• GoHome Professional
kuće zagreb 300 m2 roh-bau - GoHome
  • kuće zagreb 300 m2 roh-bau - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće zagreb 300 m2 roh-bau

  • Za upit "kuće zagreb 300 m2 roh-bau" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 1.505 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manji)
    • 320 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosječna cijena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, ZAGREB, Donja Kustošija, 290.000 €, 296,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najljepših i mirnijih lokacija u Gornjem Stenjevcu, nudimo započetu gradnju obiteljske kuće s prekrasnim panoramskim pogledom na grad Zagreb. Kuća je projektirana kao višekatnica koja se sastoji od: prizemlja dva kata visokog potkrovlja Nekretnina se nalazi u roh bau....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 900.000 €, 306,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

**Na prodaju: Obiteljska kuća na izvrsnoj lokaciji s velikim investicijskim potencijalom** Prodaje se prostrana obiteljska kuća na parceli od 308 m, smještena u mirnom, obiteljskom okruženju. Kuća ima tri nadzemne etaže ukupne neto površine 322 m, savršeno pogodna za investitore ili....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 375.000 €, 306,00 m2 cca 1230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Re/Max Centar nekretnina iz ponude izdvaja kuću sa dva stana u Brezovici. Kuća je izgrađena 2007. godine, sastoji se od dvije odvojene stambene jedinice sa prostranim terasama, garaže, manje pomoćne zgrade te predivne okućnice. Moderan tlocrt stana omogućuje maksimalnu iskorištenost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zagreb 300 m2 roh-bau'
436.000 €
436.000 €
365.000 €
  Kuća, ZAGREB, Stenjevec, 599.000 €, 318,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Re/Max Centar nekretnina iz ponude izdvaja kuću sa 4 stambene jedinice u neposrednoj blizini Bolničke ulice. VIRTUALNA ŠETNJA: https://tour.giraffe360.com/5f7d1344f4254fed9b00953a11a4750f/ Kuća je izgrađena 1985. godine te je kompletno renovirana izvana 2011. godine te interijer 2017.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 299.062 €, 300,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji nekretnine u Donjoj Dubravi, naselje Retkovec. Kuća je povoljna, obzirom na kvadraturu a ukupno ima 2 odvojena stana i roh-bau potkrovlje. Stan u prizemlju ima 100m² NKP + terasa od 30m² te se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kupaonice te odvojene....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Gornje Vrapče, 320.000 €, 300,00 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Kuća, Zagreb, Gornje Vrapče, Majdakova ulica, prodaja Dimenzije kuće cca 12 x 14 , upisana 146 m2 tlocrtno Dimenzije parcele cca 18 x 23, ukupno 418 m2 ( dvorište 270 m2 ) Sastoji se od: - prizemlja: duple garaže sa 2 spremišta - visokog prizemlja: open space 2- sobni stan sa 2 kupaonice,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 309.000 €, 298,04 m2 cca 1040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

*** ZA SVE DIREKTNE INFORMACIJE 0914070777 *** Na prodaju je prostrana obiteljska kuća (298.04m2) koja se proteže na tri etaže: prizemlje, prvi kat i potkrovlje. Prizemlje se sastoji od spavaće sobe, hodnika, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom. Posjeduje zaseban ulaz, što ovu nekretninu....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Vrapče, 290.000 €, 296,00 m2 cca 980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Zagreb, Stenjevac, na uzvišenom dijelu s predivnim panoramskim pogledom na grad, u ponudi je započeta gradnja obiteljske kuće koja nudi izniman investicijski potencijal. Objekt se proteže na prizemlje, dva kata i visoko potkrovlje, s ukupnom površinom od približno 534 m². Kuća je....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 900.000 €, 306,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

**Na prodaju: Obiteljska kuća na izvrsnoj lokaciji s velikim investicijskim potencijalom** Prodaje se prostrana obiteljska kuća na parceli od 308 m², smještena u mirnom, obiteljskom okruženju. Kuća ima tri nadzemne etaže ukupne neto površine 322 m², savršeno pogodna za investitore....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 436.000 € na 427.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Trešnjevka, 427.000 €, 309,00 m2 cca 1380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2026 - 436.000 €
19.04.2026 - 427.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se dvojna kuća sa garažom i vrtom izgrađene 1936.g.Kuća je tlocrtno 102m2, a nalazi se na stambenoj čestici od ukupnno 309m2.Sastoji se od:Suterena: (adaptiran 2015.g.)hodnikadnevnog boravkakuhinje sa blagovaonom spavaće sobekupaonicePrizemlja:hodnikadnevnog boravka sa kuhinjomdvije....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 436.000 € na 427.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

 

Kretanje cijena nekretnine:
26.01.2026 - 436.000 €
22.04.2026 - 427.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se dvojna kuća sa garažom i vrtom izgrađene 1936.g. Kuća je tlocrtno 102m2, a nalazi se na stambenoj čestici od ukupnno 309m2. Sastoji se od:....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 580.000 €, 290,00 m2 cca 2000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

BUKOVAC, DVOJNA KUĆA 290 m² S VELIKIM POTENCIJALOM, MIRNA LOKACIJA, GARAŽA. - Na odličnoj i traženoj lokaciji u Bukovcu ulica Trnac, prodaje se dvojna kuća ukupne površine cca 290 m², razvedena na tri etaže. Prva etaža: dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupaona, ostava, stepenište,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Stenjevec, 465.000 €, 313,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prostrana obiteljska kuća s velikom okućnicom i voćnjakom Susedgrad Prodaje se kvalitetno građena i pažljivo održavana kuća iz 2008. godine, ukupne površine 313 m, smještena u mirnom dijelu Susedgrada, na velikoj parceli od 1125 m. Nekretnina se odlikuje funkcionalnim rasporedom,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 315.000 €, 313,00 m2 cca 1010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2026.,

www.indomio.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji roh-bau kuće, veličine 313 m², u naselju Brezovica, Zagreb. Kuća od 313 m² nalazi se na parceli od 938 m² i proteže se na tri etaže. Suteren (64 m²) sastoji se od garaže i dvije dodatne prostorije, te stubišta koje vodi na sve etaže. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Podsused, 465.000 €, 313,00 m2 cca 1490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostrana obiteljska kuća s velikom okućnicom i voćnjakom ? Susedgrad Prodaje se kvalitetno građena i pažljivo održavana kuća iz 2008. godine, ukupne površine 313 m², smještena u mirnom dijelu Susedgrada, na velikoj parceli od 1125 m². Nekretnina se odlikuje funkcionalnim rasporedom,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Brezovica, 335.000 €, 313,40 m2 cca 1070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji samostojeće roh bau obiteljske kuće, neto površine 249,70 m² ( ukupne stambene površine 313,40 m²), smještene na parceli od 938,00 m². Građena je 2015 godine po građevinskoj dozvoli s kvalitetnim materijalima. Kuća se prostire na dvije etaže, ukupno pet soba,....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 360.000 €, 320,00 m2 cca 1130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina iz ponude izdvaja prekrasnu samostojeću kuću 320 m2 na odličnoj lokaciji u Trnavi, Donja Dubrava. Sastoji se od prizemlja, podrumskog prostora i prvog kata. Proteže se ulaznim hodnikom koji se nadovezuje na tri spavaće sobe, kupaonicu, toalet te veliki dnevni....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Dubrava, 350.000 €, 280,00 m2 cca 1250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Kuća u zelenoj oazi Markuševca sa četiri stana i prostranom okućnicom! Ova impresivna kuća nalazi se u slikovitom okruženju Markuševca, okružena prirodom. S tri etaže, ova kuća nudi četiri stana različitih konfiguracija, pružajući raznolike mogućnosti za stanovanje ili investiranje.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Medveščak, 150.000 €, 280,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.indomio.hr

Isključivo u Dogma nekretninama! Na prodaju je kuća koja čeka da postane nečiji pravi dom - dvojni objekt smješten u Pribislavcu, u mirnoj ulici, na blagom brijegu, svega nekoliko minuta vožnje od Čakovca. Ova nekretnina nudi savršenu kombinaciju privatnosti, funkcionalnosti i blizine....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 900.000 €, 321,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Maksimir, kuća 321 m2 sa 3 stambene jedinice. Prostrana obiteljska kuća sa tri zasebne jedinice prostire se na tri etaže. Prizemlje - trenutno se koristi kao radiona 120 m2 i zasebna jedinica 40 m2 sa vlastitim ulazom. 1. kat - površine 94,64 m2, roh-bau prostor s velikim....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 900.000 €, 321,27 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se obiteljska kuća u Maksimiru u Šulekovoj ulici. Kuća se nalazi na parceli od 308m2, od čega 162m2 odlazi tlocrtno na kuću. Kuća se sastoji od 3 etaže kako slijedi: 1. prizemlje koje se trenutno koristi kao radionica u površini od 162m2 2. I. kat roh-bau stan površine 95m2....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 300.000 € na 260.000 € - 14.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, ZAGREB, Podsljemenska zona, 260.000 €, 278,26 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.11.2025 - 350.000 €
16.12.2025 - 300.000 €
14.04.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Parthenon nekretnine posreduju u prodaji obiteljske kuće, veličine 278.26 m2 (+ dvorište), u naselju Mlinovi, Zagreb. Kuća se nalazi na zadnjoj parceli Snježničkih stuba s prekrasnim pogledom na prirodu i zelenilo, te ima asfaltirani pristup do dvorišta, s mogućnošću parkiranja. Kuća....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 900.000 €, 322,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaja prostrane obiteljske kuće u mirnom, obiteljskom okruženju Na prodaju je prostrana obiteljska kuća smještena na parceli od 308 m², s tri nadzemne etaže ukupne neto površine 322 m². Kuća je idealna za veće obitelji ili investitore, a pruža brojne mogućnosti prilagodbe prostora.....

 
 
 
  Kuća, ZAGREB, Maksimir, 900.000 €, 322,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se kuća za adaptaciju površine 322 m2 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u srcu Maksimira. Ova prostrana nekretnina smještena je na parceli veličine 310 m2. Kuća se ističe skladnim rasporedom i prozračnim prostorijama te orijentacijom na istok i zapad, što osigurava obilje prirodne....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!