- kuće SEVERIN

  • Za upit "kuće severin" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 514 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosječna površina)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po cijeni
    • do 43000 eura
    • do 54000 eura (prosječna cijena)
    • do 65000 eura
    • do 545 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • roh-bau
    • građevinska dozvola
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, SEVERIN, 19.500 €, 50,00 m2 cca 390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

U Orovcu (Orovački vinogradi) cca 13 km od Bjelovara nalazi se vikendica površine cca 50 m2 izgrađena na zemljištu površine cca 1390 m2. Objekat ima priključenu struju, a u ulici postoji plinska i vodovodna mreža, te je moguć priključak. Za detaljne informacije i ponudu drugih nekretnina....

 
 
 
  Kuća, SEVERIN, 36.000 €, 54,00 m2 cca 670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se roh-bau kuća građena 1996. godine, s pravomoćnom građevinskom dozvolom. Kuća je smještena u mirnom okruženju, pružajući odličan potencijal za buduće uređenje prema vlastitim željama. Uz kuću se prodaju i sva pripadajuća zemljišta (pretežno poljoprivredna), koja su trenutno....

 
 
 
  Kuća, SEVERIN, 90.000 €, 165,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Obiteljska kuća prizemnica sa pomoćnim i gospodarskim zgradama u Severinu na parceli veličine 11.848 m2. U cijenu je ukljućena i parcela iza kuće ukupne površine 11592 m2. Kuća ima priključak struje i plina, grijanje je centralno na drva te posjeduje septičku jamu. Vanjska stolarija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće severin'
90.000 €
90.000 €
  Kuća, SEVERIN, 90.000 €, 165,00 m2 cca 550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com