• GoHome Professional
nekretnina na moru bazen suteren - GoHome
  • nekretnina na moru bazen suteren - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnina na moru bazen suteren

  • Za upit "nekretnina na moru bazen suteren" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 3.595 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 320 m2
    • 320 m2 (prosječna površina)
    • barem 320 m2
    • 390 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, POREČ, 1.150.000 €, 469,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Poreč, smješten na zapadnoj obali Istre, jedno je od najljepših i najpoznatijih turističkih odredišta u Hrvatskoj. Ovaj povijesni gradić, poznat po svojim prekrasnim plažama, kristalno čistom moru i bogatoj kulturnoj baštini, privlači posjetitelje iz cijelog svijeta. Okolica Poreča....

 
 
 
  Kuća, OKRUG DONJI, 1.750.000 €, 300,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Čiovu, u dijelu koji administrativno pripada gradu Trogiru, prodaje se moderna vila s bazenom u izgradnji.Istaknuta cijena odnosi se na objekt u visokoj roh-bau fazi izgradnje.Parcela je pravilnog oblika i blago nagnuta prema moru, što omogućuje otvoren pogled na more već....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 900.000 €, 162,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - VILA S BAZENOM - JAGODNJA DONJA VILA 162m2 + GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE 5.000m2 Prodajemo vilu ukupne površine od 162m2 u Jagodnji Donjoj, naselje u Općini Polača. Udaljena je 10min vožnje od Biograda na Moru i 30min od Zadra. Vila je izgrađena 2024.g. na parceli ukupne površine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnina na moru bazen suteren'
1.350.000 €
890.000 €
1.350.000 €
  Kuća, OPATIJA, 890.000 €, 192,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

Veprinac ? srednjovjekovni gradić u sastavu Grada Opatije koji obuhvaća niz manjih naselja, bogate povijesti, kulturnih znamenitosti kao i tradicije ovog kraja. Nekad se svaki komadić zemlje obrađivao, a vrtovi i vinogradi stepenasto su se nizali prema moru? Danas se svaki komadić....

 
 
 
  Kuća, KRK, 299.000 €, 400,00 m2 cca 750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK KRK - Rohbau s bazenom i pogledom na more Na najvećem hrvatskom otoku, poznatom po prekrasnim plažama, čistom moru i bogatoj povijesti te kulturi, nudimo izuzetnu nekretninu. Kuća se sastoji od tri etaže. U suterenu, koji je gotovo dovršen, nalaze se tri spavaće sobe, dnevni....

 
 
 
  Kuća, POKUPSKO, 2.000.000 €, 410,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Opatija je hrvatski obalni grad na Jadranskom moru. Moderno odmaralište iz 19. stoljeća, prošarano je vilama iz habsburškog doba. Lungomare je šetnica koja se vijuga duž obale s koje se pruža pogled na grad i susjedne otoke. U neposrednoj blizini mora, okružena zelenilom, ovaj moderan....

 
 
 
  Kuća, FAŽANA, 815.000 €, 226,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega osam kilometara. Nadomak, dakle, pulskim antičkim spomenicima,....

 
 
 
  Kuća, PRIMOŠTEN, 1.800.000 €, 250,00 m2 cca 7200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.indomio.hr

Na uzdignutoj lokaciji iznad Primoštena, u mirnom okruženju lijepih kuća, gradi se moderna vila čiste arhitektonske linije, okrenuta prema moru i suncu. Smještena na parceli površine 600 m2, ova vila na tri etaže nudi savršen spoj luksuza, funkcionalnosti i mediteranskog načina života.....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 990.000 €, 438,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Rabac, Labin, okolica, prodajemo lijepu kuću na moru sa sedam apartmana i s bazenom. U ponudi naše agencije imamo izvrsnu poslovnu priliku i rijetkost na tržištu - apartmansku kuću sa bazenom i sa sedam zasebnih apartmana na odličnoj lokaciji, drugi red do mora. Tri apartmana sastoje....

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 900.000 €, 186,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.indomio.hr

DONJA JAGODNJA, OPĆINA POLAČA U prodaji je prekrasna mediteranska kuća za odmor u mjestu Donja Jagodnja u općini Polača, koje se nalazi u zaleđu Biograda na Moru. Kuća je namještena vrhunskim kvalitetnim namještajem. Jedinstveni ugođaj mirnog boravka pružiti će Vam ova luksuzna kuća....

 
 
 
  Kuća, VIS, 187.000 €, 320,00 m2 cca 580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.broker.hr

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 320 m² na južnoj strani otoka Visa, udaljeno oko 10 km od grada Visa. Zemljište se nalazi u području poznatom po manjim uvalama, čistom moru i mirnijem načinu života, a u blizini se nalazi i plaža Srebrna, jedna od najpoznatijih plaža na....

 
 
 
  Kuća, DONJA JAGODNJA, 900.000 €, 162,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, BRCKOVLJANI, 220.000 €, 357,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Brckovljani ? Obiteljska kuća 357 m² s dvorištem 496 m², 30 km od Zagreba Na prodaju je prostrana obiteljska kuća (357 m²) u mirnoj ulici Brckovljana, svega 30 km od Zagreba (15?20 min autocestom). Moguć i dogovor za zamjenu ? stan u Zagrebu ili na moru. Opis kuće Kuća je djelomično....

 
 
 
  Kuća, PREMANTURA, 1.300.000 €, 414,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Apartmanska kuća Pula leži na jugozapadnom području istarskog poluostrva u dobro zaštićenom zaljevu i najveći je grad u Istri. Poznata je, kao i ostatak regije, po svojoj blagoj klimi, mirnom moru i netaknutoj prirodi. Grad ima dugu tradiciju vinarstva, ribarstva, brodogradnje....

 
 
 
  Kuća, TROGIR, 1.750.000 €, 300,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.02.2026.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Kuća, OPATIJA, 1.390.000 €, 396,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, VALBANDON, 815.000 €, 226,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Općina Fažana je smještena na jugozapadnoj obali Istarskog poluotoka, okrenuta prema moru i predivnom otočju Brijunskog arhipelaga. Od Pule ? najvećeg grada u Istri, gospodarskog i kulturnog središta - udaljena je svega osam kilometara. Nadomak, dakle, pulskim antičkim spomenicima,....

 
 
 
  Kuća, VODICE, 1.475.000 €, 325,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja na prodaju luksuzna vila u Vodicama, na mirnoj i privatnoj lokaciji samo 700 m udaljena od mora i 1000 m od centra mjesta. Vila je orijentirana prema panorami Vodica i prema moru, okružena visokim zelenilom i mediteranskim biljem. Unutranje oblikovanje same vile unosi elemente....

 
 
 
  Kuća, PULA, Centar, 1.890.000 €, 400,00 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo luksuznu vilu sa garažom i bazenom na jedinstvenoj lokaciji sa direktnim pristupom moru! Kuća se sastoji od suterena, visokog prizemlja i kata. Kroz dvorišnu kapiju ulazimo u dvorište sa vrtom i mjestom za parking. Stepenicama dolazimo u hodnik sa izlazom u garažu, na terasu....

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 420.000 €, 220,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Kruševu na Karinskom moru, nedaleko Gornjeg Karina prodajemo samostojeću noviju kuću sa 3 stana, garažom i bazenom. Kuća se sastoji od 3 etaže ( suteren, visoko prizemlje i visoko potkrovlje) te je kompletno opremljena i namještena. U suterenu se nalaze garaža, spremište i ljetna....

 
 
 
  Kuća, DONJA JAGODNJA, 900.000 €, 185,50 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, POLAČE, 630.000 €, 162,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA - VILA S BAZENOM - JAGODNJA DONJA Prodajemo vilu ukupne površine od 162m2 u Jagodnji Donjoj, naselje u Općini Polača. Udaljena je 15min vožnje do Biograda na Moru i 30min od Zadra. Vila je izgrađena 2024.g. na parceli ukupne površine od 789m2. Sastoji se od ulaza, dnevnog....

 
 
 
  Kuća, MATULJI, 1.500.000 €, 650,00 m2 cca 2310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Ispod obronaka Učke gore, okružen parkom prirode Lisinskom šumom na nekoliko prirodnih terasa s pogledom prema moru smjestio se posjed vile koju Vam predstavlja Kaiser-immobilien Opatija. Luksuzno opremljena vila na tri etaže s garažom, bazenom, dva velika vanjska roštilja zaklonjena....

 
 
 
  Stan, KRK, 590.000 €, 157,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na otoku Krku, blizu Malinske nudimo u novogradnji dvoetažni stan s bazenom i vrtom. Otok Krk, najveći otok u Jadranskom moru ,poznat je po lijepim plažama, čistom moru, dobroj hrani i vinu Vrbnička žlahtina, kao i dobroj klimi s više sunčanih dana. Ovaj lijepi dvetažni stan prostire....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 310.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, MATULJI, 310.000 €, 60,00 m2 cca 5170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.01.2026 - 310.000 €
31.01.2026 - 290.000 €
25.04.2026 - 310.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Stan s bazenom i spektakularnim pogledom na more ? Bregi, Matulji, Opatijska rivijera U srcu Kvarnera, gdje se planine spuštaju prema moru, a miris mora susreće tišinu borove šume, smješteno je mjesto Bregi ? skriveni dragulj iznad Opatije. Upravo ovdje, na samo desetak minuta vožnje....

 
 
 
  Kuća, LABIN, 950.000 €, 440,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se 2 kuće s bazenom na parceli od 1.100m2 sa ukupno 5 stambenih jedinica. Smještene su u mirnom mjestu u predgrađu Labina, svega 10-ak minuta vožnje od turističkog mjesta Rabac poznatog po prelijepim šljunčanim plažama i kristalno čistom moru. KUĆA BR.1 Kuća katnica s bazenom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 290.000 € na 310.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MATULJI, 310.000 €, 60,00 m2 cca 5170 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 310.000 €
01.02.2026 - 290.000 €
24.04.2026 - 310.000 €

 
 
 
  Kuća, BRCKOVLJANI, 220.000 €, 357,00 m2 cca 620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Brckovljani Obiteljska kuća 357 m s dvorištem 496 m, 30 km od Zagreba Na prodaju je prostrana obiteljska kuća (357 m) u mirnoj ulici Brckovljana, svega 30 km od Zagreba (1520 min autocestom). Moguć i dogovor za zamjenu stan u Zagrebu ili na moru. Opis kuće Kuća je djelomično nedovršena,....

 
 
 
  Apartman, LABIN, 990.000 €, 438,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MILOHNIĆI, 590.000 €, 157,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+34%

Promjena cijene sa 1.795.000 € na 2.400.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, TROGIR, 2.400.000 €, 370,00 m2 cca 6490 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 1.795.000 €
22.04.2026 - 2.400.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Luksuzna vila s pogledom na more i planine na Čiovu Nudimo na prodaju vrhunsku luksuznu vilu na otoku Čiovu, poznatom po prekrasnim šljunčanim plažama i kristalno čistom moru, kao i blizini kulturnih i povijesnih znamenitosti gradova Trogira i Splita. Ova luksuzna moderna vila projektirana....

 
 
 
  Kuća, DUGA LUKA, 1.200.000 €, 538,00 m2 cca 2230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Labin, okolica, Villa u fazi roh-bau, na moru sa jedinstvenim pogledom U okolici Labina, u prekrasnom malom mjestu na moru nalazi se ova Villa u roh-bau fazi. Smještena je na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 50-tak metara od mora. Villa se prodaje u sadašnjem stanju, roh-bau, postavljena....

 
 
 
  Apartman, OBROVAC, 420.000 €, 220,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Kuća, OBROVAC, 277.700 €, 233,80 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien iz svoje bogate ponude izdvaja kuću u Kruševu, smještenu svega 300 metara od mora, s otvorenim pogledom i dva zasebna stana. Kruševo, nedaleko Obrovca, poznato je po čistom moru, ušću rijeke Zrmanje i spoju planine i obale koji stvara poseban mikroambijent. Blizina....

 
 
 
  Kuća, DONJA JAGODNJA, 630.000 €, 162,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Kuća, KOSTRENA, Na upit, 600,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

KOSTRENA - novija kuća okružena s 1.013 m okućnice. Na okućnici je napravljen veliki bazen 40 m sa slanom vodom, sunčalište, ljetna kuhinja od 30 m, roštilj te dovoljno mjesta za parkirni prostor. Kuća je pozicionirana prema moru s predivnim pogledom na cijeli Kvarner, ispred i iza....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-36 (od ukupno 35)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!