- jednosobni stan Šikići

  • Za upit "jednosobni stan šikići" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.246 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosječna površina)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Busoler, 160.813 €, 45,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je ugodan i moderno osmišljen jednosoban stan , smješten na drugom katu stambene zgrade novogradnje u mirnom naselju Šikići. Stan ( A14 ) površine 42,16 m2 čine ulazni hodnik s garderobom, kupaonica, spavaća soba, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te natkrivena....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 137.000 € na 155.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 137.000 €
27.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderno projektiran stan 1,5-sobne strukture (1S+DB), ukupne površine 51,03 m2, smješten u prizemlju novogradnje s ukupno dvije etaže, na atraktivnoj lokaciji u Puli, naselje Šikići. Stan je izgrađen 2025. godine te se ističe funkcionalnošću i suvremenim arhitektonskim....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 158.800 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan u kvalitetnom novom stambenom projektu predstavlja izvrsnu priliku za ugodan obiteljski život ili sigurnu investiciju na istarskom tržištu nekretnina. Stan C4 ima ukupnu stambenu površinu od 48,17....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'jednosobni stan šikići'
160.813 €
159.800 €
125.700 €
  Stan, PULA, Šikići, 133.650 €, 48,29 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A3" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i loggie ukupne zatvorene površine od 42,27 m2. Stanu pripada jedno parkirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 167.037 €, 53,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kvalitetno građen i moderno projektiran jednosoban stan u prizemlju stambene zgrade novogradnje , smještene u mirnom naselju Šikići. Stan ( A2 ) čine ulazni hodnik s garderobom, kupaonica, spavaća soba, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom te natkrivena terasa s....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 147.900 €, 45,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, na prodaju je stan na prvom katu moderne novogradnje, idealan za udoban život ili pametnu investiciju. Stan oznake A7, ukupne površine 45,28 m², sastoji se od ulaznog hodnika s garderobom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 148.500 €, 45,28 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A7" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 42,16 m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, 165.025 €, 53,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prigradskom naselju Šikići, nedaleko od grada Pule, uskoro započinje gradnja novog visokokvalitetnog projekta, koji će u završnoj fazi sačinjavati 4 stambene zgrade, raspoređene kroz prizemlje, prvi i drugi kat. Od toga, 3 zgrade će imati po 15 stanova, dok će 1 zgrada imati 13....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 148.500 € na 158.900 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šikići, 158.900 €, 45,39 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.06.2025 - 137.000 €
30.08.2025 - 148.500 €
11.04.2026 - 158.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A13" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i loggie ukupne zatvorene površine od 42,27 m2. Stanu pripada jedno parkirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 147.950 €, 53,46 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A1" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 44,40 m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 132.600 €, 47,90 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A4" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 42,16 m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 146.800 €, 53,04 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A2" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 42,16 m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 158.000 €, 45,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi! Na periferiji grada Pule, počinje gradnja četri stambena objekta. Stambeni projekt u Puli, zgrada sa tri etaže i 15 stambenih jednica. Stan A14, nalazi se na 2.katu zgrade i sastoji se od: hodnik+garderoba, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, 1 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 125.400 €, 45,28 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A9" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 42,16 m2. Stanu pripada....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 148.500 € na 158.900 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šikići, 158.900 €, 45,28 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.06.2025 - 137.000 €
30.08.2025 - 148.500 €
11.04.2026 - 158.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A14" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 42,16 m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, 158.800 €, 48,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

Smješten u mirnom stambenom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan u novom stambenom projektu predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili vrijednu investiciju u nekretnine u Istri. Stan C2 ima ukupnu površinu od 48,16 m² te je projektiran prema suvremenim....

 
 
 
 
+26%

Promjena cijene sa 131.000 € na 165.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Šikići, 165.000 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 131.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan stan u novogradnji smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Puli. Nekretnina je idealna za život, ali i kao sigurna investicija za dugoročni ili turistički najam. Projektirana je u suvremenom stilu, s naglaskom na kvalitetu gradnje i funkcionalnost prostora.....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 157.800 €, 47,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Smješten u mirnom naselju Šikići u blizini Pule, ovaj moderan jednosoban stan predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život ili sigurnu investiciju u nekretnine u Istri. Stan C1 ukupne je površine 47,40 m² i nalazi se u suvremenoj stambenoj zgradi projektiranoj prema modernim standardima....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 167.000 €, 53,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi projekt moderne novogradnje u mirnom naselju nedaleko Pule, koji je odlično povezan sa gradom i svim potrebnim sadržajima svega par minuta vožnje. Kvalitetna gradnja i vrhunska oprema,obilje svjetlosti,maksimalno iskorišten prostor okućnice, obogaćen zelenilom koji daje posebnu....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 158.100 €, 51,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U Šikićima se gradi novi stambeni projekt, smješten u mirnom i poželjnom naselju, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule. U ponudi imamo stan u drugoj zgradi, oznake B1, smješten u prizemlju, ukupne površine 51,03 m², s jednim parkirnim mjestom. Zgrada je trenutno u roh-bau fazi,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 158.100 €, 48,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta od centra Pule, na prodaju je stan na prvom katu moderne novogradnje, idealan za udoban život ili pametnu investiciju. Stan oznake A8, ukupne površine 48,51 m², sastoji se od ulaznog hodnika s garderobom, spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 158.000 €, 48,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta od centra Pule, na prodaju je stan na drugom katu moderne novogradnje, idealan za udoban život ili pametnu investiciju. Stan oznake A13, ukupne površine 48,51 m², sastoji se od ulaznog hodnika s garderobom, spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 164.500 €, 53,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Novi objekt u gradnji. U prvom objektu preostalo 10 stanova za rezerviranje. Stambeni projekt u Puli, zgrada sa tri etaže i 15 stambenih jednica. Stan A2, nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od: hodnik+garderoba, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 162.000 €, 52,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta od centra Pule, na prodaju je stan u prizemlju moderne novogradnje, idealan za udoban život ili pametnu investiciju. Stan oznake A1, ukupne površine 53,46 m², sastoji se od ulaznog hodnika s garderobom, spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 158.000 €, 47,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stanova u novom projektu, Pula! Stambeni projekt u Puli, zgrada sa tri etaže i 12 stambenih jednica. Stan , nalazi se u prizemlju zgrade i sastoji se od: hodnika+ garderoba, spremišta, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupatila i natkrivene terase.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 158.000 €, 45,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Novo u ponudi! Stambeni projekt u Puli, zgrada sa tri etaže i 15 stambenih jednica. Stan A13, nalazi se na 2.katu zgrade i sastoji se od: hodnik+garderoba, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, 1 spavaće sobe, kupaonice i lođe. Stanu pripada jedno parkirno mjesto PM6 od 3,12....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 164.250 €, 53,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta od centra Pule, na prodaju je stan u prizemlju moderne novogradnje, idealan za udoban život ili pametnu investiciju. Stan oznake A2, ukupne površine 53,04 m², sastoji se od ulaznog hodnika s garderobom, spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 24)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan