- kuće SLATINA

  • Za upit "kuće slatina" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 1.011 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosječna površina)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po cijeni
    • do 62000 eura
    • do 77000 eura (prosječna cijena)
    • do 93000 eura
    • do 776 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 80,00 m2 cca 1880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na parceli površine 970 m2 sa potpuno uređenim prizemljem površine 80 m2, koje se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom koja ima izlaz na dvorište, špajzom i kupaonicom. Prizemlje je kompletno renovirano....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u Stublovačkoj ulici na dobroj poziciji, na blago povišenom terenu koji je ocjedit i nema zadržavanja površinskih voda. Nalazi se na parceli 652 m2. Kuća se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa blagovaonicom, hodnika, kupaonice i terase. Grijanje....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 85.000 €, 250,00 m2 cca 340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.10.2024.,

www.indomio.hr

Visoka prizemnica u ulici Augusta Šenoe koja se sastoji od stambenog dijela 90 m2, (tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, špajza, kupaonica, dnevna soba sa izlazom na veliku terasu) neuređenog potkrovlja, tri prostorije u suterenu te radionice. Pod laminat i keramika. Objekt je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće slatina'
58.000 €
47.000 €
40.000 €
 
-8%

Promjena cijene sa 236.000 € na 216.300 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINA, 216.300 €, 102,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 236.000 €
09.05.2026 - 216.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U mirnoj ulici, nadomak centra, smjestila se ova pažljivo građena i s puno pažnje osmišljena obiteljska kuća ? mjesto koje nije samo nekretnina, već budući dom ispunjen ugodom, svjetlom i funkcionalnošću. Kuća je projektirana kao prizemlje i kat, ukupne bruto površine 129,14 m² (neto....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.crozilla.com

Kuća useljiva na dobroj lokaciji, trgovina odmah pored kuće, blizina centra, osnovne i srednje škole. Kuća je građena prije 1968 sa novijom dogradnjom, sastoji se od tri sobe, kuhinje, velikog predsoblja, špajze, kupaonice i podruma. U dvorištu ljetna kuhinja i radionica. Priključak....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 65.000 €, 220,00 m2 cca 300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2024.,

www.crozilla.com

Nedovršena kuća velike stambene površine. Potrebna ulaganja. U suterenu se nalazi garaža, kuhinja, kupaonica, ostava i hodnik. Na katu se nalazi soba, kuhinja sa trpezarijom i kupaonica. Potkrovlje je predviđeno za stambeni prostor. Voda gradska, struja, Vlasništvo čisto, tereta nema.....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Prodajemo prekrasnu kuću u Slatini s bogatim sadržajem i prostranim dvorištem! Nekretnina se nalazi nedaleko od samog centra Slatine ukupne stambene površine 250 m2. Pomoćni objekt odnosno ljetna kuhinja koja može funkcionirati kao zasebna stambena jedinica, idealna za goste ili članove....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 250.000 €, 90,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Izuzetno uređena kuća u strogom centru u ulici Ljudevita Jonkea, bez potrebnog ulaganja, sve novo, stolarija, grijanje, podno grijanje, garaža, kuhinja po mjeri, tri sobe, dvije kupaonice, prodaje se kompletno namještena. Površina parcele 149 m2. Cijena : 250.000 eura .

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prostrana kuća s ogromnim placem uz rijeku ? savršena za miran život u prirodi i turistički potencijal! Prodaje se prostrana kuća s placem ukupne površine 6.191 m², smještena u naselju Macute, u blizini Voćina i svega nekoliko minuta vožnje od Slatine. Ova nekretnina savršen je izbor....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 89.000 €, 190,00 m2 cca 470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se samostojeća kuća, tlocrtne površine 80m2, na parceli ukupne površine 1069 m2. Pomoćni objekt je u gornjem dijelu spremište, a donji dio je garaža. Kuća je od centra udaljena cca 1,5 km. PVC stolarija, plin, voda, struja, kanalizacija. Grijanje na plin. U suterenu kuće se....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 450.000 €, 395,00 m2 cca 1140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju atraktivna i potpuno uređena kuća ukupne površine 395 m² s okućnicom od 750 m² , idealna za veću obitelj ili dvije generacije. Smještena u mirnom naselju, ova kuća nudi vrhunsku udobnost, funkcionalnost i specifičan estetski dojam. Izgrađena 1986., kompletno adaptirana....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem ili mijenjam kuću u Slatini za manji stan u Slatini uz nadoplatu ili za kuću ili stan u Zagrebu. Kuća ima veliki balkon i natkrivenu terasu te uređenu okućnicu i dodatne dvorišne prostorije. Kuća se nalazi u ulici Banovačka 2 u naselju Potočani u Slatini. Garaža za 1 auto,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 465.000 €, 390,00 m2 cca 1190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U Slatini se prodaje prostrana obiteljska kuća površine 395 m², izgrađena 1986. godine i kompletno renovirana kvalitetnim materijalima 2007. godine. Kuća se sastoji od prizemlja i kata, dok se ispod cijele kuće nalazi podrum s garažom i dodatnim prostorijama. Interijer je moderno....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju poslovno-stambena kuća smještena u Novom Senkovcu, uz glavnu cestu, svega 6 km od Slatine. Nekretnina je u potpunosti legalizirana te posjeduje svu urednu dokumentaciju. Prizemlje površine 140 m uređeno je kao ugostiteljski objekt, idealan za caffe bar, restoran, bistro....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 150,00 m2 cca 1170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE OBITELJSKA KUĆA ? 5 min od centra Slatine ? Mir, sigurnost, velika okućnica i moderna gradnja ? Kuća izgrađena 2008. godine, armirano-betonska konstrukcija, odlična izolacija, PVC stolarija ? Priključena na gradski plin, vodu, kanalizaciju, brzi internet ? Centralno grijanje....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 179.000 €, 250,00 m2 cca 720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju prostrano i uređeno imanje u Slatini koje pruža idealan spoj obiteljskog života, privatnosti i prirode. Nekretnina se nalazi na ukupnoj površini od 8.257 m² od čega je čak 7.661 m² poljoprivredno zemljište; što ovu nekretninu čini izvrsnom prilikom za obiteljski život,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 190.000 € na 194.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, SLATINA, 194.000 €, 250,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.03.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 194.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kuća s okućnicom 8257 m2, sastoji se od dvije etaže: prizemlje i kat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom i blagavaonicom, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, smočnica i predsoblje. Na katu se nalazi kuhinja sa blagavaonom, dnevni boravak, jedna spavaća soba, kupaonica,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 236.000 € na 216.300 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Kuća, SLATINA, 216.300 €, 101,70 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.01.2026 - 236.000 €
09.05.2026 - 216.300 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stambena zgrada ? obiteljska kuća, u Slatini (ulica Kreminac), u neposrednoj blizini centra. Godina gradnje: početak lipnja 2024. Završetak: prosinac 2025. Kuća je etažnosti prizemlje + kat, funkcionalnog rasporeda. Raspored prostorija Prizemlje: - open space prostor (kuhinja,....

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, Na upit, 600,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo nekretninu uz dom zdravlja Dva lokala jedan 150 m2, a drugi 220 m2 4 namjestena stana po 60 m2 Cijena na upit Kuća: Slatina, 600.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
  Kuća, SLATINA, 175.000 €, 256,00 m2 cca 680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.crozilla.com

.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 21)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan