- kuće murine

  • Za upit "kuće murine" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.973 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, MURINE, 600.000 €, 145,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, UMAG - Samostojeća kuća s dva odvojena stana, garažom i okućnicom U mirnom i uređenom naselju nadomak Umaga, smjestila se samostojeća kuća idealna za obiteljski život, turistički najam ili dugoročno investiranje. Kuća se sastoji od dva potpuno odvojena stambena prostora, s....

 
 
 
 
-11%

Promjena cijene sa 506.000 € na 450.000 € - 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, MURINE, 450.000 €, 139,31 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.12.2025 - 506.000 €
26.03.2026 - 450.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.eurovilla.hr

U mirnom naselju Murine koje je lokacijski udaljeno samo par kilometara od grada Umaga, smjestila se kvalitetna kuća koja je s puno pažnje održavana a krasi ju pozicija, okućnica i već spomenuta dva stana u potpunosti odvojena ukupne stambene površine od 139,31 m2.Stan u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 790.000 €, 350,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2024.,

www.remax-centarnekretnina.com

U mirnom naselju u blizini gada Umaga smjestila se ova samostojeća kuća s puno potencijala. Sastoji se od prizemlja,prvog i drugog kata. U prizemlju su smještena tri apartmana potpuno opremljena.Velika okućnica s više parkirnih mjesta i mjestom gdje se može izgraditi i bazen po potrebi.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće murine'
875.000 €
750.000 €
470.000 €
  Kuća, MURINE, 850.000 €, 550,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U malom mirnom mjestu Murine, nadomak Umaga smjestila se naša atraktivna villa. Ova predivna dvokatnica sastoji se od prizemlja koje sadrži četiri prostrana apartmana, do sada korištena u odlično uhodanu turističku svrhu. Na bočnom dijelu prostrane okućnice smješten je bazen i vanjski....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 567.000 €, 200,00 m2 cca 2840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i kvalitetno građena obiteljska kuća stambene površine 200 m² s uređenom okućnicom od 700 m². Kuća je izgrađena 2003. godine, zidane gradnje (opeka i beton) te je potpuno namještena i spremna za useljenje. Kuća se sastoji od prizemlja i kata te ima ukupno 6 soba,....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 240.000 €, 88,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća prizemnica od 88 m2 u mirnom umaškom naselju Murine. Kuća se nalazi na ograđenom poljoprivrednom zemljištu veličine 2743 m2, a legalizirana je 2015. godine. Sastoji se od dvije sobe veličine 30 i 25 m2 , kuhinje sa blagovaonicom, kupaonicom, ostavom i terasom.....

 
 
 
  Kuća, MURINE, 450.000 €, 200,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivna kamena kuća u nizu s bazenom u okolici Umaga Samo u agenciji Leones. Prodaje se predivna kamena kuća u nizu s bazenom u okolici Umaga. Kuća je kompletno renovirana i namještena 2021. god. Neto korisna površina kuće je 200 m2 te se proteže se na tri etaže. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com