- kuće zemljista RUBEŠI

  • Za upit "kuće zemljista rubeši" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 1.577 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (prosječna površina)
    • barem 360 m2
    • 430 m2
  •  Po cijeni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosječna cijena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, RUBEŠI, 990.000 €, 362,00 m2 cca 2740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.remax-centarnekretnina.com

Kastav - Na prodaju je obiteljska kuća koja se nalazi na vrlo traženoj lokaciji, u blizini vrtića, trgovine, autobusne Sastoji se od 3 stana (suteren, prizemlje i kat), garaže, konobe te velike okućnice s koje se pruža lpogled na more. Stan u suterenu je dvosobni od 70 m2, stan....

 
 
 
  Zemljište, RUBEŠI, 89.000 €, 2113,00 m2 cca 40 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, KASTAV - zemljište 2.113 m2 POTPUNO RAVNO na odličnoj lokaciji! PRILIKA! Poljoprivredno zemljište površine 2.113 m2 POTPUNO RAVNO. Zemljište ima pristupni put sa asfaltirane ceste. Teren se nalazi na tihoj i mirnoj poziciji. Sve komunalije blizu terena. Odlična infrastruktura.....

 
 
 
  Zemljište, RUBEŠI, 48.000 €, 727,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar Nekretnina iz svoje ponude izdvaja prodaju građevinskog zemljišta površine 727 m2 na traženoj lokaciji na području Grada Kastva. Smješteno je na odličnoj lokaciji na Rubešima, u neposrednoj blizini naselja i potrebnih sadržaja. Zemljište je ravno i pravilnog oblika a....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista rubeši'
790.000 €
150.000 €
  Zemljište, RUBEŠI, 125.000 €, 785,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI - zemljište 785m2 Na prodaju atraktivno građevinsko zemljište smješteno u mirnom naselju Rubeši. Zemljište se nalazi uz glavnu cestu, na izuzetno traženoj i pristupačnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja poput trgovina, škole, vrtića i javnog prijevoza,....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 565.000 €, 150,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI- dvojna kuća 150m2, DB+3S s pogledom na more i garažom + okoliš 200m2 - SW Dvojna kuća ima južnu orijentaciju, što omogućuje obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Smještena na brežuljku, nudi zadivljujući pogled na okolni krajolik i more. STAMBENI PROSTOR:....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 430.000 €, 300,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

KASTAV, RUBEŠI - samostojeća kuća s okućnicom od 1600m2 Na prodaju kuća na atraktivnoj i frekventnoj lokaciji u Kastvu, uz samu glavnu cestu! Kuća se prostire na dvije etaže ? prizemlje i kat ? ukupne površine oko 300 m². Iako je potrebna kompletna adaptacija, nekretnina ima ogroman....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 779.000 €, 362,33 m2 cca 2150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2023.,

www.remax-centarnekretnina.com

HITNA prodaja! REMAX centar nekretnina prodaje jedinstvenu samostojeću kuću sa velikom uređenom okućnicom i mogućom gradnjom. Izvrsna lokacija s pogledom na cijeli Kvarner, mirno okruženje, 1km do mora. Ukupna površine parcele je 1618m2, kuća tlocrtno/izgrađeni dio zauzima 138m2 i....

 
 
 
  Zemljište, RUBEŠI, 120.000 €, 740,00 m2 cca 160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Građevinski teren uz glavnu prometnicu Rijeka Jušići. Nalazi se u naseljenom dijelu. Zemljište se nalazi ispod ceste cca 2m. Ucrtana je kuća koja je srušena. Sva infrastruktura na glavnoj cesti. Agent: Kristina 0915052922 .

 
 
 
  Zemljište, RUBEŠI, 635.000 €, 5298,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Nadomak Kastva, smjestilo se ovo naselje sačinjeno od obiteljskih kuća sa uređenim okućnicama i lijepim pogledom na Kvarner. Rubeši- prodajemo građevinsko zemljište površine 5298m2 predviđeno za izgradnju obiteljskih kuća. Moguća je parcelacija te kupnja manje kvadrature zemljišta.....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, 430.000 €, 300,00 m2 cca 1430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

RIJEKA RUBEŠI KUĆA SA VELIKOM OKUĆNICON UZ GLAVNU CESTU Na prodaju kuća za adaptaciju površine 300 m², smještena uz glavnu županijsku cestu na frekventnoj lokaciji u Rubešima. Nekretnina se nalazi na velikoj okućnici od 1.655 m², što je čini idealnom za: ? Auto-kuće ? Poslovne prostore....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 750.000 € na 780.000 € - 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Kuća, RUBEŠI, 780.000 €, 260,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 693.000 €
10.05.2025 - 750.000 €
19.04.2026 - 780.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na Kastvu, gradiću blizu Opatije imamo vilu koja je odlična za obiteljski život i odmor. Pogled na cijelu opatijsku rivijeru osvaja. Lagana tramontana ljeti čini ugodnim prostor u kući. Dva savršeno dizajnirana stana sa dvije spavaće sobe, prostranim i sunčanim dnevnim boravkom, kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, RUBEŠI, Na upit, 300,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Izuzetno smo ponosni što imamo na prodaji ovu prekrasnu vilu na lokaciji koja omogućava prekrasan pogled na Kvarner, otoke i Opatiju. Vila je vrlo zanimljivo arhitektonski riješena, razvedene krovne konstrukcije, sa svim modernim sadržajima ali i tradicionalnim šarmom, dakle izgledom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine