otoku Krku, idealna za one koji traže visoku razinu komfora, privatnosti i vrhunsku kvalitetu gradnje. Kuća se prostire....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Malinska šire područje, samostojeća kuća, novogradnja s pogledom na more. Kuća je na iznimno dobroj lokaciji, udaljena svega 5 minuta vožnje do mora te od svih važnijih središta otoka. Ova novogradnja stambene površine 194 m2 podijeljena je u tri etaže. U prizemlju se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 675.000 €, 194,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser immobilien nudi samostojeću kuću sa pogledom na more u okolici Malinske, na iznimno dobro povezanoj lokaciji. Ova novogradnja stambene površine 194m2 podijeljena je u dvije etaže. U prizemlju se nalaze dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, wc, spremište, kotlovnica te natkrivena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, Na upit, 193,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju luksuzna vila u izgradnji, smještena na parceli od 525 m², prvi red do mora. Vila se prostire na prizemlje i prvi kat, te nudi prostrane i luksuzno uređene prostorije. Sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevnog boravka, 3 moderne kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, kao i vanjske....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 880.000 €, 165,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novosagrađena, moderna samostojeća mediteranska kamena villa sa grijanim bazenom i predivno uređenom okućnicom. Kuća se nalazi u mirnom, središnjem dijelu otoka Krka, udaljena svega 3k m od mora te pješčanih i šljunčanih plaža. Ova je nekretnina vrijedna i mudra investicija,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 989.000 €, 165,00 m2 cca 5990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se nova samostojeća kamena vila izgrađena u mediteranskom stilu u okolici Dobrinja na otoku Krku. Villa ima stambenu površinu 165 m2 a izgrađena je na čestici od 733 m2. Katnosti je prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi kuhinja s blagovaonicom koja su povezane s dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK, SOLINE (okolica) - Kamena vila s bazenom Prodaje se novija kamena, samostojeća vila smještena u mirnom okruženju, svega 1200 m od mora. Vila površine 197 m2 spaja modernu arhitekturu, prožetu kameni elementima s vrhunskim materijalima i opremom. U prizemlju vile nalazi se....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi agencije je ova prekrasna kamena kuća, novoizgrađena nekretnina - 2021., sa svim sadržajima koji odražavaju luksuz ove kuće. Kuća je neto površine 197 m2, s okućnicom od 327 m2. Stambeni prostor je podijeljen na prizemlje i prvi kat. U prizemlju kuće se nalazi veliki open....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 955.000 €, 197,00 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i veoma lijepom okruženju Uvale Soline, svega 1200m od mora, prodaje se novoizgrađena luksuzna kuća koja objedinjuje vrhunsku kvalitetu gradnje, moderan dizajn i potpunu udobnost življenja. Kuća ukupne neto površine 197 m2 prostire se na dvije etaže ? prizemlje i kat ? te....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 127-135 (od ukupno 138)

<< <1 2 3 4> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com