• GoHome Professional
dobrinj najnovije vrt samostojeća - GoHome
  • dobrinj najnovije vrt samostojeća - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dobrinj najnovije vrt samostojeća

  • Za upit "dobrinj najnovije vrt samostojeća" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Kuća, DOBRINJ, 1.250.000 €, 320,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Novoizgrađena kuća tradicionalnog dizajna smještena je u pitoresknom mjestu na otoku Krku. Nalazi se u mirnom susjedstvu na zemljištu površine 930 m2 te nudi bijeg od užurbanosti gradskog života, kao i savršenu kombinaciju prirodne ljepote i modernih sadržaja. Kuća je kompletno uređena....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

OTOK KRK, KRAS DOBRINJ samostojeća kuća s lijepom okućnicom na mirnoj lokaciji. Prodajemo samostojeću kuću katnicu u malom i mirnom mjestu Kras na otoku Krku. Kuća je izgrađena 1995godine sveukupne površine od 408m2 koja se sastoji od prizemlja i kata, gdje u prizemlju imamo kuhinju....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 495.000 €, 105,00 m2 cca 4710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.01.2026.,

www.indomio.hr

Dobrinj, okolica, samostojeća adaptirana kamena kuća okružena zelenilom stvorena za odmor u slikovitom krajoliku. Kuća od 105m2 nalazi se na parceli od 425m2, te predstavlja idealnu priliku za investiciju i namjenu u turističke svrhe ili u svrhu stanovanja. Kuća se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 155,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prekrasna kuća u mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja ? 155m2, 421.000 € Prodaje se šarmantna kuća u mirnom mjestu Hlapa, nedaleko od Dobrinja, idealna za ugodan obiteljski život ili kao investicija za turistički najam. Smještena je na odličnoj lokaciji, samo 900 metara od predivne....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.euro-immobilien.hr

Otok Krk - na prodaju samostojeća kuća s lijepom velikom okućnicom. Kuća površine 100 m², nalazi se na parceli površine 500 m² i prostire se na dvije etaže. Prizemlje se sastoji od zatvorene terase, ulaza, kuhinje s blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice i WC-a, te stepeništa....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 399.000 €, 283,00 m2 cca 1410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je šarmantna kamena kuća u Gostinjcu, smještena na izuzetno mirnoj i privatnoj lokaciji, idealnoj za one koji traže autentičan mediteranski ugođaj. Ukupne površine od 283 m², ova nekretnina prostire se na tri etaže ? suteren, prizemlje i kat ? te nudi brojne mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 420.000 €, 130,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2022.,

www.crozilla.com

Samostojeća kuća Gostinjac, na intimnoj lokaciji. Kuća se sastoji od prizemlja i kata. U prizemlju velika konoba. Na prvom katu dvosoban sa dnevnim boravkom, s izlaskom na veliku terasu. Velika okućnica na kojoj se nalazi vrt, roštilj i spremište. ID KOD AGENCIJE: 11263 Nataša Mršić....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 435.000 €, 169,00 m2 cca 2570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kuća s dva apartmana i bazenom na prodaju! Mirna lokacija Na prodaju je namještena apartmanska kuća na mirnoj lokaciji na otoku Krku. Ova kuća ima dvije etaže i ukupnu površinu od 125 m2. U prizemlju se nalazi prvi apartman koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 680.000 €, 220,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Samo u našoj ponudi! Prodaje se samostojeća primorska kuća s djelomičnim pogledom na more u uvali Soline na otoku Krku. Kuća površine 220 m2 proteže se na prizemlje i kat, a sagrađena je na parceli površine 908 m2. U prizemlju se nalaze tri spavaće sobe, kupaonica, kuhinja s blagovaonicom....

 
 
 
  Kuća, DOBRINJ, 358.000 €, 85,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.06.2024.,

www.euro-immobilien.hr

Prodaje se samostojeća kuća na otoku Krku na mirnoj lokaciji ! Nekretnina se nalazi u mjestu Kras te je izgrađena 1995. godine. Nalazi se na mirnoj lokaciji na kraju sela, okružena zelenilom. Kuća ima 85m2 stambenog prostora i sastoji se od prizemlja i kata. U prizemlju su dnevni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • dobrinj vrt samostojeća (116)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com