• GoHome Professional
nekretnine bulevar prodaja Najnovije - GoHome
  • nekretnine bulevar prodaja Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine bulevar prodaja Najnovije

  • Za upit "nekretnine bulevar prodaja najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Sušak, 161.000 €, 73,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Bulevar - etaža u prizemlju. Prodaje se 3S+ DB etaža , sastoji se od 3 spavače sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaone sa wc- om, zasebni wc, ostava te ostava sa vanjske strane kuće. Iz dnevnog boravka se izlazi na prostranu terasu od 70m2 s pogledom prema zapadu. Potrebna je kompletna....

 
 
 
  Poslovni prostor, CRNO, 150.000 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA POSLOVNOG PROSTORA SMILJEVAC, ZADAR Na atraktivnoj lokaciji na Smiljevcu, tik uz glavnu prometnicu (Bulevar), prodaje se poslovni prostor površine 75 m s velikim potencijalom za dugoročna ulaganja i razvoj poslovanja. Lokacija koja prodaje Prostor se nalazi na izuzetno frekventnoj....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, BULEVAR 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena osobama....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 198.850 €, 59,76 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZADAR ? BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m² | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m² smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra ? Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

BULEVAR ? u prodaji je dvosobni stan površine 59,76 m² na top lokaciji! Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka koji se može jednostavnom preinakom pretvoriti u dodatnu spavaću sobu te prostrane, sunčane terase s lijepim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 59,76 m2 na Bulevaru na 7. katu od ukupnom 8. katova. Zgrada ima lift. Stan se sastoji od kuhinje, blagavaone, hodnika, jedne spavaće sobe, kupaone i lođe (tlocrt u privitku). Lako se napravi druga spavaća soba, na dijelu blagavaone. Upravo je u tijeku energetska....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se svijetao i sunčan stan na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na Bulevaru. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom, južno je orijentiran, što osigurava obilje prirodnog svjetla te ima i fantastičan pogled na more. Stan se sastoji od hodnika , kupaonice, kuhinje sa blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Komforan jednosoban stan pov. 59,76 m2, Zadar (Bulevar) S POGLEDOM NA MORE. Nalazi se na 7. katu zgrade S LIFTOM i sadrži ulazni dio/hodnik, kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, kupaonicu i loggia-u. Stan je okrenut na JUG tako da je veoma svijetao i osunčan,....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 190.000 € na 206.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, 206.000 €, 99,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 190.000 €
30.03.2026 - 206.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Bulevard - prodaja stana,madomak centra grada! Posredujemo u prodaji stana na Bulevardu. (Bulevar Oslobođenja). Stan je adaptiran i nalazi se na prvom katu od tri. Sastoji se od hodnika, kuhinje, blagovaone dnevnim boravkom, tri sobe, kupaonice, površine 85,68 m2 i konobe od 13,40m2,....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 370.800 € na 386.250 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRNO, 386.250 €, 85,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 370.800 €
18.04.2026 - 386.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Stambena zgrada u NOVOGRADNJI sa samo 5 stambenih jedinica (prizemlje i dva kata), Zadar (Bulevar). U prizemlju zgrade nalazi se jedna stambena jedinica koja ima svoj vrt, a na katovima po dvije. Volumen katova služi i kao nadstrešnica ulaza u zgradu i kao dio parkirališnog prostora....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • nekretnine bulevar prodaja (69)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more