• GoHome Professional
dobrinj samostojeća do 170 m2 vrt Najnovije - GoHome
  • dobrinj samostojeća do 170 m2 vrt Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj samostojeća do 170 m2 vrt Najnovije

  • Za upit "dobrinj samostojeća do 170 m2 vrt najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 150,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne samostojeće kuće na otoku Krku u okolici Dobrinja. Kuća se sastoji od prizemlja i suterena, svaka etaža s vlastitim ulazom, pružajući privatnost i fleksibilnost. U prizemlju se nalazi dnevni boravak s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonica....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 580.000 €, 140,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju je predivna renovirana kamena kuća smještena u slikovitom mjestu na otoku Krku. Ova šarmantna obiteljska kuća pruža savršen spoj tradicionalnog mediteranskog stila i modernog dizajna. Kuća se sastoji od prostranog dnevnog boravka, velike kuhinje koja je opremljena sa svim....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 408.000 €, 135,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

OTOK KRK ? KUĆA S BAZENOM, JACUZZIJEM I MEDITERANSKIM VRTOM Prodaje se kuća na mirnoj i atraktivnoj lokaciji na otoku Krku, s bazenom, jacuzzijem, velikim terasama, prostranom uređenom okućnicom i vanjskim roštiljem. Nalazi se u blizini svih sadržaja, plaža i glavne prometnice, a....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 412.000 €, 135,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se kuća s bazenom i jacuzzijem na otoku Krku! Prodaje se kuća na odličnoj i mirnoj lokaciji na otoku Krku idealna za odmor i uživanje, ali i kao izvrsna investicija za turistički najam! Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i kata (S+P+1): Suteren: velika prostorija za druženje....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 566.000 €, 170,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Otok Krk, Dobrinj - prodaja predivne adaptirane kuće za odmor, 170m2, balkon, terasa, vrt, parking! Nedaleko od grada Krka, smjestila se jedinstvena kuća za odmor. Originalna kamena kuća doživjela je potpunu preobrazbu kroz ukusno uređenje interijera i vanjskog prostora. Zadržani....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 570.000 €, 170,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Red Nekretnine posreduju u prodaji predivne adaptirane starine smještene u okolici Dobrinja na otoku Krku. Nekretnina se nalazi na zemljištu veličine 1090 m2. Nekretnina je raspoređena na prizemlje, kat i potkrovlje. U prizemlju se nalazi konoba s tošom i prešom koje su još uvijek....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 421.000 €, 151,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se samostojeća kuća u mirnom naselju Hlapa, Dobrinj, površine 151 m2 smještena na parceli od 580 m2.. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. Na katu se nalazi dvosoban stan sa dnevnim boravkom i velikom terasom,dok je u prizemlju veliki jednosobni stan površine 87m2,sa 2 velike....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 130,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.04.2022.,

www.indomio.hr

Samostojeća kuća Gostinjac, na intimnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju velika konoba. Na prvom katu dvosoban sa dnevnim boravkom, s izlaskom na veliku terasu. Velika okućnica na kojoj se nalazi vrt, roštilj i spremište. ID KOD AGENCIJE: 11263 Nataša Mršić....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj samostojeća do 170 m2 vrt (77)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja