• GoHome Professional
dvoetažni stan zagreb split rijeka 5.kat 60 m2 - GoHome
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 5.kat 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvoetažni stan zagreb split rijeka 5.kat 60 m2

  • Za upit "dvoetažni stan zagreb split rijeka 5.kat 60 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SPLIT, Manuš, 300.000 €, 63,00 m2 cca 4760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Split- Gripe komforan dvosoban stan od 64 m2 s pogledom na grad i more te s ostavom u podrumu zgrade.Komforan stan u stambenoj zgradi na petom katu južne orijentacije s lođom na jugu i krasnim pogledom na grad i more. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 205.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 205.000 €, 57,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.02.2026 - 215.000 €
04.03.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se sunčan stan s očaravajućim pogledom na more i grad ? 5. kat, uredna zgrada s novom fasadom i dva lifta. Na prodaju je iznimno uredan i funkcionalan stan smješten na petom katu kvalitetno održavane zgrade s potpuno novom fasadom, uređenim portunom i čak dva nova lifta. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 215.000 € na 205.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Belveder, 205.000 €, 57,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 220.000 €
23.11.2025 - 227.000 €
30.11.2025 - 215.000 €
20.03.2026 - 205.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

RIJEKA, BELVEDER - predivan stan s pogledom na more. Posredujemo u prodaji odličnog 1S+DB sa balkonom i panoramskim pogledom na Kvarner. Nalazi se u vrlo dobro održavanoj zgradi izgrađenoj 1973.g. koja je završila energetsku obnovu početkom 2024.g. Smješten je na petom katu od ukupno....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Brodarica, 239.000 €, 60,00 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji odličnog dvosobnog stana. Stan je položen na 5.katu stambene zgrade BEZ lifta. Sastoji se od 2 spavaće sobe na sjeveru te dnevnog boravka i kuhinje na jugu. Stan je izvrsnog rasporeda ali zahtjeva kompletnu adaptaciju. U stanu su promjenjeni PVC zatvori te ulazna....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 175.000 €, 58,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan od 58 m² smješten u visokom potkrovlju (5. kat) zgrade, na odličnoj lokaciji svega 50 metara od mora. Stan je adaptiran i uredan, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Zahvaljujući dobro organiziranom rasporedu, prostor je funkcionalan i ugodan za boravak. Visina....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 284.466 €, 62,00 m2 cca 4590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2025.,

www.indomio.hr

HERITAGE -Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje- veljača 2027.Stan S5-7trosoban stan na petom katu zatvorene površine 56,65 m2 s balkonom 5.59....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Kman, 280.000 €, 58,00 m2 cca 4830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Split, Kman dvosoban stan 58 m2 na petom katu koji se sastoji od dvije sobe, kuhinje, dnevnog boravka, WC-a sa kupatilom te balkona. Parking mjesto ispred zgrade.Agencijska provizija 2%. Za više informacija: Marijan Čotić Tel: +385 98 587211 Email: marijan.cotic@gmail.com ID NEKRETNINE:....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Medveščak, 259.000 €, 57,00 m2 cca 4540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja, stan, Krajiška, Centar, 52 m + terasa 19 m2 ( nije upisana u ZK), 5. kat, 3s, bez lifta. Otvoren pogled, puno svjetla, dvostrana orijentacija, velika terasa na istočnoj strani, 2 stana na katu. Tramvajska stanica na 50 m udaljenosti ( linije 1, 2, 6, 11), trgovine, škola,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 255.346 €, 56,12 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2025.,

www.eurovilla.hr

HERITAGE - Nova era stanovanja na TrešnjevciTrešnjevka, na atraktivnoj lokaciji gradi se HERITAGE, zgrada s ukupno 110 stanova. Savršen spoj udobnosti i luksuza dostupan svima. Planirano useljenje- veljača 2027.Stan S5-5 trosoban stan na petom katu zatvorene površine 51,71 m2 s lođom....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 282.348 € na 311.224 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 311.224 €, 64,00 m2 cca 4860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.01.2026 - 282.348 €
18.03.2026 - 311.224 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.01.2026.,

www.indomio.hr

Zagreb - Donja Dubrava, prodaje se dvosobni stan od 64.17 m2 na petom katu stambene zgrade sa ukupno dvadeset stanova u izgradnji, početak gradnje prolječe 2026. a planirani završetak 2027. godine. . Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka + kuhinja + blagovaona, hodnika,....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka 5.kat 60 m2 (53)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 60 m2 (31)
  • dvoetažni stan zagreb split rijeka 5.kat (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri