• GoHome Professional
nekretnine MIHOTIĆI prodaja pala cijena - GoHome
  • nekretnine MIHOTIĆI prodaja pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine MIHOTIĆI prodaja pala cijena

  • Za upit "nekretnine mihotići prodaja pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 1.829 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosječna cijena)
    • do 110000 eura
    • do 918 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-5%

Promjena cijene sa 595.000 € na 565.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOTIĆI, 565.000 €, 160,24 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 595.000 €
01.05.2026 - 565.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Peterosobni dvoetažni stan površine 160 m² smješten je u modernoj vili u na mirnoj lokaciji s otvorenim panoramskim pogledom na cijeli Kvarnerski zaljev. Nekretnina dodatno pruža 250 m² privatne okućnice te, terasu od čak 130 m² koja osigurava potpuni osjećaj privatnosti i komfora.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 595.000 € na 565.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MIHOTIĆI, 565.000 €, 160,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 595.000 €
04.05.2026 - 565.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja iznimno atraktivan, prostran stan smješten na mirnoj lokaciji u okolici Opatije, naselju Mihotići. Riječ je o nekretnini koja se nalazi u modernoj novogradnji visokog standarda, a ističe se suvremenom opremom, vrhunskim materijalima gradnje te funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 240.000 € na 210.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MIHOTIĆI, 210.000 €, 98,72 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 240.000 €
07.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - MIHOTIĆI - PRILIKA - ODLIČAN STAN U PRIZEMLJU OD 98,72m2 TERASOM Idealan stan za osobe u penziji, osobe koje koriste javni prijevoz radi blizine autobusa. Stan se nalazi u blizini centra Matulja i svega nekoliko minuta vožnje do Opatije te svih bitnih sadržaja. Sastoji se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine mihotići prodaja pala cijena'
165.000 €
170.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 180.000 € na 165.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOTIĆI, 165.000 €, 185,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.03.2026 - 180.000 €
14.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.smart-invest.hr

MATULJI - MIHOTIĆI, kuća prizemnica ukupne površine 185 m2, za kompletnu adaptaciju! Kuća se sastoji od dvosobnog stana, 2 gospodarske zgrade, jedna površine 30 m2, a druga površine 80 m2 te okućnice od 315 m2. Kuća je udaljena 1 km od centra Matulja! Za predmetnu nekretninu je napravljen....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 180.000 € na 170.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MIHOTIĆI, 170.000 €, 185,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 180.000 €
18.04.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MIHOTIĆI - Starina s projektom, građevinskom dozvolom i pogledom Posredujemo u prodaji kuće koja predstavlja idealnu priliku za sve koji žele stvoriti svoj dom ili vikendicu po vlastitim željama i mjeri. Objekt zahtijeva potpunu adaptaciju, no ono što ovu ponudu čini iznimno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.