• GoHome Professional
apartmani pula Zadnjih 14 dana - GoHome
  • apartmani pula Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - apartmani pula Zadnjih 14 dana

  • Za upit "apartmani pula zadnjih 14 dana" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 3.862 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Apartman, PULA, Centar, 474.000 €, 120,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Top lokacija! Penthouse sa privatnim liftom! Nalazi se na 3.katu zgrade s privatnim liftom u koji ima pristup samo vlasnik penthousa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s prostranim dnevnim boravkom te trpezarijom. Pogled na more ! Na katu se nalazi....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 290.000 €, 96,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan ukupne površine 96 m u suterenu zgrade, Pula. Nekretnina se sastoji od hodnika i dva odvojena apartmana, što je čini idealnom prilikom za investiciju ili kombinaciju stanovanja i najma. Desni apartman (garsonijera) vlastita kupaonica kuhinja funkcionalan, kompaktan....

 
 
 
  Apartman, PULA, Arena, 555.000 €, 101,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Izdvajamo iz naše ponude tri odvojene stambene jedinice u strogom centru Pule, smještene na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, restorana, trgovina i kulturnih znamenitosti grada.Nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za investiciju, turistički najam ili....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'apartmani pula zadnjih 14 dana'
250.000 €
360.000 €
350.000 €
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 363.000 €, 117,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaštanjer, u tijeku je izgradnja modernog stambenog kompleksa koji se sastoji od 6 manjih zgrada, svaka s 4 stana. Završetak gradnje planiran je 2027. godine. Na prodaju je stan na drugom katu ukupne površine 112 m2. Stan se sastoji....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 31,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je funkcionalan 2-sobni apartman smješten u visokom prizemlju u samom centru Pule. Površine 31 m, ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za turistički najam, tako i za ugodan boravak. Stan se ističe dodatnom vrijednošću izlazom u vlastiti vrt i ograđenu terasu....

 
 
 
  Apartman, PULA, Kaštanjer, 259.200 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.diamond-realestate.hr

Istra, Pula Na atraktivnoj lokaciji u Puli, u naselju Kaštanjer, izgraditi će se moderni stambeni kompleks koji se sastoji od 6 manjih zgrada, svaka s 4 stana. Završetak gradnje planiran je 2027. godine. Na prodaju je stan u prizemlju površine 76 m², koji se sastoji od dvije spavaće....

 
 
 
  Apartman, PULA, Dolinka, 129.500 €, 24,90 m2 cca 5200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.remax-centarnekretnina.com

RE/MAX Centar nekretnina ekskluzivno iz svoje ponude izdvaja ovu garsonjeru s vlastitim parkirnim mjestom. Garsonjera se nalazi u prizemlju višestambene zgrade izgrađene početkom 2000-ih, a nalazi se u popularnom naselju Dolinka. Kupaonica je odvojena i ima prozor, a ostatak prostora....

 
 
 
  Apartman, PULA, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.crozilla.com

RIJETKOST NA TRŽIŠTU Na top lokaciji na 100 m od mora prodaje se apartman veličine 87,77 m2. Apartman se nalazi u prizemlju s dvije terracei parkirnim mjestom. Tražena pozicija s potencijalomza iznajmljivanje u turističke svrhe ili osobne potrebe. Sastoji se od dvije spavaće sobe,dnevnog....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 395.000 €, 108,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U samom centru Pule prodaje se prostran stan površine 108 m, smješten u visokom prizemlju zgrade. Stan je potpuno uređen i odmah spreman za useljenje, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Posebnost ove nekretnine je što je podijeljena u tri zasebne stambene jedinice jedan apartman....

 
 
 
  Apartman, PULA, Štinjan, 610.000 €, 420,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se prostrana i kvalitetno opremljena kuća u Štinjanu, u neposrednoj blizini Pule, sa izuzetnim potencijalom za stanovanje ili turistički najam. Nekretnina ukupne površine 420 m² stambenog prostora i 448 m² okućnice, sastoji se od prizemlja i dva kata, pružajući veliki potencijal....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 250.000 €, 55,00 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan površine 55 m u Puli, smješten u prizemlju manje stambene zgrade( dva stana). Stan je renoviran, klimatiziran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina je podijeljena na dva odvojena apartmana, što je čini idealnom prilikom za investiciju i turistički....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 276.000 €, 104,00 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Na mirnoj lokaciji u Šišanu prodaje se stan u novogradnji površine 104,02 m, smješten u prizemlju kuće s ukupno dva stana. Stan se sastoji od hodnika, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, spremišta i terase. Nekretnina uključuje:....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 800.000 €, 463,00 m2 cca 1730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaja kuće s apartmanima u Puli blizu mora, s pogledom na more. Ova atraktivna kuća s apartmanima smještena je na traženoj lokaciji u Puli, samo nekoliko minuta hoda od mora. Idealna je za obiteljsku upotrebu ili kao investicija za turistički najam. Površina kuće, 463 m2, tri etaže....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 770.000 €, 250,00 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Ova prekrasna kuća u Puli savršeno spaja suvremeni stil i udobnost. Smještena samo 2500 m od centra i 3500 m od mora, nudi vam sve blagodati urbanog života i blizinu prirodnih ljepota. S tri kata, obuhvaća 7 soba, uključujući 4 spavaće sobe i 2 dnevna boravka, što je idealno za veću....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 160.000 €, 31,00 m2 cca 5160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se apartman u centru Pule ? 31 m2 Apartman u visokom prizemlju u centru grada. Odličan za turistički najam ili stanovanje. - 31 m2 - Ocjena na Bookingu 9.3 - Ograđena terasa cca 12 m2 + izlaz u vrt - Aluminijska stolarija - Vrhunska keramika - Blizina svih sadržaja Ukoliko....

 
 
 
  Apartman, PULA, Centar, 214.500 €, 49,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan u novom projektu u Štinjanu. Turističko mjesto Štinjan nalazi se u blizini grada Fažane cca 2 km udaljenosti. Idealno za miran obiteljski život, a svakako prema potrebama i željama nalazite se blizu Brijuna, turističkog mjesta, mnogo restorana sa dobrom hranom i mnogo....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.