- kuće zemljista ROGAČ

  • Za upit "kuće zemljista rogač" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 2.565 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 480 m2
    • do 600 m2
    • 600 m2 (prosječna površina)
    • barem 600 m2
    • 720 m2
  •  Po cijeni
    • do 28000 eura
    • do 35000 eura (prosječna cijena)
    • do 42000 eura
    • do 350 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Zemljište, ROGAČ, 668.850 €, 1911,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Građevinsko zemljište u 1. redu do mora, Šolta, Rogač .

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 795.000 €, 429,00 m2 cca 1850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Otok Šolta, kuća sa 6 apartmana sa pogledom na more stambene površine 429m2 na parceli od 906m2 u potpunosti namještena i opremljena. Sastoji se od prizemlja s 2 apartmana po 55 m2, na prvom katu 2 apartmana po 69 m2 i na drugom katu 2 apartmana po 55 m2. Ispred kuće je parking za....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 1.800.000 €, 224,44 m2 cca 8020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.opereta.hr

Luksuzna moderna vila s bazenom i wellnessom - otok Šolta .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće zemljista rogač'
150.000 €
110.000 €
184.000 €
  Kuća, ROGAČ, 1.800.000 €, 236,80 m2 cca 7600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šolta, Rogač, suvremena vila smještena na lijepoj uzvišenoj poziciji svega 80 m od mora i 150 m od centra mjesta.Vila i prateći objekti su u cijelosti napravljeni od armiranog betona i opremljeni s modernim kvalitetnim namještajem.Proteže se na zemljištu površine 966 m2, uz dodatnih....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 1.800.000 €, 236,00 m2 cca 7630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderna vila smještena u Rogaču na otoku Šolti, 80 metara od mora i 150 metara od centra mjesta, u mirnom dijelu naselja s pogledom na more. Vila se nalazi na zemljištu površine 966 m², uz dodatnih 67 m² pristupnog puta. Bruto površina vile iznosi 236,8 m², a pripadaju....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 155.000 €, 600,00 m2 cca 260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište smješteno u naselju Rogač, u samom srcu otoka Šolta. Parcela se nalazi na mirnoj i pristupačnoj lokaciji, u okruženju autentične dalmatinske prirode i tradicionalne otočke arhitekture. Zemljište je pravilnog oblika i pogodno za gradnju....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 520.500 €, 1688,00 m2 cca 310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je atraktivno građevinsko zemljište, smješteno u mjestu Rogač na otoku Šolti. Nekretnina se nalazi na izuzetno poželjnoj lokaciji koja objedinjuje mir otočkog okruženja i neposrednu blizinu mora te svih ključnih sadržaja i poznate plaže. Parcela je pravilnog oblika, što....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 1.800.000 €, 237,00 m2 cca 7600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo novoizgrađenu vilu na Šolti u mjestu Rogač,smještenu 80 metara od mora i 150 metara od centra mjesta, u mirnom ali urbanom dijelu Rogača. Sastoji se od 4 spavaće sobe od kojih svaka ima izlaz na balkon te privatnu kupaonu sa WC-om,dodatni WC- u prizemlju,kuhinje,blagovaone,dnevnog....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 192.358 €, 1716,00 m2 cca 110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Šolta, Rogač, Prodajem građevinsko zemljište (mješovite namjene stambene i turističke namjene) površine od 758 do 958m2 ,pogled na more,odlična mikrolokacija nije izloženo vjetru, malo se osjeti jugo, zimi nema vlage, nije u sjeni zbog položaja terena. Udaljeno od mora 50 do 100m,....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 770.000 €, 444,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji predivne vile, izgrađene od tradicionalnog lokalnog kamena. Sastoji se od dvije etaže i uključuje: -Tri dvokrevetne spavaće sobe, uključujući glavnu spavaću sobu s balkonom i pogledom na more-Dvije kupaonice-Kuhinju i prostrani dnevni boravak-Još jedan balkon....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 1.250.000 €, 264,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji tradicionalne kamene vile, idealna za one koji cijene povijesni šarm i arhitekturu starih mediteranskih gradskih jezgri. Smještena na slikovitom otoku Šolti, ova vila odiše autentičnim duhom i tradicijom regije, s dozom aristokratskog stila koji podsjeća na davna....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 276.000 €, 2350,00 m2 cca 120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO se prodaje građevinsko zemljište ukupne površine 2350 m2, udaljeno 250m od mora od uvale Banje . Do zemljište vodi asfaltirani put, a voda i struja se nalaze uz samu parcelu. Nalazi se u mirnom predjelu, okruženo je zelenilom, a sa parcele se pruža pogled na more. Predmetno....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 95.000 €, 1051,00 m2 cca 90 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasno građevinsko zemljište na otoku Šolti s panoramskim pogledom na more na samo 800 m od plaže. Površina zemljišta je 1.050 m2 (cca 16 x 63 m). Pogodno za gradnju vile s bazenom. PRILKA!!!! ID KOD AGENCIJE: 3091 KVINTET agencija za nekretnine Tel: +385 52 237 268 Mob: +385 99....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 160.000 €, 2170,00 m2 cca 70 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se tri građevinska zemljišta zajedno a može i odvojeno.Građevno zemljište udaljeno 200 m od mora, nalazi se unutar zone izgrađenog područja mješovite namjene (M1). Na mirnoj lokaciji, uz cestu koja vodi do mjesta Grohote. Parcela je kaskadnog oblika, obraslo šumom i niskim....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 1.800.000 €, 224,00 m2 cca 8040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo novoizgrađenu vilu na prodaju smještenu u skrovitom kutku netaknute prirode. Vila se prostire na dvije etaže i odiše suvremenim dizajnom koji je usklađen s mediteranskim ambijentom. Nalazi se u drugom redu do mora, na prostranoj parceli od 1033 m2, pružajući svojim vlasnicima....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 270.000 €, 2644,00 m2 cca 100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo atraktivne parcele smještene u Rogaču na otoku Šolti. Ima 2644m2, nalazi se na iznimnoj poziciji uz samu cestu i ima predivan pogled na Rogač i luku. Na zemlji ima kamena kućica te priključak struje i vode. Ovakve parcele su prava rijetkost jer ih na tržištu....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 628.000 €, 240,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Potpuno opremljena luksuzna dalmatinska vila s prekrasnim pogledom (more i planine) + bazen. Kuća je građena po najvišim standardima gradnje ____________________________________________________________________ !!! Deutsche Version auf Anfrage !!!! ____________________________________________________________________....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 668.850 €, 1911,00 m2 cca 350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Građevinsko zemljište u 1. redu do mora, Šolta, Rogač Građevinsko zemljište u 1. redu do mora, Šolta, Rogač U jednoj od Rogačkih uvala, u prvom redu do mora s pogledom prema otoku Čiovo, nalazi se parcela od 1.911 m2. Zemljište je u zoni mješovite gradnje gradnje M1. Trenutačne* dimenzije....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 143.000 €, 867,00 m2 cca 170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju građevinsko zemljište sa otvorenim pogledom na more u Rogaču na otoku Šolti LOKACIJA Prodaje se prekrasno građevinsko zemljište u mjestu Rogač na otoku Šolti. Smješteno je u blizini trajektnog pristaništa, u blizini uređenih....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 600.000 €, 103,00 m2 cca 5830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šolta ? kamena ljepotica 100 metara od mora! Zamislite da se budite uz miris mora i zvuk valova Ova potpuno renovirana kamena kuća na Šolti nudi upravo to i još mnogo više!Smještena na parceli od 444 m², samo 100 metara od kristalno čiste plaže i samo 45 minuta vožnje trajektom....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 120.000 €, 856,00 m2 cca 140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju građevinsko zemljište u mirnom dijelu Rogača na otoku Šolti površine 856 m2 LOKACIJA Prodaje se prekrasno građevinsko zemljište u mjestu Rogač na otoku Šolti. Smješteno je u blizini trajektnog pristaništa, u blizini uređenih....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 1.800.000 €, 237,00 m2 cca 7600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna vila uz more u Rogaču ? moderan dizajn, potpuna privatnost i vrhunska oprema Na otoku Šolti, u prestižnom i mirnom dijelu Rogača, samo stotinjak metara od mora nalazi se iznimno uređena luksuzna vila površine 237 m² raspoređenih na dvije etaže. Smještena u intimnoj i zelenilom....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 849.000 €, 429,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.10.2025.,

www.njuskalo.hr

1. NA PREKRASNOM OTOKU ŠOLTA, NEDALEKO SPLITA, PRODAJEMO VEOMA LIJEPU KVALITETNO GRAĐENU KUĆU SA APARTMANIMA I OTVORENIM POGLEDOM. KUĆA IMA 6 POTPUNO UREĐENIH APARTMANA, A SAMA KUĆA JE GRAĐENA OD NAJKVALITETNIJIH MATERIJALA. - U PRIZEMLJU SE NALAZE DVA APARTMANA , SVAKI POVRŠINE 55M2I....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 1.800.000 €, 236,00 m2 cca 7630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji moderne vile smještene u Rogaču na otoku Šolti. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom dijelu naselja, 80 m udaljena od plaže i trajektne luke. Vila je izgrađena na zemljištu ukupne površine 966 m², uz dodatnih 67 m² pristupnog puta. Glavni objekt ima bruto....

 
 
 
  Zemljište, ROGAČ, 280.000 €, 2085,00 m2 cca 130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.06.2024.,

www.njuskalo.hr

LOKACIJA Prodaje se atraktivno građevinsko zemljište sa otvorenim pogledom na more na otoku Šolti, u mjestu Rogač. Rogač se nalazi na sjevernoj strani Šolte, na najispupčenijem dijelu otoka. Samo mjestašce datira iz davnih dana, nastalo kao luka centralnom mjestu na otoku, Grohotama.....

 
 
 
  Kuća, ROGAČ, 1.800.000 €, 237,00 m2 cca 7600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je ova moderna vila ravnog krova, napravljena od najkvalitetnijih materijala.Vila i prateći objekti su u cijelosti napravljeni od armiranog betona, a opremljeni su sa modernim i kvalitetnim namještajem.Nekretnina se nalazi u Rogaču na otoku Šolti, 80ak metara od mora i....