• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka održavan do 330 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka održavan do 330 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka održavan do 3300 eura/m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka održavan do 3300 eura/m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.145 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosječna površina)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po cijeni
    • 3100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 425.000 € na 445.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Podsljemenska zona, 445.000 €, 137,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 425.000 €
22.03.2026 - 445.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 13650 Gračani Dvoetažni peterosoban stan površine 136,5m2 na 3. katu zgradu sagrađene 2007. godine. Zgrada nema lift. Stanu pripada i garaža s automatiziranim vratima u prizemlju zgrade površine 16,12m2. Na prvoj etaži stana nalaze se dnevni boravak s predivnim....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Donji Grad, 449.000 €, 147,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Molim zvati na 095 356 3000 - Agentica Jozica Eterović Šarić ZAGREB- Centar-Donji Grad Posredujemo pri prodaji dvoetažnog peterosoban stan sa terasom ukupne NKP 144,75 m2 na 3.katu i u potkrovlju zgrade sagrađene 1918.g. Po vlasničkom listu stan ima 110 m2, a za ostale kvadrate koji....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 545.000 €, 182,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb, Trešnjevka - Jug, Prečko, uređen dvoetažni peterosoban stan površine 182,14 m2 s terasom i dva vanjska parkirna mjesta, u kvalitetnoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stanova, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini okretišta Prečko. Prostor je funkcionalno raspoređen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvoetažni stan zagreb split rijeka održavan do 3300 eura/m2'
155.000 €
155.000 €
250.000 €
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 800.000 €, 245,50 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pantovčak ? peterosoban stan s vrtom, terasom, garažom i parking mjestom Na jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih lokacija u Zagrebu smješten je ovaj ugodan stan koja pruža spoj privatnosti, mira i blizine samog centra grada. Stan je pozicioniran u drugom redu od glavne ulice,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 550.000 € na 540.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 540.000 €, 166,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.10.2025 - 550.000 €
15.03.2026 - 540.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se peterosobni stan u Zagrebu, kvart Remete. Stan je dvoetažni, smješten u stambenoj zgradi te ima ukupnu površinu od 166,83 m2. Sastoji se od 4 prostrane spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, hodnika, ulaznog prostora, dvije kupaonice, garderobe te tri balkona. Stan u vlasništvu....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 311.000 € na 348.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 348.000 €, 107,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 311.000 €
01.03.2026 - 348.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja prostran i funkcionalan dvoetažni 4S+DB stan ukupne površine 107 m, smješten u stambenoj zgradi novije gradnje na traženoj lokaciji Srdoči. Stan se ističe odličnim rasporedom, redovno je održavan, u potpunosti namješten i opremljen, te se kao takav i prodaje. Raspored....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 545.000 €, 182,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PREČKO ? PROSTRAN, SVIJETAO DVOETAŽNI PETEROSOBNI STAN S TERASOM I 2 PARKIRNA MJESTA U mirnom i traženom dijelu Prečkog, u maloj ugodnoj stambenoj zgradi sa 6 stanova (samo jedan stan po katu), smjestio se ovaj funkcionalan i pažljivo održavan dvoetažni stan koji nudi savršenu kombinaciju....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 94,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 335.000 €
22.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaja, stan, Zagreb, Trešnjevka, dvoetažni, 94 m2, lođa Na 1. ETAŽI smješteni su dnevni boravak s blagovaonom i kuhinjom, lođa, hodnik, spavaća soba, kupaonica s WC-om i zasebni WC-a, te stubište za 2.ETAŽU u potkrovlju na kojoj se nalazi veliki otvorene prostor funkcionalno podijeljen....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 335.000 € na 325.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 325.000 €, 93,77 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.01.2026 - 380.000 €
15.01.2026 - 370.000 €
07.02.2026 - 360.000 €
28.02.2026 - 355.000 €
11.04.2026 - 335.000 €
20.05.2026 - 325.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Srdoči, 298.000 €, 85,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se uredan i funkcionalan dvoetažni stan ukupne površine 85,59 m², smješten u samom centru Srdoča, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Stan se sastoji od: Prva etaža: - dnevni boravak s kuhinjom - soba - kupaonica - hodnik - balkon Druga etaža -....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)