• GoHome Professional
kuće pula 210 m2 pala cijena - GoHome
  • kuće pula 210 m2 pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće pula 210 m2 pala cijena

  • Za upit "kuće pula 210 m2 pala cijena" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 3.624 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 1.225.000 € na 1.150.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Centar, 1.150.000 €, 200,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 1.225.000 €
15.05.2026 - 1.150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Smještena u mirnom rezidencijalnom dijelu Pule, ova moderna obiteljska vila kvalitetno je građena s fokusom na funkcionalnost i udobnost za vlasnika. Moderna i pažljivo uređena, vila nudi 200 m promišljeno organiziranog stambenog prostora na prostranoj parceli od 733 m. Gornja etaža....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 468.000 € na 426.400 € - 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 426.400 €, 194,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 468.000 €
25.03.2026 - 426.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi kuća sa dva stambena prostora. Kuća je smještana na mirnoj lokaciji u naselju Štinjan, na svega 700 m od predivnih plaža. Kuća ima uporabnu dozvolu, zemljište je površine 520 m2, stanovi su bruto površine 97 m2 svaki, garaža 19 m2, spremište2 10 m2 i natkrivena spremište....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 395.000 € na 370.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Busoler, 370.000 €, 200,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 395.000 €
13.03.2026 - 370.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina prodaje veliku kuću s garažom, koja se nalazi u predgrađu Pule Na 3 etaže ima 200 m2 stambenog prostora. U prizemlju se nalazi velika kuhinja blagovaona, hodnik i dnevni boravak sa zidanim-zatvorenim kaminom. Kroz sredinu kuće idu kamene stepenice do prvog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće pula 210 m2 pala cijena'
410.000 €
410.000 €
1.460.000 €
 
-13%

Promjena cijene sa 470.000 € na 410.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 410.000 €, 194,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.11.2025 - 520.000 €
08.03.2026 - 470.000 €
29.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U mirnom i atraktivnom dijelu Štinjana, na svega 700 metara od mora, prodaje se samostojeća kuća s otvorenim pogledom na more i uređenom okućnicom. Smještena u uređenom susjedstvu, ova nekretnina nudi tri odvojene stambene jedinice, garažu, više vanjskih parkirnih mjesta i sve što....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 470.000 € na 410.000 € - 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, Štinjan, 410.000 €, 194,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 520.000 €
09.03.2026 - 470.000 €
28.03.2026 - 410.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 1.690.000 € na 1.460.000 € - 05.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, PULA, 1.460.000 €, 208,00 m2 cca 7020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.03.2026 - 1.690.000 €
05.03.2026 - 1.460.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.03.2026.,

www.neelcon.hr

Na samo nekoliko minuta vožnje od Pule nudimo ovu vilu koja nije samo nekretnina ? ona je izjava stila, sigurnosti i dugoročne vrijednosti. Namijenjena je kupcima koji traže više od kvadrata ? traže doživljaj, prestiž i bezvremenski luksuz i kvalitetu bez kompromisa. Struja Voda Septička....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu